O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
janekweg
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2015 09:14

Most w stolicy - problem

Postautor: janekweg » 23 lut 2015 11:37

To smutne, ale muszę poruszyć ten temat. Chodzi o most, jaki w ostatnim czasie został podpalony. W Warszawie aktualnie dominuje harmider, nie da się normalnie przemieszczać. Poprzez most łazienkowski każdego dnia przejeżdżały tysiące samochodów, w tym moje. Teraz muszę podróżować objazdem, trwoniąc czas, paliwo i nerwy. Czy nie ma jakiegokolwiek sensownego rozstrzygnięcia, żeby most został wyremontowany szybciej? 1,5 roku takiej fatygi to będzie najzwyczajniej w świecie załamanie. Zastanawiam się, czy nie wynająć czegoś bliżej mojej pracy, bo dojazdy rozpoczynają mnie denerwować. A Wy co o tym sądzicie?

wojotez
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2015 10:54

RE: Most...

Postautor: wojotez » 23 lut 2015 13:04

Zagadnienie mostu chyba zna każdy - został zapalony. Gratulacje podpalaczom, jacy uprzykrzyli życie milionom mieszkańców Warszawy i ludziom, jacy wyłącznie tamtędy przejeżdżają. Ja również przynależę do tego grona oraz mam już dosyć gwarantowania władz, że znajdą rozstrzygnięcie. Czego tutaj poszukiwać? Wypada stworzyć most zastępczy. Nim jednakże kochane władze stolicy się zdecydują, minie rok i łazienkowski zostanie wyremontowany. Trochę paranoja, jakkolwiek nic nie doradzimy.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Most w stolicy - problem

Postautor: banita » 23 lut 2015 14:17

kraje wam sie pomylily? czy zaraz do czegos doprowadzi ta spamerska rozmowa? co tu kogo obchodzi ze sloiki maja problemy z dojazdem do pracy?

stachWRw
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2015 15:28
Kontaktowanie:

RE: Most...

Postautor: stachWRw » 23 lut 2015 15:28

Popieram przedmówców, ja również dojeżdżam do pracy, a właściwie dojeżdżałem, przez zjarany most. Co w tym momencie? Wypada wyruszać do pracy nieomal godzinę wcześniej i pocierpieć w korkach. Strwonione paliwo, czas, nerwy - nadzwyczajnie zaczyna się ten rok. Moim zdaniem powinni błyskawicznie odkryć jakieś przejściowe rozwiązanie. To kłopotliwe mówimy o moście, nie mogą puścić pontonowego, ponieważ ludzie by się na nim pozabijali (już widzę jakąś mamuśkę za kółkiem, której odbija kierownica i samochód ląduje w Wiśle). Trzeba to najzwyczajniej w świecie przetrwać!

minta
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 23 paź 2013 10:50

Re: Most w stolicy - problem

Postautor: minta » 23 lut 2015 15:35

banita pisze:kraje wam sie pomylily? czy zaraz do czegos doprowadzi ta spamerska rozmowa? co tu kogo obchodzi ze sloiki maja problemy z dojazdem do pracy?

bo może to są budowniczowie zastępczych mostów albo wynajmujący tratwy ..

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Most w stolicy - problem

Postautor: banita » 23 lut 2015 15:58

i swoja oferte kieruja do polakwo w Anglii?:)

minta
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 23 paź 2013 10:50

Re: Most w stolicy - problem

Postautor: minta » 23 lut 2015 16:29

banita pisze:i swoja oferte kieruja do polakwo w Anglii?:)

a może to konkurencyjna przeprawa przez kanał La manche dlatego tak w zawoalowany sposób piszą


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 27 gości