O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
cojestzx
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2017 15:02

Polisa narciarska

Postautor: cojestzx » 04 lut 2017 15:09

Witam! Czy wypadki na nartach często się zdarzają? Planuję w najbliższym czasie nauczyć się jazdy i nie wiem czy się ubezpieczyć - co o tym powiecie?

wesmar00
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 16 mar 2017 16:10
Kontaktowanie:

Re: Polisa narciarska

Postautor: wesmar00 » 16 mar 2017 16:12

Jeśli jesteś początkujący to musisz brać taką ewentualność pod uwagę. Polecam wykupić ubezpieczenie

Wiki93
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 09 lis 2015 12:59

Re: Polisa narciarska

Postautor: Wiki93 » 20 mar 2017 10:45

Jak dla mnie to bez ubezpieczenia nie ma się co nawet ruszać. Na twoim miejscu nawet nie brałabym takiej sytuacji pod uwagę. Polecam ci ubezpieczyć się w https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr ... w-podrozy/ . Jeśli masz własny sprzęt to jego też warto ubezpieczyć. A z racji, że góry to miejsca zdradliwe ja ubezpieczyłabym jeszcze od kosztów poszukiwania i ratownictwa. Teraz to się co chwila słyszy o tym, że jakiś turysta zaginął. Jest to straszne i nie do pomyślenia, że tyle osób ginie w górach. Dlatego zawsze warto być ubezpieczonym. Warto także mieć przy sobie jakiś lokalizator. I nigdy nie wypuszczać się przed oraz po zmroku. Także zawsze warto mieć kogoś ze sobą. Raczej odradzałabym samotne wycieczki. A jechanie na narty i rzucanie się na głęboką wodę też nie jest za mądre. Lepiej zatrudnić instruktora i trzymać się go przynajmniej przez pierwsze dni. Ja z doświadczenia wiem jak ważne jest nauczenie się dobrze jeździć, a dopiero potem zjeżdżanie z wysokiej górki.

MatusiakPL
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2017 13:33

Re: Polisa narciarska

Postautor: MatusiakPL » 19 maja 2017 20:56

Pewnie że nie ma się co ruszać bez ubezpieczenia. To absolutna podstawa :) I to nie tylko kiedy jedziesz na narty, ale również w każde inne miejsce. Urlop powinien być dobrze zabezpieczony żeby uniknąć przykrych niespodzianek. Ja zawsze kupuję polisę turystyczną na https://www.polisaturystyczna.pl/ i nigdy nie pożałowałem :) mały koszt, świetna polisa i poczucie bezpieczeństwa :)

Tomalla
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2017 15:57

Re: Polisa narciarska

Postautor: Tomalla » 22 maja 2017 15:58

Wypadki na stokach zdarzają się dosyć często więc ja myślę, że warto zastanowić się nad takim ubezpieczeniem :)

KairosTkacz
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2017 09:37

Re: Polisa narciarska

Postautor: KairosTkacz » 05 cze 2017 09:42

Wiesz co, nie znam się tak dobrze na tej sprawie, na szczęście znam kilka przydatnych stron. Zawsze jak mnie spotyka taki dylemat to korzystam z jakiejś porównywarki ubezpieczeń (np. http://www.ubezpieczeniazyciowe.pl/) albo szukam po blogach. Jak to Ci nie pomoże, to zawsze możesz podzwonić po konsultantach :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 42 gości