O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Kolejny protest na 10 Downing Street?

Postautor: Kreator » 18 sie 2014 21:45

Obrazek

Na stronie głównej "Londynek" , pojawiła się sensacyjna informacja o tym, że spokojnie spacerująca Polka w towarzystwie swojej koleżanki (koleżanka w ciąży) w niedzielne popołudnie , została prawie zastrzelona przez nieznanych sprawców jadących zielonym samochodem , którzy z premedytacją otworzyli ogień i postrzelili (prawie śmiertelnie) jedną z ze spacerujących kobiet.


Prawdopodobnie był to napad na tle rasistowskim , który zorganizowała partia UKIP , znana z tego, że jest przeciwnikiem emigracji ze wschodniej Europy.

Nie możemy tego tak zostawić rodacy i trzeba pomścić naszą rodaczkę.

Proponuję zorganizować marsz na Londyn pod siedzibę Camerona , pod hasłem : " WCZORAJ POBILI POLSKIEGO MOTOCYKLISTĘ, A DZISIAJ STRZELAJĄ DO POLSKICH KOBIET!!!!!"

Ps. Mam nadzięję, że patronat medialny obejmie Redakcja Londynek.net , a sprawozdaniem z tych wydarzeń , zostanie pani redaktor Agata C.

Nie dajmy do siebie szczelać!!!!
[/b]

bezszalu
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 22 lip 2014 12:11

Postautor: bezszalu » 19 sie 2014 08:09

Tak???? Ate panie mialy na plecach wielki napis "JESTEM POLKA ZASTRZEL MNIE" :roll:

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 19 sie 2014 17:51

bezszalu pisze:Tak???? Ate panie mialy na plecach wielki napis "JESTEM POLKA ZASTRZEL MNIE" :roll:


Takie artykuł może spowodować różne zachowania naszych rodaków, także pani Agata.C powinna najpierw sprawdzić fakty , zamiast wywoływać niezdrowe emocje.

Ps Mój post potraktuj z przymrużeniem, :wink:

bezszalu
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 22 lip 2014 12:11

Postautor: bezszalu » 20 sie 2014 11:44

Tak wlasnie robie :roll: .Czytalem wczoraj wypowiedzi na ten temat. Sproboj tez. Ciekawe...Zwlaszcza ten pacan wszechpolak.Popatrz to sie posmiejesz

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 20 sie 2014 21:01

bezszalu pisze:Tak wlasnie robie :roll: .Czytalem wczoraj wypowiedzi na ten temat. Sproboj tez. Ciekawe...Zwlaszcza ten pacan wszechpolak.Popatrz to sie posmiejesz


Czytałem i "uśmiałem" się do łez :cry: .

Czasem mam wrażenie, że dyskusja niektórych rodaków sprowadza się do obrzucania siebie epitetami rodem z rynsztoka.

No cóż , pewnie dlatego, że mamy taki klimat :?


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 73 gości

cron