Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: marcinek33 » 14 lip 2015 05:10

Możę ktoś tutaj miał to i doradzić co robić?

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: kajametrowska » 14 lip 2015 05:50

marcinek33 pisze:Możę ktoś tutaj miał to i doradzić co robić?



U lekarza leczyć. Od jest od tego aby przypisać Ci odpowiednie leki oraz maści. Sam raczej tego nie wyleczysz. Zerknij sobie również tutaj:
http://wylecztradzikrozowaty.pl/tradzik ... -leczenie/

Na stronie masz mniej więcej opisane jakie sa metody leczenia. W zasadzie to nie wiadomo na razie czemu pojawia się ten rodzaj trądziku ale znane są sposoby leczenia. Trzeba się ich trzymac bardzo skrupulatnie w sensie ,że jak lekarz przypisuje Ci leki to bierzesz codziennie.

Tylko wtedy możesz się wyleczyć.

Topmedical
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 19 maja 2015 11:49

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: Topmedical » 16 lip 2015 16:45

Zapraszamy do naszego specjalisty Lekarz dermatolog i wenerolog, specjalista z zakresu medycyny estetycznej z 30-letnim stażem w leczeniu chorób skóry. Wykonuje zabiegi dermatologiczne takie jak usuwanie guzków, raków skóry, włókniaków, brodawek wirusowych.

Top Medical Clinic zaprasza !!

Jesteśmy profesjonalną placówką medyczną, której założeniem od samego początku stało się połączenie profesjonalizmu medycznego oraz indywidualnego podejścia do pacjenta. Poprzez konsultacje specjalistyczne, profesjonalne zabiegi terapeutyczne, nowoczesną aparaturę diagnostyczną oraz dostępności do badań laboratoryjnych zapewniamy Państwu kompleksowy proces leczenia.

http://www.topmedicalclinic.co.uk
http://www.polskaklinika.co.uk

Najlepsi specjaliści !!!! ZAPRASZAJĄ !!!!

oryx90
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2015 10:34

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: oryx90 » 12 sie 2015 11:03

marcinek33 pisze:U lekarza leczyć. Od jest od tego aby przypisać Ci odpowiednie leki oraz maści. Sam raczej tego nie wyleczysz. Zerknij sobie również tutaj:
http://wylecztradzikrozowaty.pl/tradzik ... -leczenie/

Na stronie masz mniej więcej opisane jakie sa metody leczenia. W zasadzie to nie wiadomo na razie czemu pojawia się ten rodzaj trądziku ale znane są sposoby leczenia. Trzeba się ich trzymac bardzo skrupulatnie w sensie ,że jak lekarz przypisuje Ci leki to bierzesz codziennie.

Tylko wtedy możesz się wyleczyć.


Moim zdaniem antybiotyki w ostateczności. Polecam publikacje dr Henryka Różańskiego, specjalisty od fitoterapii. W przeciwieństwie do silnych leków, mieszanki ziołowe nie wykazują żadnych efektów ubocznych, trzeba być tylko systematycznym. I oczywiście odpowiednio dobrane kosmetyki.

MagdaWanat
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2015 09:01

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: MagdaWanat » 14 sie 2015 09:16

Może mydło siarkowe? Wiele osób je poleca

borek7
Gastarbeiter
Posty: 89
Rejestracja: 19 sie 2014 10:55

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: borek7 » 04 gru 2015 12:52

Trądzik różowaty to choroba, której nie da się wyleczyć samodzielnie. Sama przez to przechodziłam i wiem. Cera wygląda bardzo źłe, jest pełna wyprysków. Człowiek potrafi nabrać przez to wielu kompleksów. U mnie pojawilo się to tuż przed 30 urodzinami. Na początku testowałam przeróżne maści, kosmetyki. Większość z nich jedynie pogarszała stan mojej cery.
Pomógł mi Zineryt.

Warto jest zastanowić się nad konsultacja online. Obecnie na stronie możecie uzyskać receptę na leki: https://dimedic.eu/pytania-i-odpowiedzi ... cje-online

sarapietrzak
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 19 wrz 2015 11:07

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: sarapietrzak » 18 sty 2016 16:40

A słyszeliście o zabiegach mezoporacji bezigłowej z wykorzystaniem urządzenia Dermation? Świetnie działają m.in. na trądzik różowaty, zmarszczki, przebarwienia. Są to nowoczesne, innowacyjne zabiegi - zupełnie bezbolesne i bezinwazyjne. Warto się nimi zainteresować, efekty są świetne.

Rabkan
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2016 16:53

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: Rabkan » 12 mar 2016 17:04

U pacjentów z trądzikiem różowatym przeciwwskazane są takie zabiegi, jak: złuszczanie z użyciem kwasów owocowych, kwasu trójchlorooctowego, kwasu salicylowego. Powodują one przekrwienie skóry, co nasila i utrwala rumień, a także intensywne płatowe złuszczanie, któremu towarzyszy niemiłe uczucie pieczenia i palenia skóry. Niewskazane są także zabiegi rozgrzewające.

rakowal33
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2016 10:56
Kontaktowanie:

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: rakowal33 » 18 mar 2016 11:12

Ogromne znaczenie ma właściwa pielęgnacja, ponieważ u chorych często dochodzi do podrażnień po kosmetykach. Należy szukać preparatów nawilżających, łagodzących i przeciwzapalnych, a jednocześnie niezatykających porów, bez alkoholu, składników zapachowych, mięty, kamfory, mentolu, olejków eterycznych.

Dagkan
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2016 13:06
Kontaktowanie:

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: Dagkan » 25 mar 2016 13:09

Lekarze leczą trądzik różowaty między innymi antybiotykami, np. tetracykliną, a w ciężkich przypadkach również tretinoiną - pochodną kwasu witaminy A.
Wskazane jest także przyjmowanie witamin, głównie K, PP i B2.
Zewnętrznie stosuje się Metronidazol w maści bądź żelu, a także roztwory, papki, pudry i kremy zawierające m.in. antybiotyki i ichtiol, podobne do tych, jakie stosowane są w leczeniu trądziku młodzieńczego.
W leczeniu trądziku różowatego należy unikać maści i innych form leków zewnętrznych zawierających sterydy.

Iwkana
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2016 10:33
Kontaktowanie:

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: Iwkana » 29 mar 2016 10:37

ja mam właśnie problem z identyfikacją mojego trądzika:/
lekarz dermatolog stwierdzil ze jest to dermatoza okołoustna i zapisal masc na tradzik rozowaty rozex. ale u mnie zaczelo sie wszystko od opyszczki wiec biore tez haviran. oprucz tego zawsze mialam problemy z tradzikiem pospolitym chociaz ostatnio bylo ok.

narazie nic nie pomaga wiec moze diagnoza zostala zle postawiona?

Rewteo
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2016 00:08
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: Rewteo » 30 mar 2016 00:12

Najlepiej udaj się do jakiegoś dobrego dermatologa

Karm12
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2016 11:35
Kontaktowanie:

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: Karm12 » 31 mar 2016 11:40

Identyfikacją zajmie się lekarz. Im wcześniej tym lepiej.

randa
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2016 00:02
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: randa » 01 kwie 2016 00:08

Najlepiej nie próbować leczyć się samemu bo trądziki są do siebie podobne i ważne jest ich zdiagnozowanie

wiśnia
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2016 14:03

Re: Jak leczyć trądzik różowaty

Postautor: wiśnia » 01 kwie 2016 14:08

Spróbuj ziołami złagodzić troszkę objawy.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości