O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
aleksandra1977
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2017 22:23

Uzyskanie odszkodowania

Postautor: aleksandra1977 » 04 cze 2017 21:29

Ostatnio miałam wypadek samochodowy i staram się o odszkodowanie. Oczywiście, firma ubezpieczeniowa nie jest skora do zapłaty i wszystko strasznie się przeciąga. Zastanawiam się więc nad tym, żeby wynająć prawnika, żeby mi pomógł uzyskać należne mi pieniądze. Znalazłam dobrą ofertę (www.adwokat-radom.net.pl/ i chciałam się Was podpytać, jak wygląda taka sprawa o uzyskanie odszkodowania? Długo to jeszcze może potrwać? Byliście kiedyś w podobnej sytuacji?

Monkey234
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 20 paź 2013 23:10

Re: Uzyskanie odszkodowania

Postautor: Monkey234 » 04 lip 2017 10:55

Akurat w takich sprawach dużo lepiej skorzystać z firmy, która specjalizuje sie z odszkodowaniach niż z samotnych kancelarii. Nie wiem kogo mogę polecić bo sam nigdy nie korzystałem, ale jak wpiszesz w google to wyskakują takie firmy jak Solace - akurat ta ma bardzo dobre opinie. Z całą pewnościa odszkodowanie uzyskane przez takie podmioty będzie na dużo wyższym poziomie niż w samotnej walce.

olasicka
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2017 00:28

Re: Uzyskanie odszkodowania

Postautor: olasicka » 10 lip 2017 00:30

Byłam w podobnej sytuacji i musisz sie nastawic, ze takie sprawy potrafią toczyć się latami. Ja doznalam wypadku w czasie pracy, co skonczylo sie duzymi problemami zdrowotnymi i nie bylam juz w stanie wykonywac dotychczasowej pracy. Pomoc prawnika jest jak najbardziej wskazana- ja uznalam, ze zglosze sie do firmy odszkodowawczej Auxilia, ktora rowniez korzysta z pomocy profesjonalnej kancelarii. Powiem ci, ze jestem zadowolona z ich uslug. dwa miesiace temu zakonczyla sie moja sprawa- otrzymalam b. wysokie odszkodowanie, a w tej chwili auxilia walczy jeszcze dla mnie o rentę.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 25 gości