Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
oskar90
Gastarbeiter
Posty: 45
Rejestracja: 02 paź 2012 08:32

Postautor: oskar90 » 02 lip 2014 11:49

co ty babo p..rzysz!
wielka artystka siedzi kilka lat i cwaniakuje i gada o smietnikach.
Dostalas Team Lidera i cwaniakujesz? Chlopak sie pyta to pomorzcie mu, bo znajac zycie pracujecie na budowie czy zmywaku a nie filozofujecie, tacy wlasnie pomocni jestescie!

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Re: Wyjazd do pracy na wakacje

Postautor: MarcFloyd » 02 lip 2014 12:40

Linux16 pisze:Witam mam na imię Paweł , i w te wakacje zamierzam pojechać pierwszy raz do Londynu aby pracować na budowie.
Mam do was parę pytań
1. Czy dla polaka najlepiej by było szukać mieszkania na greenford , widziałem że ceny za miejsce w pokoju nie schodzą poniżej 50 funtów , to trochę drogo czy dało by się taniej ?
2. Jak się przygotować do tego wyjazdu , język , komunikacja publiczna , ile pieniędzy wziąć na początek ?
3. Jak najskuteczniej szukać pracy na budowie , kolega opowiadał mi że najlepiej chodzić od budowy do budowy i pytać ?
4. Gdzie i kiedy zacząć szukać tanich biletów lotniczych zamierzam wyjechać ok 10 lipca ?


1 Ma sens znalezienie pracy a potem pokoju na stale a nie odwrotnie. Warto abys zlapal kontakt do kogos u kogo pomieszkasz na poczatek - daleka rodzina czy nawet kumpel kumpla kumpla ;)

2 Jezyk, jezyk, jezyk a potem pieniadze. Ilosc zalezy od puntku 1 - czy masz kogos kto by ci pomogl na poczatek.

3. niestety, nie pomoge

4. im szybciej tym lepiej. Gdzie - to zalezy jakimi liniami lecisz.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 04 lip 2014 10:24

oskar90 pisze:co ty babo p..rzysz!
wielka artystka siedzi kilka lat i cwaniakuje i gada o smietnikach.
Dostalas Team Lidera i cwaniakujesz? Chlopak sie pyta to pomorzcie mu, bo znajac zycie pracujecie na budowie czy zmywaku a nie filozofujecie, tacy wlasnie pomocni jestescie!


http://londynek.net/wiadomosci/Co+10.+b ... s_id=23360

ostrzegajac kogos i piszac ile kasy musi wziasc zeby NIE wyladowac w takiej sytuacji to nie "cwaniakowanie" TUMANIE

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 05 lip 2014 00:03

poza tym - Pomorze to w innym kierunku jest


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości

cron