O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 14 gru 2008 22:59

Ja bym proponowal napic sie wodeczki, potem zadzwonic po dupeczki... :)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 15 gru 2008 07:26

Two-way electronic Brain Link is done by remotely monitoring neural audiovisual information while transmitting sound to the auditory cortex (bypassing the ears) and transmitting faint images to the visual cortex (bypassing the optic nerves and eyes). The images appear as floating 2D screens in the brain.


Kuurde, telewizja normalnie :lol:
W Twoim przypadku chyba obraz był za ostry i uszkodził Ci co nieco...
Fachowe wytłumaczenie tego fenomenu może też się nazywać "Shizofrenia".

usercostam - też tak można ;)

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 18 gru 2008 03:30

Witam!
Prosisz o pomoc finansowa , wybacz ale nie sadze ze pieniadze cos tu pomoga. Jesli faktycznie ktos Cie gnebi dla zabawy czy eksperymentu , to i tak nie przestanie jesli nawet kupisz mamie dom na Florydzie. Jesli wszystko co piszesz jest prawda to tak sobie mysle ze moze ktos faktycznie zazartowal z Ciebie w niemily sposob i zamiescil w internecie jakies Twoje zdjecia z komentarzami do nich na Twoj temat - to moze jest jakies wyjasnienie tego, ze jestes rozpoznawalna na ulicy. Choc nie do konca bo piszesz ze jestes popularna w USA a mieszkasz w GB. Co do dzwiekow to nie znam sie zupelnie na nanotechnologii i nie moge sie wypowiadac ( nawet z fizyki mialam tylko 3 :D ) ale o ile sie nie myle ultra- czy infradzwieki sa slyszalne przez niektore zwierzeta i przyszlo mi do glowy (byc moze blednie) ze moze masz w sobie jakies predyspozycje do slyszenia ich jako ze sa ludzie z niewyjasnionymi przez nauke nietypowymi zdolnosciami. Niestety nie wiem gdzie mozna zrobic badania aby to potwierdzic lub zaprzeczyc . To tylko moja hipoteza . Moze ktos inny sie wypowie bo moze to co napisalam jest calkowicie nierealne.

MissKillFornia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2008 12:24

Re: Pomóż mojej mamie.

Postautor: MissKillFornia » 28 gru 2008 14:30

user593152 pisze:Rozpaczliwie proszę o pomoc.
Jestem codziennie torturowana, poniżana i szantażowana przez Polaków za to, że nie wysyłam pieniędzy dla mamy oraz że nie chciałam, by mój ojciec poszedł do więzienia. Dodam że moja mama jest utrzymywana przez mojego ojca i brata. Pieniądze ktore ja zarabiam nie wystarczą na zakup mieszkania dla mojej mamy. Dodam że mam poważne problemy ze zdrowiem. Jeśli chcesz pomóc mojej mamie proszę wpłać pieniądze na konto:
HSBC
sort code: 40-06-23
Nr konta: 11416731
lub
Bank Spółdzielczy
59823310140105662930610001
Kazdy funt się liczy.
Jest to dla mnie ostatnia szansa, byście przestali mi ubliżać.
Dziękuję.
Monika Sokal
PS. Nigdy nie zamieszkam na Kanarach.



ale jaja komus sie w glowce poprzewrcalo a tak btw: to kto dzis jest taki naiwny hahaha :) zalosne

www1
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2008 16:04

Silent Sound Spread spectrum

Postautor: www1 » 05 sty 2009 09:18

http://www.whale.to/b/wall2.html

There appear to be two methods of delivery with the system. One is direct microwave induction into the brain of the subject, limited to short-range operations. The other, as described above, utilises ordinary radio and television carrier frequencies.

i mozna je przy pomocy spectrum analyzera i demodulatora zarejestrować i odtworzyć jako audio - z tym że część czestotliwości jest niesłyszalna a służy jedynie do oddziaływania- wpływania na zachowanie człowieka i przy pomocy neurophonu - patrz www.neurophone.com, można odtworzyć efekt jaki powoduje - np. zaburzenia mowy, wzroku, pamieci ponieważ powodują zaburzenia pracy obszarów mózgu odpowiedzialnych za te funkcje - dlatego też uzywane sa jak bron np. MEDUSA (Mob Excess Deterrent Using Silent Audio). This non-lethal weapon is based on the well established microwave auditory effect (MAE)


MIND CONTROL WITH SILENT SOUNDS
AND SUPER COMPUTERS

By Judy Wall
The mind-altering mechanism is based on a subliminal carrier technology: the Silent Sound Spread Spectrum (SSSS), sometimes called "S-quad" or "Squad". It was developed by Dr Oliver Lowery of Norcross, Georgia, and is described in US Patent #5,159,703, "Silent Subliminal Presentation System", dated October 27, 1992. The abstract for the patent reads:

"A silent communications system in which nonaural carriers, in the very low or very high audio-frequency range or in the adjacent ultrasonic frequency spectrum are amplitude- or frequency-modulated with the desired intelligence and propagated acoustically or vibrationally, for inducement into the brain, typically through the use of loudspeakers, earphones, or piezoelectric transducers. The modulated carriers may be transmitted directly in real time or may be conveniently recorded and stored on mechanical, magnetic, or optical media for delayed or repeated transmission to the listener."

According to literature by Silent Sounds, Inc., it is now possible, using supercomputers, to analyse human emotional EEG patterns and replicate them, then store these "emotion signature clusters" on another computer and, at will, "silently induce and change the emotional state in a human being".

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 05 sty 2009 21:03

Znowu teorie spiskowe :lol:
Co prawda cytowane poniżej fragmenty dotyczą kłamstw ekologów, ale jeden fragment publikacji idealnie pasuje do omawianego tu tematu:
Istnieją liczne, poważne i groźne sygnały, że coś bardzo złego dzieje się w ekologicznej literaturze, ale żaden sygnał nie jest tak niewiarygodny, jak fakt opublikowania w roku 2004 artykułu, według którego stosowanie DDT było przyczyną epidemii paraliżu dziecięcego w latach 1942-1962. Artykuł ten, opublikowany w różnych miejscach w internecie, będzie prawdopodobnie miał większy wpływ na opinię publiczną niż tysiące naukowych prac o DDT, bo więcej ludzi korzysta z internetu niż z materiałów źródłowych, ukrytych w grubych tomach na bibliotecznych półkach. Można się obawiać, że to głupie kłamstwo o DDT będzie powtarzane, dopóki nie stanie się “powszechnie przyjętym faktem”.

Idealnie pasuje to do bajek o HAARP i innych magicznych urządzeniach. W internecie publikować może każdy nawet największy oszołom. Nic dziwnego, że pewne brednie regularnie powtarzane, w pewnym momencie nabiorą cech "prawdy".
więcej ludzi korzysta z internetu niż z materiałów źródłowych, ukrytych w grubych tomach na bibliotecznych półkach.
Właśnie. Dlaczego by nie skorzystać z profesjonalnych opracowań? Może dlatego, że niewygodne fakty natychmiast przez zwolenników teorii spiskowych zostaną wrzucone na stos jako materiały zmanipulowane, sporządzone na zlecenie "Tych Którym Zależy Na Ukryciu Prawdy"? :twisted:
Niezaprzeczalny fakt jest taki. Nie ma żadnych dowodów na najmniejsze poparcie teorii spiskowców. No, może poza majakami schizofreników.

I jeszcze coś o wpływie pola EM na człowieka:

16.Fałsz: Elektromagnetyczne fale emitowane przez elektryczne urządzenia wywołują szereg zaburzeń zdrowia, takich jak bezpłodność mężczyzn, bezsenność, bóle głowy, nadciśnienie, zaburzenia cyklu menstruacyjnego, upośledzenie laktacji, dekoncentrację, wrodzone wady rozwojowe, zaburzenia krążenia, niestrawność, rak, zaćma i szereg innych chorób.

Prawda: Wywoływanie tych wszystkich chorób przez fale elektromagnetyczne nigdy nie zostało potwierdzone poważnymi badaniami naukowymi.


Cytowane fragmenty pochodzą z prac prof. Przemysława Mastalerza, który jest zdecydowanie większym autorytetem niż jakikolwiek website, nawet taki z fajnymi animacjami we flashu :lol:

Źródło

firsttimer
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 18 sie 2009 13:16

Postautor: firsttimer » 19 sie 2009 16:38

user593152 pisze:Kontrola umysłu jest rzeczywicie możliwa. (...)
Padlam ofiara Silent Sound Spread Spectrum


to zapewne wynalazek Litewskich Filatelistów.
Ptaki pływają po wodzie bo są zrobione z drewna.
Elvis żyje. Tworzą gejowską parę z Wielką Stopą
Jeże wysysają krowom mleko i noszą jabłka na plecach.

user593152 pisze:Silent Sound Spread Spectrum (SSSS)


ssss.... a moze sa w to zamieszane weze?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 20 sie 2009 00:14

po kiego to ktos wygrzebal..... :roll:

firsttimer
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 18 sie 2009 13:16

Postautor: firsttimer » 20 sie 2009 07:48

nie moglem sie powstrzymac wczoraj odkrylem temat i przeczytalem cale czternascie stron

wiesz to takie uczucie jak mieszczuch piewrszy raz widzi wieś i az musi dotknac trawy i klepnac krowe po zadzie

po prostu musialem napisac :) nie gniewaj sie

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 20 sie 2009 12:59

jak ktos pamietniki Marka Maska wygrzebie to wlasnorecznie udusze :roll:

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 20 sie 2009 19:29

BJ a bylo tam cos ciekawego w tych pamietnikach ? powiedz szybko bo bede szukala :)
a o zgrozo moze wygrzebe twoje pierwsze posty ?????????

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 20 sie 2009 23:11

A wygrzeb heheheheh

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 sie 2009 08:16

to wygrzebie jak sobie jechalismy z lewej i z prawej :)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 21 sie 2009 09:41

Nie mow jej jak ma sobie grzebac - se niech grzebie jak kce hehehhe

Benzaiten
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2017 08:11

Re: Pomóż mojej mamie...

Postautor: Benzaiten » 18 cze 2017 11:30



Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 45 gości

cron