O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 02 lip 2014 08:47

oj boze
a kiedy to Royal Mail pisalo ze masz tracking na miedzynarodowych przesylkach? signer for to nie tracked !
dopiero teraz wprowadza signed and tracked tylze ze kazda przesylke signed od zawsze mozna bylo sledziec tylko ze po przekroczeniu granicy robisz to na stronie kraju docelowego a nie pochodzenia ... wiec jakbys sobie wpisywal swoje numerki na stronach poczty polskiej to bys wiedzial co sie dzieje z przesylka - RM ci tego nie powie bo ... nie wiem czemu

:roll:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 03 lip 2014 10:52

Sam chyba się zgubiłeś w tym co piszesz. Kawa nie działa jeszcze? :lol: 8)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 lip 2014 11:56

z niczym sie nie zgubilem i wiem dokladnie jak to dziala, jak nie kumasz jak dziala system pocztowy NA CALYM SWIECIE to pytaj chetnie odpowiem :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 lip 2014 12:35

a z nowosci jak nie pasuje RM w wysylkach po Angli to polecam nasze rodowite paczkomaty w uk ... inpost.co.uk :wink: jak beda tak dobrzy jak sa w pl to wroze im pelen sukces :wink:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 03 lip 2014 14:39

banita pisze:z niczym sie nie zgubilem i wiem dokladnie jak to dziala, jak nie kumasz jak dziala system pocztowy NA CALYM SWIECIE to pytaj chetnie odpowiem :lol:


Najpierw napisałeś, że "Signed for" jest bez trackingu, a potem, że jest z trackingiem. To jak to jest w końcu?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 lip 2014 14:45

napisalem ze RM nie podaje ze signed for jest tracked - ale jak nr ktory dostajesz na poczcie wpiszesz sobie na strone poczty kraju do ktorej przesylke wyslales to masz cale info i to co sie z nia dzieje - wiec defacto jest tak jakby tracked? kumasz juz? a czemu RM tego nie podaje? nie wiem moze dlatego ze tepi uzytkownicy nie daliby rady znalesc strony poczty na bialorusi, przetlumaczyc jej sobie w google i wpisac nr przesylki ... a moze bo musieli by miec inne T&C? wyslij zapytanie do RM moze ci powiedza

teraz masz usluge signed and tracked ... jeszcze nie uzuwalem wiec nie wiem jak dziala ale podajzewam ze tak samo czyli masz pseudo sledzenie ale tylko na terenie uk ... fancy nazwa tylko a to samo co wczesniej

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 03 lip 2014 17:34

banita pisze:napisalem ze RM nie podaje ze signed for jest tracked - ale jak nr ktory dostajesz na poczcie wpiszesz sobie na strone poczty kraju do ktorej przesylke wyslales to masz cale info i to co sie z nia dzieje - wiec defacto jest tak jakby tracked? kumasz juz? a czemu RM tego nie podaje? nie wiem moze dlatego ze tepi uzytkownicy nie daliby rady znalesc strony poczty na bialorusi, przetlumaczyc jej sobie w google i wpisac nr przesylki ... a moze bo musieli by miec inne T&C? wyslij zapytanie do RM moze ci powiedza

teraz masz usluge signed and tracked ... jeszcze nie uzuwalem wiec nie wiem jak dziala ale podajzewam ze tak samo czyli masz pseudo sledzenie ale tylko na terenie uk ... fancy nazwa tylko a to samo co wczesniej


LOL to przecież sam teraz napisałeś, że "signed for" jest tracked... :shock: :roll: :lol: 8)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 lip 2014 09:05

user spytaj Pani na poczcie ... jak nie kumasz to trudno

placisz za locker jak zamawiasz z amazonu tak? jako za forme dostawy? jakbys zamowila express czy inna forme i nie jestes Prime to tez zaplacisz

jesli jestes wysylajacym to kupujesz usluge, idziesz to paczkomatu, wbijasz kod, otwieraja sie drzwiczki, wkladasz przesylke done (jeszcze nie probowalem wiec zgaduje na podstawie z pl) ... city link zabiera nastepnego dnia i dostarcza do odbiorcy

w pl dziala to inaczej, inpost sam dostarcza przesyle ale do paczkomatu a nie do domu, widac w angli zdecydowali sie na nieco inna forme, pewnie przez lenistwo tubylcow

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 lip 2014 09:51

jesli kupujesz u kogos kto oferuje ci usluge inpost za darmo to on za nia placi a nie ty :roll:

o co wlasciwie pytasz bo sie zgubilem juz? :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 lip 2014 10:01

banita pisze:city link zabiera nastepnego dnia i dostarcza do odbiorcy

chyba jednak wypisuje totalne bzdury :oops:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 04 lip 2014 23:04

banita pisze:user spytaj Pani na poczcie ... jak nie kumasz to trudno


No przecież zawsze podaje mi tracking number i nawet zakreśla "kółeczkiem" i mówi "here is your tracking number", to ja mam jej się zapytać "do i get tracking number?"

Przecież to bez sensu :shock:

Nie wiem jaką Ty poczte tam masz :D 8)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 lip 2014 09:07

koleczkiem ci Pani zakresla a ty nadal pie... nie potrafisz sobie go potem znalesc i ci gina ... pie... pie...

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 07 lip 2014 20:17

banita pisze:koleczkiem ci Pani zakresla a ty nadal pie... nie potrafisz sobie go potem znalesc i ci gina ... pie... pie...


I mówi, że to tracking code - dzisiaj znowu wysłałem signed for i się zapytałem specjalnie dla ciebie.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 54 gości