O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
lilka91
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2013 09:55

Re: Implanty

Postautor: lilka91 » 26 sie 2015 14:51

Ja też muszę sobie zrobić implanty ale to w Polsce bo w UK to się kompletnie nie opłaca. Myślę też o makijażu permanentnym i usunięciu zmarszczek w http://masaz-spa-warszawa.pl/ Planuję sobie dłuższy wyjazd do PL w czasie urlopu i zadbanie o urodę w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Od dawna marzy mi się kilka poprawek.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Implanty

Postautor: banita » 26 sie 2015 15:56

az tyle? musisz byc strasznie brzydka :lol:

Gostek
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 23 sie 2015 19:52

Re: Implanty

Postautor: Gostek » 31 sie 2015 21:50

Banita co się dziwisz? Pewnie ją życie tak zniszczyło...

bialyk
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2015 21:59

Re: Implanty

Postautor: bialyk » 19 wrz 2015 22:13

Implanty do uzębienia jestem wstanie zrozumieć, ale usuwanie zmarszczek? Toż to jest plaga współczesnego świata, piękni i młodzi za wszelką cenę, kosztem zdrowia...

Lomndek
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 16 mar 2015 16:51

Re: Implanty

Postautor: Lomndek » 12 paź 2015 12:12

Zapraszam na bezpłatne konsultacje implantologiczne


Dr Wojciech Kaczor Implantolog i chirurg szczękowy


https://polski-lekarz.london/portfolio- ... szczekowa/


Tooting Medical Centre
5 London Rd
London SW17 9JR
Telephone: 020-8767-8389


Wiele lat pracowałem jako asysteny w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej PAM gdzie uzyskałem specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz obroniłem doktorat. Byłem nauczycielem wielu lekarzy, którzy z powodzeniem prowadzą swoje praktyki w Polsce, a także pracują poza granicami kraju m.in.w klinikach Londynu.
Swoje umiejętnosci podnoszę uczestnicząc w wielu stażach i kongresach z zakresu implantologiii i chirurgii szczękowo-twarzowej.
Jestem autorem 9 prac opublikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych. Brałem udział w misjach-projekcie „Lekarze bez granic”.

ZAKRES USŁUG:
• Implantologia i implantoprotetyka:
implanty
zabiegi rekonstrukcji z wykorzystaniem materiałów kościozastępczych mni. podniesienie dna zatoki szczękowej tzw. sinus-lift
protetyka na implantach
• Chirurgia stomatologiczna:
operacyjne usuniecie zebów zatrzymanych i zębów ósmych -„mądrosci”
przygotowanie chirurgiczne do leczenia protetycznego i ortodontycznego
resekcje
leczenie chirurgiczne: plastyka wędzidełek, usuniecie zmian z obrebu jamy ustnej ,szczęk i twarzy, nacięcie ropni, wyłuszczenie torbieli, leczenie powikłań po wcześniejszym leczeniu zachowawczym i chirurgicznym- mni. plastyka połączenia ustno-zatokowego
• Protetyka:
pełen zakres usług: korony, mosty, licówki, wkłady k-k
https://polski-lekarz.london/team-view/ ... ch-kaczor/

AdaMatu
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 04 paź 2015 12:22

Re: Implanty

Postautor: AdaMatu » 12 paź 2015 18:19

Polecam dr. Jerzego Szymczaka z Kliniki My Medyk. W zeszłym roku musiałam wyrwac martwego zęba i została mi dziura w uzębieniu. Szukałam dobrego implantologa w Londynie i natrafiłam na Klinikę My Medyk. Posiadają oni najnowszy sprzęt i wspaniałego specjalistę. Bardzo polecam !

katarzynaabram
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2015 16:41

Re: Implanty

Postautor: katarzynaabram » 13 paź 2015 16:54

Również polecam Klinikę My Medyk, posiadają oni najnowocześniejszy dostępny sprzęt. Jestem ich zadowoloną klientką od wielu lat. Nie mogę powiedziec o nich złego słowa. Wspaniała atmosfera już od wejścia do kliniki, Panie recepcjonistki są przemiłe a lekarze najlepsi w Londynie. Polecam !

Adelka43
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2015 11:39

Re: Implanty

Postautor: Adelka43 » 16 paź 2015 11:54

bialyk pisze:Implanty do uzębienia jestem wstanie zrozumieć, ale usuwanie zmarszczek? Toż to jest plaga współczesnego świata, piękni i młodzi za wszelką cenę, kosztem zdrowia...



A najgorsze jest to, że wydają mnóstwo pieniędzy, czesto biorą kredyty i rezultat jest żałosny. Każdy wiek ma swoje prawa i trzeba do tego podejść z godnością. Ja mam wokół mnóstwo kobiet, które to robią i jeszcze mi próbują wmówić, że też już powinnam, bo nie wypada mieć zmarszki. Biedne kobietki.

Albercik23
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 27 lut 2017 21:03

Re: Implanty

Postautor: Albercik23 » 02 cze 2017 06:21

Chłopaki nie ma co marudzić jeśli ktoś ma taką potrzebę to jego sprawa.. inna sprawa że implanty zebowe to też kiedyś była fanaberia a teraz są standardem. Ja sam jak w stawialem implany zębowe (Bielsko klinika http://rodentica.pl) to mi mówili ze szkodą pieniędzy itp.. I to ludzie którzy teraz sami robią to samo. ;)

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Re: Implanty

Postautor: kajametrowska » 12 cze 2017 13:37

Oj nie wiem czy również zdecydowałabym się na operację.... co innego zabiegi laserowe, co innego ostrzyknięcia a co innego operacja, która jak kazda inna niesie ze sobą poważne ryzyko. Polecam dobrze się zastanowić zanim się wybierzecie....

Jesli chcecie usunąc zmarszczki to polecam konsultację w tej klinice:
http://clinicadermatologica.pl/

Profesjonalne miejsce w Gdańsku. Mają tam wiele zabiegów takich jak lasery, mezoterapia.Wszyztko oczywiście wykonywane przez lekarzy.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 42 gości