O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
maniekkk
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2014 21:13

pomoc pilnie

Postautor: maniekkk » 22 lip 2014 21:14

Czesc z tej strony Mariusz.sluchajcie spotkalem przypadkiem dwoch mlodych chlopakow na lawce w parku z torbami, ktorzy przyjechali do pracy wczoraj rano i pocalowali klamke..nocuja na ulicy.. jezeli jest ktos kto moglby im pomoc w jakikolwiek sposob to smialo dzwoncie do jednego z nich 07448292044.co moge to staram sie im pomoc (tez nie za duzo kurcze moge..), pomozecie cos Wy?? wydaja sie na normalnych chlopakow, wobec mnie bardzo grzeczni. sa w parku na stratford. problem jest w tym, ze nie znaja jezyka ang., mieli pracowac jako zwykli pomocnicy na budowie. mowia ze chcieli sie wyrwac ze swojej miesciny w Polsce a jeszcze lepiej sie wpakowali..
pomysl wrzucenia takiego posta podpowiedziala mi znajoma. ja sam nie korzystam nawet z fejsbuka.. teraz wrzucam takie posty gdzie moge. no robie co moge..

MrSexy
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 19 cze 2014 03:36

Re: pomoc pilnie

Postautor: MrSexy » 22 lip 2014 21:47

maniekkk pisze:Czesc z tej strony Mariusz.sluchajcie spotkalem przypadkiem dwoch mlodych chlopakow na lawce w parku z torbami, ktorzy przyjechali do pracy wczoraj rano i pocalowali klamke..nocuja na ulicy.. jezeli jest ktos kto moglby im pomoc w jakikolwiek sposob to smialo dzwoncie do jednego z nich 07448292044.co moge to staram sie im pomoc (tez nie za duzo kurcze moge..), pomozecie cos Wy?? wydaja sie na normalnych chlopakow, wobec mnie bardzo grzeczni. sa w parku na stratford. problem jest w tym, ze nie znaja jezyka ang., mieli pracowac jako zwykli pomocnicy na budowie. mowia ze chcieli sie wyrwac ze swojej miesciny w Polsce a jeszcze lepiej sie wpakowali..
pomysl wrzucenia takiego posta podpowiedziala mi znajoma. ja sam nie korzystam nawet z fejsbuka.. teraz wrzucam takie posty gdzie moge. no robie co moge..



Tutaj o tym jest:
http://forum.londynek.net/gb/viewtopic.php?t=14631

Kontakt jest w pierwszym poscie.

MrSexy
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 19 cze 2014 03:36

Postautor: MrSexy » 22 lip 2014 21:53

blondynek pisze:serce mi sie kraje - i nie ma w tym sarkazmu


poniewaz ostatnio byl temat dyskutowany na londynku -
https://www.facebook.com/pages/Kwiaty-L ... 4984634535

ponoc pomagaja


zes autora strony obsmarowala a teraz te strone reklamujesz..
Moze nastepnym razem pochamuj paluszki zanim kogos obsmarujesz nieslusznie.


przenocowalam kiedys takiego i wiecej nie


Nie chcesz pomoc to sie nie odzywaj pytanie bylo do tych kto chca pomoc boshe :roll:

bezszalu
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 22 lip 2014 12:11

Postautor: bezszalu » 22 lip 2014 23:08

Tu i ja sie nie odezwe zbytnio. Za daleko. Znajda noleg napewno. Historia jak moja....

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 23 lip 2014 16:19

czy wy musicie bluznic w każdym wątku :roll:

nie umiecie inaczej rozmawiać :roll:

jacson33
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2015 06:32

Re: pomoc pilnie

Postautor: jacson33 » 09 mar 2015 06:36

m sie im pomoc (tez nie za duzo kurcze moge..), pomozecie cos Wy?? wydaja sie na normalnych chlopakow, wobec mnie bardzo grzeczni. sa w parku na stratford. problem jest w tym, ze nie znaja jezyka ang., mieli pracowac jako zwykli pomocnicy na budowie. mowia ze chcieli sie wyrwac ze swojej miesciny w Polsce a jeszc


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości

cron