O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
bezszalu
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 22 lip 2014 12:11

Postautor: bezszalu » 22 lip 2014 22:51

Nie mozesz przelknac ze one maja doswiadzenie?Lewatywe sobie zrob....przejdzie ci.. z doswiadczenia spiewam.Tyle do Ciebie..

MrSexy
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 19 cze 2014 03:36

Postautor: MrSexy » 22 lip 2014 23:02

teraz to juz calkiem widac, ze to klon :roll:
godnosci moze troche :roll:

bezszalu
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 22 lip 2014 12:11

Postautor: bezszalu » 22 lip 2014 23:18

KLON?????Wlasnie te klony moje siedza na lawce..Chcesz chlopie zeby pomiatalo nimi po londku?W ciemno po kase na zachod... ot kurna myslenie

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 23 lip 2014 08:47

jesli bezszalu byly czyims klonem to zapewne nasz szanowna administracja juz by go zbanowala wszak jest w tym wielce skuteczna ...

szoker2

Postautor: szoker2 » 23 lip 2014 15:57

Jak ktos tu jest klonem to tylko ja :lol: :lol: :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 23 lip 2014 15:58

klona to ty sie dopiero spodziewasz :wink:

szoker2

Postautor: szoker2 » 23 lip 2014 16:12

Ze ja sie spodziewam?

bezszalu
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 22 lip 2014 12:11

Postautor: bezszalu » 23 lip 2014 19:28

Zaden klon. Normalny gosc. Moze nie mrrrrrrrr. sexy. Ale normalny. Z calym szacunkiem dla powyzszego...Witam wszystkich ponownie. Cisza tu dis byla jak makiem....Milego wieczorka... lece na trening

ironick3
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2014 23:55

Re: Podziekowanie

Postautor: ironick3 » 24 lip 2014 00:13

blondynek pisze:
MrSexy pisze:lol ciekawe ktora z pan konto sobie zalozyla by sama sie pochwalic, ze jednak w nosi cos do tego forum :lol:

sa tu inne osoby, ktora znaczenie wiecej wnosza dobrego, wyzej wymienione panie jedynie zamet wnosza...

P.s banita to cool mate :wink:


zapewniam cie ze zadna... w zyci (rzyci??) mam czy sie komus podoba co pisze czy nie;
podobnie emigrantka - wypowiadam sie za nia bo z tej strony ja znam - i wierz mi, jak to ona mowi - kilo cos tam jej lata kolo czegos (nie pamietam) - mnie rowniez


zadna z nas nie potrzebuje balwochwalczych postow;
zrozumienia co sie mowi natomiast/ spojrzenia ze strony super i dlugoterminowo obiektywnej - jak najbardziej

wpadnie taka pinda jak ty, np mr sexy, i chcesz swiat zmieniac

a zmieniaj, ale przy okazji nie usiluj dyskredytowac w ten czy inny sposob mojego stanowiska

jak to sie mowi? zebow na tym nie zzarles/straciles? pokory troche..wchodzisz miedzy wrony itd itp

a wiesz czmu? bo jak chcesz cos zniszczyc to badz najpierw badz pewien ze masz argumenty w reku

kto ty jestes? koles z rodzina; partnerka, nie zona - o ile ogarnelam poprawnie; pracujacy w banku ale na stanowisku powiedzmy rownemu kasjerowi czy innemu 'doradcy kredytowemu (czyli sprzedaz tak naprawde), z ambicjami na studiowanie prawa (ambicje zawsze chwalebne sa)

dobijasz 30-stki, studiowales bezwartosciowy kierunek pt ekonomia (ktora w PL od lat studiowali ci co za bardzo nie wiedzieli), orlem jak widac nie byles bo skonczyles tak a nie inaczej

i masz czelnosc uwlaczac mi - badz emigrantce - posadzajac o drugi nick zeby sobie pochwaly dawac?

jako ze jestes nowicjuszem powiem jedno - emi jak by tu wykombinowala nowego nicka, to wszyscy od razu (stali bywalcy) by wiedzieli

ty strzelasz slepakami na oslep :roll:

jako ze moja rzyc jest ceniona to proponuje ci pocalowac mojego nowego kota w takaze

ale on sie pewnie tez nie zgodzi bo 'lousy looser' wyczuwa na mile


w rzyci ;)
tez mam tam wszystko :lol:

ironick3
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2014 23:55

Re: Podziekowanie

Postautor: ironick3 » 24 lip 2014 00:18

MrSexy pisze:sa tu inne osoby, ktora znaczenie wiecej wnosza dobrego, wyzej wymienione panie jedynie zamet wnosza...




taaa, np ty
idz pogadaj sobie z ta umiejaca czytac miedzy wierszami

ona bedzie odczytywac to, co zawiera twoja yntelygĘtna odpowiedz (cytuje) 'hehe'

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 24 lip 2014 08:52

szoker2 pisze:Ze ja sie spodziewam?

a co nie twoje? listonosza? :)

szoker2

Postautor: szoker2 » 24 lip 2014 14:09

banita pisze:
szoker2 pisze:Ze ja sie spodziewam?

a co nie twoje? listonosza? :)


Aaaaaa. A ten klon juz jest :lol: ma kilka dni i podobny jest do taty. Baaardzo. Przynajmniej tak mowia a niemozlowe zeby wszyscy sie umowili. Oby :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 24 lip 2014 14:11

skan wrzuc bo nie wierze :lol:

Obrazek

graty, niech sie zdrowo chowa :wink:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron