O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
krystiangross
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2016 12:59

Stół z krzesłami do salonu

Postautor: krystiangross » 17 sty 2016 13:01

Hej,

spodobały nam się z żoną stoły i krzesła do salonu. Możecie mi powiedzieć gdzie znajdę podobne w UK??
Te akurat są z Lemag Meble.

Obrazek Obrazek

lakonix
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2016 18:52
Kontaktowanie:

Re: Stół z krzesłami do salonu

Postautor: lakonix » 29 sty 2016 20:12

Wydaje mi się że jaśniejsze krzesła są lepsze:)

Warto zajrzeć na różne portale z meblami czy aranżacji wnętrz. Tam można pooglądać nie tylko same meble, ale i gotowe realizacje (więc wiadomo jak będą wyglądały w różnych aranżacjach)

namdu
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 01 lut 2016 12:44

Re: Stół z krzesłami do salonu

Postautor: namdu » 12 lut 2016 09:35

Jeśli nigdzie nie znajdziesz takich krzeseł to możesz zrobić je na zamówienie. Ja kiedy robiłam meble kuchenne na wymiar, to również zamówiłam sobie stół i krzesła do jadalni. Pan bardzo chętnie zajął się dwoma projektami, dzięki czemu też cena relatywnie zmalała. Dzięki temu też, mam teraz wyjątkowy i przede wszystkim niepowtarzalny wystrój. Czasem też tego typu rzeczy są dużo tańsze niż w normlanych sklepach meblowych, bo tam często płacisz za markę, a nie za wykonanie.

kowies
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2015 16:03

Re: Stół z krzesłami do salonu

Postautor: kowies » 19 lut 2016 13:11

Jeśli chodzi o meble to szczerze polecam meble włoskiej marki Casa di Lusso. Można je zakupić na stronie sklepu Interior Anatomy. Meble są bardzo nowoczesne i designerskie, ja jestem w nich absolutnie zakochana :)

umewa
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2016 11:58
Kontaktowanie:

Re: Stół z krzesłami do salonu

Postautor: umewa » 21 lut 2016 12:01

Dołączę się do pytania.. jakie OGÓLNIE strony polecacie z meblami? ;)

akandus
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 02 mar 2016 20:18
Kontaktowanie:

Re: Stół z krzesłami do salonu

Postautor: akandus » 02 mar 2016 20:32

podbijam pytanie

aratunias
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2016 08:51
Kontaktowanie:

Re: Stół z krzesłami do salonu

Postautor: aratunias » 11 mar 2016 09:00

Warto zajrzeć na różne portale z meblami czy aranżacji wnętrz. Tam można pooglądać nie tylko same meble, ale i gotowe realizacje (więc wiadomo jak będą wyglądały w różnych aranżacjach), artykuły na temat \"jak urządzić x w stylu y\", z wykorzystaniem różnych mebli - także bardzo nowoczesnych i są tam podawane źródła - skąd i za ile takie sprzęty. A kolory zasłon, to w dalszej kolejności, może w kolorze innych dodatków? Ja bym też pomyślała o ożywieniu pomieszczenia przez jakąś fantazyjną naklejkę na ścianę.

kufixx7
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2017 08:42

Re: Stół z krzesłami do salonu

Postautor: kufixx7 » 06 lip 2017 09:55

jeżeli chodzi o stoły to mi bardzo do gustu przypadły takie stoły designerskie http://takemehome.pl/7-stoly-i-biurka . Nie zdecydowałbym się na taki stół to jadalni ale do salonu jak najbardziej. Zastanawiałem się nawet czy nie kupić takiego stołu do biura ale zdecydowałem się na trochę inną opcje.

Parpookin
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2015 11:44

Re: Stół z krzesłami do salonu

Postautor: Parpookin » 24 kwie 2018 17:25

Tutaj znajdziecie genialne rozwiązania - https://onemarket.pl/stoly-rozkladane


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości

cron