Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
user2069395
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2014 11:06

Postautor: user2069395 » 21 lut 2014 11:09

Witam

Co chodzi o hemoroidy to mam juz dluzszy czas I nie jest zalecane duzo pic alkoholu ale napisze krotko czymn mozna zrobic sobie ulge I na jakis czas bedzie spokoj.

Jak masz mozliwosc gdzies nazbierac kory z debu I gotowac w wodzie az sie zrobi woda taka ciemna//brazowa.Ta kore prosze wyjac z garnka I caly ten sok z tej kory robic sobie przysiady w misce tak raz dziennie.Pomaga jest bardzo stara receptura bo tesciowa mi powiedziala I jest bardzo skuteczne.Czopki I mascie sa slabe I ciezko nimi cos zalagodzic.

Pozdrowionka

kowal223344
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2014 11:24

proktolog londyn

Postautor: kowal223344 » 18 kwie 2014 11:29

przyjezdza do londynu do jednej z polskich klinik proktolog Piotr Gross z Poznania jest 2 razy w miesiacu, mozna tam tez wczesniej zrobic plukanie jelita na maszynie z hydro,

krupabolacadupa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2014 01:08

Hemoroidy

Postautor: krupabolacadupa » 28 kwie 2014 01:11

jakis kontakt do proktologa w londynie albo w polsce [ fachowca] please

krupabolacadupa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2014 01:08

Hemoroidy

Postautor: krupabolacadupa » 28 kwie 2014 01:11

jakis kontakt do proktologa w londynie albo w polsce [ fachowca] please

Monkey234
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 20 paź 2013 23:10

Re: Hemoroidy

Postautor: Monkey234 » 06 paź 2015 11:45

krupabolacadupa pisze:jakis kontakt do proktologa w londynie albo w polsce [ fachowca] please


W Polsce jest kilak placówek w Londynie nie wiem osobiście mogę odesłać do - http://flebonet.pl/placowki/wroclaw/ - u mnie było to w ten sposób, że w przerwie świątecznej pojechaliśmy ok. 10 grudnia - 3 dni byliśmy w klinice potem normalnie święta już w domu po sylwestrze powrót do UK nie było żadnych problemów jeśli chodzi o funkcjonalność organizmu i samopoczucie.

kasiafarrow
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 11 mar 2015 23:13

Re: Hemoroidy - pomocy - co robić?

Postautor: kasiafarrow » 02 lis 2015 13:10

Witam,

Na temat Tootingu wystarczy poczytac na roznych forach. Wystarczy przeczytac google reviews lub na facebooku. Oto kilka przykladow:

1. ' To pierwszy komentarz w moim zyciu i powiem szczerze ze 4 dni zmagalam sie z tym czy opisac swoja wizyte.. I stwierdzilam ze powinnam - aby inne kobiety przyemyslaly umawianie sie na wizyty do PANI GINEKOLOG BEATY NIEDZWIEDZKIEJ. Bylo to jedno z najgorszych spotkan na plaszczyznie lekrz-pacjent' Lidia, lidia

2. 'Nie polcem ginekologa którego odwiedziałama
dzisiaj ..... pytal jedna rzecz po pare razy. Byl bardzo nie miły... zlecił mi badania z który zrezygnowałam na sama mysl ze on będzie mnie leczyl. Wolalam kupic bilet do Polski I tam isc do normalnego lekarza. . Moze in mi lekarze sa bardziej komepentni. Ale na pewno nie Pan M.' Weronika Krajewska

3. 'NIe polecam dentysty, drogo, kiepska jakość, nastawieni na żyłowanie kasy. Robiłem odbudowę w zeszłym roku, rozpadła się tuż po okresie gwarancyjnym, Omijać!' Andrzej Panasiuk

4. 'Nie polecam ! Bardzo drogo naciaganie ludzi
do ortopedy nawet sie nie wybierajcie bo nie ma pojecia o niczym przepisuje te same lekarstwa kazdemu.' Lukasz Nowak

5. 'Po wstepnej wizycie u Pani ortodonty i uiszczeniu £50 dostalam polecenie, ze mam usunac dwa zeby madrosci i przyjsc z panoramicznym zdjeciem calej szczeki, za miesiac, w celu zalozenia aparatow na zebnych. Troche mi sie przedluzalo i nie zdazylam pousowac "osemek" i nie wiedzialam czy zdjecie ma byc po usunieciu, czy przed, bo chcac nie chcac musialam takie zrobic przed ekstradycja i zaplacic, a ze nie chcialam znowu placic za zdjecie i wizyte bez sensu po miesiacu bo nie bylam pewna, totez wyslalam maila z zapytaniem do kliniki. Niestety nikt mi nie odpisal, probowalam dzwonic i tez nic, bo jedna Pani z recepcji ma obsluge klienta niczym z PGR'U, strasznie niesympatyczna...Druga Pani bardzo mila, ale tez nie mogla mi pomoc. Kilka razy jeszcze dzwonilam, wyslalam 2 maile i nic zero odzewu. Przykre jest to, ze stracilam pol dnia wydalam £50 na wizyte w tej przychodni i kicha zlekcewazyli mnie. NIe polecam!!!!' Anna Ludwiniak

6. 'Tomasz Sokolowski — 1 starPlaba wypadla po 4 miesiacach centrum medyczne wymyslilo mi iz gwarancja byla Na 3 miesiace lecz nigdzie takich regulaminow I zapiskow gwarancyjnych nie ma I nie bylo ale zaoferowali 20£ znizki tylko stawki poszly w gore od ostatniej wizyty o 20f za plabe ODRADZAM WIZYTE W TEJ KLINICE'

I WLASNIE DLATEGO TANIEJ NIZ W POLSCE.........

Agusia198
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2016 14:10
Kontaktowanie:

Re: Hemoroidy - pomocy - co robić?

Postautor: Agusia198 » 29 mar 2016 14:21

dr Piotr Gross- polecam pana ! :)

Bartłomiej2323
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2016 23:48
Kontaktowanie:

Re: Hemoroidy - pomocy - co robić?

Postautor: Bartłomiej2323 » 29 mar 2016 23:51

Dzięki, info się przyda napewno.

Rewteo
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2016 00:08
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: Hemoroidy - pomocy - co robić?

Postautor: Rewteo » 30 mar 2016 00:08

witam w zwalczaniu leczeniu hemoroidow pomaga dlugie przbywanie w wodzie powyzej 1h zaczalem chodzic na basen dodatkowo czopki anusol i hemoroidy znikaja polecam

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Re: Hemoroidy - pomocy - co robić?

Postautor: kajametrowska » 14 gru 2016 06:51

Jest to faktycznie nieprzyjemna choroba chociaż napiszę Wam z własnego doświadczenia,ze da się ją wyleczyć. Po pierwsze polecam jej nie bagatelizować ponieważ lepiej jest leczyć w pierwotnych stadiach kiedy choroba nie jest tak rozwinięta niż po jakimś tam czasie. Po drugie powinniście zmienić swoją dietę na lekkostrawną i zapobiegającą zaparciom.

Kloda345
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2016 15:27

Re: Hemoroidy - pomocy - co robić?

Postautor: Kloda345 » 29 gru 2016 15:28

Hemoroidy to straszna dolegliwość.

Pano
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2017 18:47

Re: Hemoroidy - pomocy - co robić?

Postautor: Pano » 07 lut 2017 18:49

Jeśli leki bez recepty z apteki nie pomagają to trzeba iść do lekarza. Przepisze coś skuteczniejszego i może przekaże zalecenia co do diety i nawyków aby uniknąć powtórzenia problemu, gdyż hemoroidy lubią powracać.

kasska377
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 14 lis 2016 07:29
Kontaktowanie:

Re: Hemoroidy - pomocy - co robić?

Postautor: kasska377 » 08 lut 2017 09:25

Wizyta u dobrego doświadczonego lekarza na pewno pomoże.

tasia3
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 31 sty 2017 19:12

Re: Hemoroidy - pomocy - co robić?

Postautor: tasia3 » 07 kwie 2017 13:02

Warto jednak dbać o to, by hemoroidy się nie rozwinęły, bo później to raczej tylko lekarz nas czeka. Najlepiej stosować dietę bogatą w błonnik, pić odpowiednią ilość wody, ewentualne zaparcia natychmiast leczyć dicopegiem 10g i dużo się ruszać. Żylaki powstają też od siedzącego trybu życia

Zdrapaka
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 09 lut 2016 13:29

Re: Hemoroidy - pomocy - co robić?

Postautor: Zdrapaka » 10 kwie 2017 06:23

Może się okazać, że potrzbny będzie opiekun, aby poruszać się spokojnie - jednocześnie nie potęgować kłopotu, a z drugiej strony sprawiać, aby się zagoiło.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości