O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
misia_k
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2008 12:56

kabarety kabarety:)

Postautor: misia_k » 21 kwie 2008 13:27

W miniony weekend w krakowskiej Rotundzie odbyl sie 24. Przegląd Kabaretów PAKA. Impreza niesamowita, smiechu po pachy, albo i wyzej, chcialoby sie powiedziec, ze po sam sufit 'klimatyzowanej' sali;)

Jedyne co mnie zmartwilo, to wrazenie, ze zapominamy na wyspach o polskiej scenie kabaretowej. Pewnie ciagle wielu z nas 'kabaret' kojarzy sie z legendami takimi, jak Otto, Starsi Panowie, czy osobami takimi jak Smolen czy Laskowik. Mlodsze pokolenie pewnie wielokrotnie smialo sie z Ani Mru Mru czy wystepow Macieja Stuhra.

Jednak czy ktos zdaje sobie sprawe jak bardzo rozwija sie obecnie polska dzialalnosc satyryczna? Mam wrazenie, ze nie... I bardzo chcialabym, zeby ktos napisal tu, ze jestem w bledzie:)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 21 kwie 2008 13:30

Ja ostatnio chodze na angielskie stand up comedy, jest o wiele lepsze ;)

Juz mnie nie smiesza zarty polskich kabaretow, moze dlatego, ze nie zyje juz polskim zasciankiem.

misia_k
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2008 12:56

Postautor: misia_k » 21 kwie 2008 13:36

Pojawia sie pytanie o jakich polskich kabaretach mowimy. Zrownywanie wszystkich do jednego poziomu, szczegolnie zasciankowego, wedlug mnie, nie jest stwierdzeniem trafnym.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 23 kwie 2008 10:01

Przyznaje troche racji user1814656 - niekiedy skecze polskich kabaretow w ogole mnie nie smiesza, bo bardzo czesto odnosza sie do polityki, ostatnich wydarzen w Polsce, a ja, coz. Nie jestem na biezaco.

Lubie kabarety.pl - moglam nawet mezowi pokazac Grupe Mo Carta i duzo zrozumial - i chetnie bym poszla na polskie 'stand up comedy' - gdybym o nim wiedziala.

O koncercie Budki Suflera czy nawet DJa Costam wiemy chociazby z plakatow na ulicy; kabarety sa jakby mniej lansowane. Nie wiem moze tak mi sie tylko wydaje, albo mieszkam w niezbyt 'polskiej' dzielnicy :mrgreen: Acton i spece od reklamy nie widza w nas potencjalnych widzow.

user764908
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2007 09:47

Postautor: user764908 » 14 maja 2008 13:55

Do " Misia" - owszem ,jestes w bledzie.Wiele osob oglada kabarety na stronie www.youtube.com - mozna tam obejrzec praktycznie kazdy kaberet i te starszei najnowsze i po mimo wszystko na pewno jest sie z czego posmiac.Pozdrawiam


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 128 gości

cron