Wszystko co dotyczy miasta Londyn
lukasz95
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2015 12:17

Przeprowadzka do Londynu

Postautor: lukasz95 » 11 lut 2015 12:20

Witam wszystkich :) chciałem się zapytać jak aktualnie wygląda sytuacja z pracą w Londynie, czy bardzo ciężko jest ją teraz dostać? Mieszkam aktualnie w Blackpool lecz zastanawiam się nad przeprowadzką do Londynu, nie wiem tylko czy jest po prostu warto. Mam tu prace, jednak nie chce już tu dłużej mieszkać, dlatego pomyślałem o Londynie. Co o tym myślicie? Z góry dzięki za odpowiedzi :)

herold725
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2015 07:47

Re: Przeprowadzka do Londynu

Postautor: herold725 » 26 mar 2015 07:49

Zależy czym się teraz zajmujesz. I czy znasz język. Jeśli masz jakieś kwalifikacje to nie powinno być problemu ze znalezieniem pracy.

honey23
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2015 16:22

Re: Przeprowadzka do Londynu

Postautor: honey23 » 29 kwie 2015 16:23

Na pewno znajdziesz pracę w wielu branżach technicznych, nawet bez angielskiego :)

theptok
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2018 16:36

Re: Przeprowadzka do Londynu

Postautor: theptok » 18 maja 2018 16:40

Czesc ! powiem Ci krotko i bez oszukiwania prosto z serca. Londyn to jedno z najgorszych miast na swiecie. nie rob tego bledu i nie jedz do Londynu bo zniszczysz sobie zycie i stracisz wszystko co masz .. Oni wpadli w te sidla wiec zachwalaja , wszedzie tylko nie do Londynu wspomnisz moje slowa , pozdrawiam

marcinzet
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 04 paź 2018 12:17

Re: Przeprowadzka do Londynu

Postautor: marcinzet » 07 sty 2019 13:48

Trzeba znalezc przewoznika.

marzenazajac
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2018 17:34

Re: Przeprowadzka do Londynu

Postautor: marzenazajac » 07 sty 2019 14:58

Latwo powiedziec, a troche trudniej to wyglada niestety w praktyce. Dzieje sie tak poniewaz powstaja jakies tam nowe firmy probujace walczyc z dobrze ugruntowana konkurencja jedynie cena. Dla mnie to jest jednyny syngnal na to, ze jakiejs jakosci uslug nie bedzie sie mozna spodziewac. Trzeba jednak zdecydowac sie czy zalezy nam jednak na dobrym podejsciu do klienta .. jak i do jego dobr jakie zostana przewiezione. Transport wielu cennych rzeczy - szczegolnie zagranice nie mozna pozostawic jakims amatorom. Przeciez jest na rynku duzo sprawdzonych firm takich jak np. Fortis https://www.fortis-przeprowadzki.pl/oferta/miedzynarodowe/ dzialajacych w tej branzy od kilkunastu lat. Wiadomo doplacimy te pare procent wiecej w cenie .. ale bedziemy mieli gwarancje dostarczenia wszystkiego na czas i co najwazniejsze w calosci :)

kieros
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2019 15:58

Re: Przeprowadzka do Londynu

Postautor: kieros » 07 sty 2019 15:59

Dobrze wybrac nie jest tak latwo.

Nela09
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 02 paź 2018 13:09

Re: Przeprowadzka do Londynu

Postautor: Nela09 » 13 lut 2019 14:48

zgodnie z zasadą większe miasto=więcej możliwości pracy można spróbować :)


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości