Wszystko co dotyczy miasta Londyn
Karatay
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2011 21:38

makijaz permanentny

Postautor: Karatay » 07 sie 2011 21:45

Czy ktos z was zrobil makijaz permanentny w Londynie. Prosze o pomoc w znalezieniu kogos kogo mozecie polecic.

BeataNawrot
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2012 03:43

Makijaż Permanentny Londyn

Postautor: BeataNawrot » 06 gru 2012 03:59

Makijaż Permanentny Londyn - robiłam makijaż permanentny w Londynie w gabinecie Panther Eyes u Pani Ani Konewki.
Mineło już 6 miesięcy jak zrobiłam makijaż permanentny brwi i efekt świetny! Polecam to rozwiązanie każdej kobiecie! Poza wizualnym i rewelacyjnym efektem i faktem,że doskonalne się w nim czuję to wszystkie wiemy,że Londyn tętni swoim zwariowanym pędem a ja codziennie mam zaoszczędzone co najmniej 30 minut właśnie przez makijaż permanentny! Koniec malowania się w metrze lub wiecznych poprawek w pracy lub imprezie a poranki są solidnie dłuższe!...
Konsultację i analizę kolorystyczną twarzy miałam oczywiście bezpłatnie oraz dodatkowo specjalną maść łagodzącą po zabiegu makijażu permanentnego brwi żeby szybciej się zagoiło i zmniejszyło miejscową opuchliznę. Korekta makijażu permanentnego jest wliczona w cenę zabiegu a że akurat nie było mnie w Londynie to poszłam na korektę miesiąc od zabiegu.
Jedno przed czym ostrzegam i Pani Ania wspominała o tym - nie rób zabiegu lub korekty podczas okresu! Przy pierwszym zabiegu posłuchałam porady jakby nie było doświadczonej i profesjonalnej linergistki a na korektę usiadłam w fotelu właśnie podczas ciężkich dni....i bolało jak cholera!! Więc lepiej unikać tych terminów.. Od dłuższego czasu też przymierzam się na makijaż permanentny ust w Londynie u Pani Ani a finanse już przeznaczone ale jak to Londyn i makijaż permanentny - brakuje czasu i odpowiedniego terminu bo jednak kilka dni usta raczej będą lekko opuchnięte. Nadchodzą święta więc pewnie się skuszę i będę mogła się pochwalić już po świętach fotką ładnych i pełnych ust.
Notabene zarówno ceny jak za Londyn i makijaż permanentny w Londynie są bardzo konkurencyjne w gabinecie Panther Eyes. Zresztą ceny za makijaż permanentny brwi, oczu i ust w Londynie znajdziesz tutaj: Makijaż Permanentny Londyn - Ceny
Zostaje też rozważyć jakie masz brwi - Pani Ania robi makijaż permanentny w Londynie przez wypełnienie co jest najlepszym rozwiązaniem dla każdych brwi a szczególnie dla takich które są przerzedzone lub niesymetryczne jak moje. Jest też metoda piórkowa która daje afekt ale raczej dla bardzo gęstych brwi bo widać jak diabli sztuczny efekt i prowadzenie "niby włosów" zamiast ładnej pełnej i cieniowanej kreski. Naczytałam sie o tym i zasięgnęłam języka a suma sumarum wyszło,że właśnie metodą cieniowania można lepiej skorygować kształt brwi i uzyskać ładny, naturalny, trwały efekt. Metoda piórkowa już nie jest tak dokłądna i przez makijaż permanentny metodą wypełnienia można lepiej oraz bardzo skutecznie skorygować każdą asymetrię. Więcej ciekawych informacji i szczegółów oraz ceny i przeciwskazania do zabiegu makijażu permanentnego znajdziesz na stornie gabinetu Panther Eyes który polecam: http://www.panthereyes.co.uk
Sam gabinet bardzo przytulny i profesjonalny, kawka, muzyka, relaks i czyściutko a zabieg wykonywany jest przy bardzo wysokich standardach higieny.
Co ważne - makijaż permanentny w gabinecie Panther Eyes jest wykonywany przy użyciu markowych, testowanych i hypoalergicznych pigmentów a Pani Ania jest dyplomowaną linergistką i stylistką makijażu permanentnego - doświadczenie i kwalifikacje oraz wprawne oko to chyba najważniejszy aspekt przy podejmowaniu decyzji o zabiegu makijażu permanentnego.
Dodatkowo obsługa jest bardzo miła przy elastycznych terminach wizyt nawet w niedzielę a możesz też się zarejestrowac lub zadać pytania i skonsultować się telefonicznie. Reasumując - jeśli makijaż permanentny Londyn to napewno gabinet Panther Eyes - polecam profesjonalizm i wysoką jakość jako zadowolona pacjentka z czystym sumieniem i na bazie własnych doświadczeń oraz rewelacyjnego efektu!


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości