Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
rachelka
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 01 gru 2014 15:23

Jak zaoszczędzić na przelotach Londyn-Wawa

Postautor: rachelka » 30 wrz 2016 09:19

Witam wszystkich. Ostatnio przychodzi mi często latać na wyżej wymienionej trasie ale przyznam szczerze, że ceny biletów czasami mnie wykańczają...;/ Mój znajomy zawsze to wyśmiewa i mówi, że jestem głupia bo nie potrafię szukać. Ostatnio polecił mi portal eloty.pl gdzie podobno można znaleźć bardzo tanie bilety ale nie wiem czy mogę mu ufać i boję się trochę tak przez internet kupować. Czy ktoś już korzystał z tego portalu i może potwierdzić, że to faktycznie dobry sposób na oszczędności w lataniu? :) Z góry dzięki!

xavier01
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 30 wrz 2016 15:51

Re: Jak zaoszczędzić na przelotach Londyn-Wawa

Postautor: xavier01 » 30 wrz 2016 15:56

Ja tam nie mam problemów z kupowaniem biletów przez internet. Dla mnie to wygodna forma, a jak ktoś dużo lata to można sporo zaoszczędzić.

Julos
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 03 lut 2017 12:38

Re: Jak zaoszczędzić na przelotach Londyn-Wawa

Postautor: Julos » 10 lut 2017 12:04

kupowac z wyprzedzeniem. Ale teraz ceny trzymają się w sumie na jednakowym poziomie. czasem tylko można jakąś promocję trafić

MoniG
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 27 gru 2016 18:17

Re: Jak zaoszczędzić na przelotach Londyn-Wawa

Postautor: MoniG » 02 mar 2017 12:21

Ponoć w każdym samolocie jest kilka miejsc, za które się płaci grosze, tylko bez odpowiednich dojść ich nie dostaniesz nigdzie.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron