O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lip 2014 14:34

moze czas przeniesc sie gdzie indziej?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lip 2014 14:39

taaaak ale skoro wszystkim (oprocz ainy) starszym i wiekszym uzytkownikom sie tu nie podoba, a wladza ma nas wyraznie w powazaniu to po co sie meczyc? na innych forach tez mozna dokopywac newbies :wink: :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lip 2014 14:45

Obrazek

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lip 2014 15:24

wiem ...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lip 2014 15:31

ja to nie jestem do tego forum az tak przywiazany jak wy (pare lat absencji to udowadnia :) ), bylem na innych, znudzi mi sie walka z wiatrakami pojde na inne albo na zadne - proste

nudzilem sie bez marnowania czasu na forach to sobie rozkrecilem firme, moze los podpowada ze pora na kolejna?:)

to ty i emi "tworzycie" glownie to forum, czy to zle czy dobrze nie mi oceniac ... jak sie wyniesiecie to umrze smierca naturalna

szoker2

Postautor: szoker2 » 10 lip 2014 20:06

blondynek pisze:bo jak osoba juz sie naumi [img] obslugiwac to niestety nie wie ze jak duzy obrazek zlinkuje to strone rozjedzie
:lol:


wiem ze sie rozjedzie. ale jak chce wkleic taki jaki chce a nie ma lepsze rozmiaru to przeciez nie bede w amidze kombinowal. wycinal, kroil, wsadzal na www i juz przerobione [imgowal].
tak jak mowisz to sie powinno automatycznie robic. ale po co robic to do czego jest sie zobowiazanym jako admin/mod na forum skoro mozna swoje fochy stroic i pokazywac usersom ze ich miejsce jest na smietniku.
i bananami do nich rzucac

szoker2

Postautor: szoker2 » 10 lip 2014 20:23

wporzadku. nie gniewam siem
i potwierdzam ze masz racje bo nie powinno byc takiego problemu.

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 10 lip 2014 21:18

banita pisze:moze czas przeniesc sie gdzie indziej?


Gdzie indziej jest tak samo, także chybiona porada.

Mnie polskie fora w UK przypominają o tym, że wszyscy pochodzimy z kraju post-komunistycznego i pewne zachowania (tych u władzy , oraz tych na dole) ciągle w nas siędzą i to te najgorsze.

No nic , dalej będe obserwował to co się na nich dzieje i pewnie kiedyś "wysmaże" jakiś felieton.

Tymczasem pozdrawiam obie strony konfliktu.

ja1klaudia
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 28 wrz 2013 02:28

Postautor: ja1klaudia » 10 lip 2014 23:25

ja jeszcze mam jedno pytanie natury technicznej - w regulaminie jest zakaz spamowania poprzez reklamy, ktorych miejscem nie jest forum.
co w takim razie z reklamami w stopkach? bo nasz drogi mod tak sie rozpedzil w swojej 'sile', ze skasowal mi stopke :lol: pewnie dlatego, ze zawierala slowo 'tuman' (dodam, stopki z reklamami dalej sobie egzystuja)

sadzac po awersji jaka niejaki maly f ma do tego slowa, wnioskuje, ze chlopak ma traume z dziecinstwa zwiazana ze slowem 'tuman'
ach, wyobraznia zaczyna mi sie rozkrecac :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości