O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
janekweg
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2015 09:14

Ciepło witam!

Postautor: janekweg » 18 lut 2015 11:11

Serdecznie witam wszystkich forumowiczów. Założyłem tutaj konto, by zdołać pogadać z kilkoma osobami, których posty widziałem już wcześniej. Interesuję się sportem, motoryzacją i kompami. Zamieszkuję blisko stolicy. Tyle wiadomości o mnie! Mam cichą nadzieję, że zostanę tu na dłużej i razem będziemy prowadzić przyciągające wiadomości na różnorodne tematy. Ubóstwiam pisać na forach, niemniej jednak nie lubię, gdy ktoś z poważnej rozmowy robi żarty lub po prostu zapisuje nie na temat. Na wielu forach tak było, wobec tego mam cichą nadzieję, że tu będzie nieco lepiej.

wojotez
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2015 10:54

Gorąco witam!

Postautor: wojotez » 19 lut 2015 10:58

Witamy na forum i zapraszamy do pisania postów. Nie powinieneś się niepokoić - tutaj dominuje kultura i netykieta, którą każdy przestrzega. Z całych sił staramy się, aby forum działało jak najporządniej, w takim razie nie musisz niepokoić się o posty nie na temat lub ewentualnie inne tego typu krępujące niespodzianki. Miło nam, że przystąpiłeś do grona użytkowników - mam nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej i będziesz dzielił się swoimi spostrzeżeniami z pozostałymi użytkownikami. Nie zostaje mi nic innego, jak wezwać Cię do dalszego pisania i komentowania istniejących już postów.

wpcontent
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2015 09:11
Kontaktowanie:

Re: Ciepło witam!

Postautor: wpcontent » 26 lut 2015 09:17

Witam serdecznie ;)

Jakub288
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2015 22:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Ciepło witam!

Postautor: Jakub288 » 13 mar 2015 22:26

Witamy na forum. Myślę, że znajdziesz tu to, czego szukasz :)

LondonPhotographer
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 09 paź 2013 18:52
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Ciepło witam!

Postautor: LondonPhotographer » 14 mar 2015 23:21

Witaj! Życze połamania klawiatury :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości

cron