O wszystkim na tematy prawne
szoker2

Postautor: szoker2 » 02 sie 2014 11:32

dziekuje.
a to nie jest czasem tak ze kazde miasto czy szajer czy borol ma swoj oddzial? czy adres ktory podales dotyczy wszystkich w calym kraju?
ty mieszkasz w okolicach bermigam?

user1266835
Gastarbeiter
Posty: 42
Rejestracja: 19 paź 2007 13:52

Postautor: user1266835 » 02 sie 2014 12:05

szoker2 pisze:Tak wiem, ze moge formularze wypelniac ale nie o taki kontakt mi chodzi.


link byl do adresu... :roll:

Wolverhampton to adres kontaktowy dla firm, tam jest oddzial VAT.

Wiekszosc innych odzialow jest w Newcastle Upon Tyne (kontakt dla pracodawcow) i Liverpool (kontakt dla zatrudnionych). Jak jested samozatrudniony to poprawny adres jest Cardiff, chyba ze HMRC podalo Ci inny w czasie rejestracji.

od ponad 2 lat nie ma juz osobnych adresow dla miast/borough, wszystko jest w jednym miejscu, tylko numer pokoju jest inny w zaleznosci od wydzialu.

szoker2

Postautor: szoker2 » 02 sie 2014 12:17

user1266835 pisze:
szoker2 pisze:Tak wiem, ze moge formularze wypelniac ale nie o taki kontakt mi chodzi.


link byl do adresu... :roll:

Wolverhampton to adres kontaktowy dla firm, tam jest oddzial VAT.

Wiekszosc innych odzialow jest w Newcastle Upon Tyne (kontakt dla pracodawcow) i Liverpool (kontakt dla zatrudnionych). Jak jested samozatrudniony to poprawny adres jest Cardiff, chyba ze HMRC podalo Ci inny w czasie rejestracji.

od ponad 2 lat nie ma juz osobnych adresow dla miast/borough, wszystko jest w jednym miejscu, tylko numer pokoju jest inny w zaleznosci od wydzialu.


dziekuje

w takim razie dla obywatela mieszkajacego w londynie bedacego miedzy innymi samozatrunionym i majacym pewnie niejasnosci w sprawie NIC adres do korespondencji listownej toooooo: ???????

kolejnyuser
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 15 lip 2014 22:10

Postautor: kolejnyuser » 02 sie 2014 15:08

szoker2 pisze:dziekuje

w takim razie dla obywatela mieszkajacego w londynie bedacego miedzy innymi samozatrunionym i majacym pewnie niejasnosci w sprawie NIC adres do korespondencji listownej toooooo: ???????


http://www.hmrc.gov.uk/agents/contacting-effective.htm ;)

A dokładniej:

For personal Self Assessment queries:
HM Revenue & Customs
Self Assessment
PO Box 4000
Cardiff
CF14 8HR

szoker2

Postautor: szoker2 » 02 sie 2014 16:36

Dziekuje


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości