O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
szoker2

Postautor: szoker2 » 13 lip 2014 18:05

arkady777 napisał:
po mojej konsultacji z Bruksela jest

..........

David Cameron, George Osborne, Ian Duncan Smith to psychopaci( moi znajomi Anglicy rowniez podzielaja moja opinie i maja jeszcze gorsze slowa w stosunku do rzadu ktorych tutaj nie przytocze)


ales ty strasznie wazny musisz byc. a z kims w brukseli sie kontaktowales? chyba nie z korwinem?


jezeli wymienione osoby to psychopaci to w takim razie zyjesz w chorym psychicznie spoleczenstwie. oni zostali wybrani wiekszoscia a skoro tak to wiekszosc tez jest wykolejona. czas do domu uciekac. do pe el zasuwac i zyc w wolnym zrownowazonym psychicznie spoleczenstwie





arkady777 napisał:
Wiec jaki problem ma idiot Cameron, dlatego ze ludzi opinie publiczna ze chce wyjsc z Uni Europejskiej i ze emigranci uprawiaja tzw. "turystyke benefitowa". Jaki sens ma "habitual resident test" jesli mieszkasz w kraju xx*lat, plus masz konto w banku, social


maly ef, to ty tylko ze skloniony?

po co tu przyjechales? po benefity czy po co? jezeli nie to ciesz sie ze jest jak jest i ktos z tym walczy bo te benefity wlasnie sa brane z moich podatkow. a ja pie... wiecej ich placic.


Poza tym byc moze zle zrozumiales slowa kamerowa.

jak jakis anglik krzyczy, ze ten polak to idiota, to od razu walisz go w morde bo obrazil twojego ziomka, czy zastanawiasz ze czy nie ma racji?

[/quote]

szoker2

Postautor: szoker2 » 13 lip 2014 18:57

zawsze najwiecej brzecza ci co kombinuja/sciemniaja. wg mnie serowi arkademu ktos cos zabral albo czegos nie przyznal i tu jest problem. oj ty biedny. pracy szukaj!!!
i prosze nie pisz takich rzeczy po ingliszowemu bo wstyd stary

arkady777
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2014 16:48

Postautor: arkady777 » 13 lip 2014 23:14

szoker2 pisze:arkady777 napisał:
po mojej konsultacji z Bruksela jest

..........

David Cameron, George Osborne, Ian Duncan Smith to psychopaci( moi znajomi Anglicy rowniez podzielaja moja opinie i maja jeszcze gorsze slowa w stosunku do rzadu ktorych tutaj nie przytocze)


ales ty strasznie wazny musisz byc. a z kims w brukseli sie kontaktowales? chyba nie z korwinem?


jezeli wymienione osoby to psychopaci to w takim razie zyjesz w chorym psychicznie spoleczenstwie. oni zostali wybrani wiekszoscia a skoro tak to wiekszosc tez jest wykolejona. czas do domu uciekac. do pe el zasuwac i zyc w wolnym zrownowazonym psychicznie spoleczenstwie





arkady777 napisał:
Wiec jaki problem ma idiot Cameron, dlatego ze ludzi opinie publiczna ze chce wyjsc z Uni Europejskiej i ze emigranci uprawiaja tzw. "turystyke benefitowa". Jaki sens ma "habitual resident test" jesli mieszkasz w kraju xx*lat, plus masz konto w banku, social


maly ef, to ty tylko ze skloniony?

po co tu przyjechales? po benefity czy po co? jezeli nie to ciesz sie ze jest jak jest i ktos z tym walczy bo te benefity wlasnie sa brane z moich podatkow. a ja pie... wiecej ich placic.


Poza tym byc moze zle zrozumiales slowa kamerowa.

jak jakis anglik krzyczy, ze ten polak to idiota, to od razu walisz go w morde bo obrazil twojego ziomka, czy zastanawiasz ze czy nie ma racji?

[/quote]

baranie spod ukrainskiej granicy, wroc do szkoly i naucz sie poprawnie budowac zdania w jezyku polskim, kretynie!

arkady777
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2014 16:48

Postautor: arkady777 » 13 lip 2014 23:16

blondynek pisze:szoker - zeby nie bylo watpliwosci

ja mu wierze z ESA i ze wiem z autpsji ze jest to bardzo frustrujace

ale..ponosi mnie kiedy ktos nawet nie zapozna sie z faktami zanim zacznie wieszac na kims/czyms psy


Cos podobnego!!!!!!!!!Cala klasa srednia wiesza i przeklina Camerona a Ty mpwisz ze ja wieszam na nim psy bez powodu? Zacznij ogladac wolne media i przestan czytac Daily Mail :wink:

arkady777
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2014 16:48

Postautor: arkady777 » 13 lip 2014 23:19

szoker2 pisze:zawsze najwiecej brzecza ci co kombinuja/sciemniaja. wg mnie serowi arkademu ktos cos zabral albo czegos nie przyznal i tu jest problem. oj ty biedny. pracy szukaj!!!
i prosze nie pisz takich rzeczy po ingliszowemu bo wstyd stary


To czy ktos mi czegos nie przyznal, to moj problem nie Twoj, jesli chcesz przeprowadzac inwigilacje zaloz sobie agencje detektywistyczna ciemniaku!

arkady777
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2014 16:48

Postautor: arkady777 » 13 lip 2014 23:22

Just imagine the advice you might find in a European Phrasebook for Benefit Tourists.

Wo ist das Hotel? - Where is the Housing Department?

Ou est le bureau de change? - Where do I cash my benefit cheque?

Mio bambino e in Italia - Send child benefit to my family in Italy.

Je suis un citoyen de l'Europe - Give me benefits or I'll take you to the European Court.

But next year's edition will have just one phrase -
"Ou est la societe de something for nothing?" - Sorry Jacques, Britain's
branch is closed.

In many European countries you would not be entitled to their benefits until you had lived there some time. I don't blame them for that. I want to see a similar requirement here to stop Benefit Tourism in its tracks."

Jawna prowokacja, od kiedy w niemieckim jezyku pytanie o hotel jest tlumaczone jako pytanie o Housing Department, skad Ty, dziewczyno to wyciagnelas
:D ??????????????

szoker2

Postautor: szoker2 » 13 lip 2014 23:27

Jaaaaaaaaaaa???? Z pod ukrainskiej granicyyyyyyy????? Nie trafiles. Ja spod granicy dzisiejszych wygranych jestem.

A moglbys mi jakos doglebniej wyjasnic bledy w budowaniu zdan mtore popelniam pliz? Lubie wyciagac wnioski a taka informacja napewno mi pomoze.


Cala klasa srednia.......

Widzisz przyjacielu, ja i blondynek czy blondynek i ja jestesmy niestety z innej klasy. Z tej najwyzszej.


A jezeli nie chcesz rozmawiac o swoich problemach to po co wypisujesz je na forum?

Odnosze wrazenie, ze nad twoim zachowaniem nalezaloby troszeczke popracowac.

arkady777
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2014 16:48

Postautor: arkady777 » 13 lip 2014 23:31

blondynek pisze:
arkady777 pisze:Ma tylko taki sens ze to widzimisie rzadu Camerona ktory znajdzie jakakolwiek luke zeby zaprzeczyc osobie benefitow z byle jakiego powodu,


no teraz mi wku-r.wa wlaczyles..ignorancja pelna geba!

arkady, HRT to nie wymysl rzadu Camerona ani Camerona

HRT wdrozono w zycie w 1994 roku! noz do k-nedzy! poczytaj moze troche zanim na Cameronie zaczniesz psy wieszac???

nastepna zmiane jesli chodzi o HRT wprowadzil rzad Labour przed otwarciem na kraje A8!!!

kuzwa, serio...chcesz podyskutowac na temat logiki owego testu to moze chociaz z faktami sie zapoznaja


ale nie, Polacy sie uparli ze to ich rzad Camerona dyskryminuje!!!

no przeciez z wami nawet nie ma o czym dyskutowac bo pierwsze co robicie to darcie ryja ze dyskryminacja bez zapoznania sie z faktami

dziwicie sie ze coraz gorsza opnie mamy??? bo ja nie :roll:


wiesz jaka mam opinie o Cameronie, moge sie zalozyc ze polowa moich angielskich kolegow po fachu ma taka sama, i otworz oczy kobieto co to jest za facet!!!!
The right to reside part of the HRT was introduced in May 2004. If you're an EEA national who was entitled to income support, income-based jobseeker's allowance, pension credit, housing benefit or council tax benefit on 30 April 2004 you don't have to satisfy the right to reside part of the test if you have not had any break in your claim. You may still need to show that you are habitually resident in the Common Travel Area.

Mnie interesuje ta czesc, przez 12 lat pobytu w faterlandzie, mialem medunek wszystko ok, po 10 latach w anglii okazuje sie ze musze przchodzic jakis test, napisalem Ci juz ze wedlug Europejskiego prawa jest nielegalny a Ty swoje i jeszcze jakis dupek bez matury i bez znajomosci polskiego Ci przytakuje a nie zna sytuacji, no fajnie :o

arkady777
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2014 16:48

Postautor: arkady777 » 13 lip 2014 23:34

You may still need to show that you are habitually resident in the Common Travel Area.


Prosze czy to nie jest debilizm..........musze udowodnic ze jestem rezydentem w Unii, a gdzie do k.... mam byc rezydentem w Mongolii????????????


http://www.adviceguide.org.uk/wales/ben ... e_test.htm

szoker2

Postautor: szoker2 » 13 lip 2014 23:39

arkady777 pisze:i jeszcze jakis dupek bez matury i bez znajomosci polskiego Ci przytakuje a nie zna sytuacji, no fajnie :o



znowu nie zgadles. dupkiem moze i jestem ale i z matura i z cala reszta tytulow.
polskiego nie znam bo nigdy sie az tak doglebnie w niego nie zaglebialem. za to ty widze ze masz fajnych kolegow.

arkady777
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2014 16:48

Postautor: arkady777 » 13 lip 2014 23:40

szoker2 pisze:Jaaaaaaaaaaa???? Z pod ukrainskiej granicyyyyyyy????? Nie trafiles. Ja spod granicy dzisiejszych wygranych jestem.

A moglbys mi jakos doglebniej wyjasnic bledy w budowaniu zdan mtore popelniam pliz? Lubie wyciagac wnioski a taka informacja napewno mi pomoze.


Cala klasa srednia.......

Widzisz przyjacielu, ja i blondynek czy blondynek i ja jestesmy niestety z innej klasy. Z tej najwyzszej.


A jezeli nie chcesz rozmawiac o swoich problemach to po co wypisujesz je na forum?

Odnosze wrazenie, ze nad twoim zachowaniem nalezaloby troszeczke popracowac.


No skoro jestes z tej najwyzszej klasy to niepotrzebnie zajmujesz sie problemami klasy ubogiej, radzilbym otworzyc szampana lub isc gdzies do dobrej posh-restauracji. Hmmm, dzis juz chyba za pozno tak mysle.... Ingerujesz w problemy klasy najubozszej a jako ze sam powiedziales ze jestes z klasy najwyzszej wiec nie masz o nich zielonego pojecia :D

szoker2

Postautor: szoker2 » 13 lip 2014 23:41

no i wlasnie tu jestes w bledzie. my klasa najwyzsza je generujemy wlasnie takim jak wy, klasa najubozsza


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości