O wszystkim na tematy prawne
piotrsim5
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2014 08:01

Zatrzymany Child Tax Credit ? co może być powodem?

Postautor: piotrsim5 » 13 sie 2014 08:08

Witam serdecznie i proszę wszystkich o pomoc ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat.

Krótki opis sytuacji:

W UK mieszkam z narzeczoną od 6 lat. Mamy również córkę która urodziła się po przyjeździe do UK i w sierpniu skończyła 5 lat.

Do dnia dzisiejszego otrzymywałem jako ojciec dziecka i partner bezrobotnej dziewczyny 135f Working&Child Tax Creditu a tu nagle dzisiaj loguje się do banku i widzę, że dostałem jedynie Working Tax Credit w wysokości 63f. Moja partnerka zajmuje się dzieckiem i nie pracuje a ja mam status self-employed. Co może być powodem zatrzymania dodatku na dziecko? Dodam tylko, że składałem deklarację do benefitów w ubiegłym tygodniu drogą telefoniczną. Powinienem dosłać jakieś dokumenty? czy to błąd i muszę tam dzwonić aby to wyjaśnić ?
Proszę o szybką odpowiedź ponieważ moje zarobki w ubiegłym roku podatkowym były dramatycznie niskie a jeszcze zostałem pozbawiony jednego z zasiłków. Pozdrawiam

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Zatrzymany Child Tax Credit ? co może być powodem?

Postautor: aina24 » 14 sie 2014 01:52

piotrsim5 pisze:Witam serdecznie i proszę wszystkich o pomoc ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat.

Krótki opis sytuacji:

W UK mieszkam z narzeczoną od 6 lat. Mamy również córkę która urodziła się po przyjeździe do UK i w sierpniu skończyła 5 lat.

Do dnia dzisiejszego otrzymywałem jako ojciec dziecka i partner bezrobotnej dziewczyny 135f Working&Child Tax Creditu a tu nagle dzisiaj loguje się do banku i widzę, że dostałem jedynie Working Tax Credit w wysokości 63f. Moja partnerka zajmuje się dzieckiem i nie pracuje a ja mam status self-employed. Co może być powodem zatrzymania dodatku na dziecko? Dodam tylko, że składałem deklarację do benefitów w ubiegłym tygodniu drogą telefoniczną. Powinienem dosłać jakieś dokumenty? czy to błąd i muszę tam dzwonić aby to wyjaśnić ?
Proszę o szybką odpowiedź ponieważ moje zarobki w ubiegłym roku podatkowym były dramatycznie niskie a jeszcze zostałem pozbawiony jednego z zasiłków. Pozdrawiam


dostac to na pewno powinienes, bo sie kwalifikujesz. Najlepiej zadzwon bo skoro w ubieglym tygodniu skladales deklaracje to jeszcze moze wszystkiego nie ogarneli,.

piotrsim5
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2014 08:01

Postautor: piotrsim5 » 14 sie 2014 09:21

postaram się tam dzisiaj dodzwonić ponieważ też wydaje mi się to dziwne tym bardziej, że dochód który zgłosiłem to 9200 funtów ponieważ dużo chorowałem na kręgosłup i nie mogłem pracować

piotrsim5
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2014 08:01

Postautor: piotrsim5 » 14 sie 2014 09:34

aina24: powiedz mi tylko czy ja o czymś nie zapomniałem. może powinienem dosłać jakiś dokument. np. jakiś papierek ze szkoły bo dziecko jest już w wieku szkolnym. Proszę odpowiedz jeśli coś wiesz na ten temat

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 14 sie 2014 11:02

piotrsim5 pisze:aina24: powiedz mi tylko czy ja o czymś nie zapomniałem. może powinienem dosłać jakiś dokument. np. jakiś papierek ze szkoły bo dziecko jest już w wieku szkolnym. Proszę odpowiedz jeśli coś wiesz na ten temat



na ich stronie napisane jest, ze jesli skladasz nowy claim to moze zajac to do kilku tygodni, wiec najlepiej bedzie jak zadzwonisz to przyspiezy to wszystko.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości