Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Markus2011
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 07 kwie 2016 21:21

pomysl na business

Postautor: Markus2011 » 15 sty 2017 15:44

Jak w tytule......
Mam ochotę rzucić moja prace i otworzyć swój business, niestety nie mam pomysłu jaki business otworzyć.
Może ktoś ma jakiś interesujący pomysł i będzie chciał się nim podzielić.... możemy popracować na tym razem.....

Ankara2
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2013 12:12

Re: pomysl na business

Postautor: Ankara2 » 20 sty 2017 11:55

Jeśli masz dostęp do sal konferencyjnych,albo lokalu w którym można je stworzyć,możesz bliżej przyjrzeć się pomysłowi organizacji imprez dla firm.
To biznes dochodowy,dający wiele satysfakcji,dający możliwość spełnienia się w różnych dziedzinach.
Dobre miejsce,o odpowiedniej lokalizacji może przyciągnąć sporo klientów,sporo firm,a co za tym idzie rozreklamować twoje usługi.

aniaola37
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 26 lis 2016 15:03

Re: pomysl na business

Postautor: aniaola37 » 31 sty 2017 15:35

Świetnym pomysłem na biznes jest otwarcie własnej cukierni lub kawiarni :) Przyjaciel prowadzi kawiarnię i współpracuje z firmą savpol, która dostarcza mu najlepszych produktów do pieczenia :)

januszek9
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2017 15:26

Re: pomysl na business

Postautor: januszek9 » 04 maja 2017 15:35

Szukam firmy medycznej do współpracy, mam pomysł na biznes, organizowanie koncertów, festynów itp ktoś może mi pomóc w tym ? Interesuje mnie tylko długoterminowa współpraca.

iwonik
Gastarbeiter
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2016 14:53
Kontaktowanie:

Re: pomysl na business

Postautor: iwonik » 05 maja 2017 12:46

raczej mała szansa, że ktoś podzieli się z Tobą swoim pomysłem na biznes.. musisz sam wpaść na coś fajnego i kreatywnego

1stLondon
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2014 19:09

Re: pomysl na business

Postautor: 1stLondon » 17 maja 2017 10:48

inwestuj w mieszkanei w PL - tu zarabiasz, tam inwestujesz = masz wieksza sile nabywcza a stopy zwrotu z kapitalu zainwestowanego w polskie nieruchomosci sa kilkukrotnie wyzsze od brytyjskich :)

Wiki93
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 09 lis 2015 12:59

Re: pomysl na business

Postautor: Wiki93 » 12 cze 2017 07:28

Ja też niestety ci pomysłu na własny biznes nie podam na srebrnej tacy. Bo jak nazwa mówi ma być to pomysł na WŁASNY biznes. Ty sam musisz wiedzieć w jakiej dziedzinie się odnajdujesz. Nie ma sensu aby się w czymś męczyć. Zresztą jak już w coś zainwestuje się pieniądze to powinno być to coś co sprawia nam przyjemność. I choć nie podam ci pomysłu na biznes to powiem ci co powinno się zrobić po otworzeniu swojego biznesu. Należy zadbać o czytelną stronę internetową. Ma być ona nie tylko czytelna, ale także ma ona zachęcać potencjalnego klienta do skorzystania z usług twojej firmy. Należy także zadbać o o jej pozycję w Google. Pozycjonować swoją stronę można samemu, ale warto jednak wynająć odpowiednią firmę do tego. A co najważniejsze przy zakładaniu firmy jakiejkolwiek to jest to aby postawić na dobrą kadrę. Pracownicy to największa reklama firmy

Pacunia
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 26 sty 2017 10:09

Re: pomysl na business

Postautor: Pacunia » 27 cze 2017 12:22

W obecnych czasach najlepszym pomysłem jest sklep internetowy. Zdecydowanie jest to również wygoda bo można go prowadzić gdziekolwiek by się było :D Do założenia takiego sklepu są stworzone platformy e-commerce, które posiadają odpowiedni hosting.

jjusti18
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 10 maja 2017 17:25

Re: pomysl na business

Postautor: jjusti18 » 07 paź 2017 09:15

A ja zachęcam do wzięcia udziału w Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017, może to ważne wydarzenie was zainspiruje. Ja na pewno pojadę.

magdasiej
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2017 16:20
Kontaktowanie:

Re: pomysl na business

Postautor: magdasiej » 30 lis 2017 16:23

Może warto wykorzystać umiejętności komputerowe - jeśli takie masz, i zostać na przykład grafikiem albo programistą. Moim zdaniem zarabianie przez internet bardzo się opłaca.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 23 gości

cron