O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
patrycjusz76
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2014 10:06

clubcard-uwaga oszuści

Postautor: patrycjusz76 » 29 mar 2014 10:07

Zdecydowanie nie polecam a wręcz odradzam korzystanie z usług firmy CLUBCARD.Opisuje w czym rzecz:Kupiłem dokument który miał być w 99% podobny do oryginału.Zatwierdziłem projekt(otrzymany w wiadomości e-mail) który rzeczywiście wyglądał jak oryginał w praktyce jednak jego zgodnośc z oryginałem wynosiła może 20%.Pomijając drobiazgi które mógłbym zaakceptować, to takie rzeczy jak wyblakła kolorystyka,brak kontrastu,hologramy niezgodne z projektem(były to naklejki a nie hologramy wtopione w dokument i dodatkowo z widokiem jakiegoś GLOBUSA!)były nie do zaakceptowania.Kontakt do momentu przelania pieniędzy na ich konto-znakomity.Później to już droga przez mękę...Po stwierdzeniu że towar jest niezgodny z umową napisałem do nich wyraźnie że ZWRACAM towar.Jakaś kobieta z ich biura odpisała mi pytając:dlaczego chcę ZAREKLAMOWAĆ produkt.W tym momencie wymiękłem bo wydaje mi się że osoba odpowiedzialna za kontakt z klientem powinna mieć co najmniej średnie IQ aby w sposób rzeczowy odpowiadać na zapytania klientów...Co było dalej:dokument wraz z oświadczeniem o dostąpieniu od umowy wysłałem(z dopiskiem "zwrot" na kopercie-bo takie mają wzmagania) po dwóch dniach na adres podany w regulaminie na ich stronie.Po kilku dniach dostałem zwrot z informacją że nikt nie mógł odebrać mojej przesyłki bo wszyscy pracownicy są na urlopie czy coś w tym stylu.Żenada.Wysłałem po raz kolejny i ponownie otrzymałem zwrot,tym razem z dopiskiem listonosza że adresat przesyłki nie odebrał.W tym momencie dałem sobie spokój z jakimkolwiek kontaktem z tą firmą.Zmieniłem sposób egzekucji swoich praw i zamierzam wystąpić na drogę prawną..Posiadam kompletną dokumentację i zgodnie z zapewnieniami prawnika sprawa jest prosta i zdecydowanie do wygrania...Jestem w stanie poświęcić większe środki finansowe niż zainwestowane w ten dokument..Szukam również chętnych z podobnym problemem do złozenia "POZWU ZBIOROWEGO"

patrycjusz76
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2014 10:06

Postautor: patrycjusz76 » 29 mar 2014 10:40

blondynek pisze:ale co to ten clubcard??? :shock:

czy wy sie nauczycie pisac normalnie tak zeby inni zrozumieli o co ci chodzi i o jaki towac i jak firme??

:roll:


Jest coś takiego jak google.Wystarczy wpisać "clubcard+dokumenty" bo to jest treścią tego postu

user874532
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2011 14:31

Postautor: user874532 » 29 mar 2014 11:45

Heh,
Pewnie teraz wszyscy maja obowiazek poszukac w googlach co to za firma i czym sie zajmuje :lol:
Nie lepiej isc na 'gorzkie zale' do kosciloa?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 mar 2014 20:33

bo wydaje mi się że osoba odpowiedzialna za kontakt z klientem powinna mieć co najmniej średnie IQ aby w sposób rzeczowy odpowiadać na zapytania klientów.


jakie IQ klienta (co po poscie bez ladu skladu widac) taka odpowiedz firmy (cokoliwek za firma to jest)

Hubabuba
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2010 12:56

Postautor: Hubabuba » 30 mar 2014 21:38

Postaraj się wszystko wyjaśnić na spokojnie czasem
tak jest, że można załatwić i dogadać się.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 68 gości