Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
sosna27
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2014 12:21

bole w stawach kolanowych-pomocy

Postautor: sosna27 » 25 cze 2014 12:38

Od czterech miesiecy mam mocne bole w stawach kolanowych. Moge normalnie zginac kolana,ale w srodku czuje czasem takie pieczenie, albo jak by kosc sie ocierala o druga wywolujac bole. Wiem ze jest to rezultat moich zbyt intensywnych treningow i moze nie zawsze zbyt odpowiedniej rozgrzewki.
Bylam u lekarza, ten zlecil mi przeswietlenie kolan, ale wyszlo ze wszystko jest w normie. Poprosilam ich wiec o zrobienie USG kolan,to oni stwierdzili ze nie wykonuja USG tymbardziej ze jestem mloda. Lekarze sa poje**** w tej Anglii. :evil:
Lekarz przepisal mi ibuprofen 60 tabletek I mowil ze mam to brac a jak po tym wszystkim nie przejdzie to najwyzej wysla mnie na fizjoterapie,czyli dopiero po dwoch miesiacach. To jest masakra!!
Kolana bola mnie coraz bardziej, zaczynam kustykac a ja nadal nie wiem co mi jest :(
Czy ktos moze mial podobnie,albo ma dla mnie jakas dobra rade?

sosna27
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2014 12:21

Postautor: sosna27 » 25 cze 2014 15:48

Dzieki za szybka odpowiedz. Ja tez nie mam zamiaru truc sie tabletkami,nawet ich nie kupilam. A co do USG, probowalam juz sie o nie domagac,po czym jak wczesniej wspomialam, lekarka sie zasmiala mowiac ze nie daja skierowania na USG, poniewaz najpierw najpierw fizjoterapeuta musi obejrzec moje kolana I dopiero on moze stwierdzic czy wyspisac mi skierowanie na USG. Jak on moze obejrzec moje kolana bez rzadnego urzadzenia. Blondynek, a u jakiego GB ty bylas?
Moze tez bym sie tam wybrala.

sosna27
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2014 12:21

Postautor: sosna27 » 30 cze 2014 17:44

Dzieki blondynek za rady. Bylam juz u innego doktora w tym samym GB. Obydwoje nie dali mi skierowania na USG. :evil: Pisales ze twoj "GB na szczescie jest normalny..", moze moglbys mi podac namiary do twojego GB?
Czy myslisz ze w kazdej chwili moglabym sie wybrac do twojego GB, czy najpierw musialabym wyrejestrowac sie ze swojego I zarejestrowac do Twojego?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 30 cze 2014 18:58

GB- Great Britain

GP - General Practitioner czyli lekarz ogolny

chelseaNew
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 01 lis 2013 14:35

Postautor: chelseaNew » 01 lip 2014 00:15

I niech mi powie ktos ,ze nie chodzi sie do polskich lekarzy w Uk .Bylam ostatnio w GP z wysokim cisnieniem ,pani powiedziala mi ,ze za 2 tyg mam wizyte ,a do tego czasu relax.Matko z takim cisnieniem w Polsce pogotowie przyjezdza i daja tabetki dorazne na obnizenie .Na pogotowiu lekarz to samo mi powiedzial ,masz wizyte w GP za tydzien czekaj ? A ja zylam jak na bombie ,cisnienie nie chcialo spasc ze stresu .Angielskie lecznictwo szkoda gadac .

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 01 lip 2014 07:18

chelseaNew pisze:I niech mi powie ktos ,ze nie chodzi sie do polskich lekarzy w Uk .


Ja nie chodze do polskich konowalow /odpadkow lekarzy w UK.

I zyje.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości