Wszystko co dotyczy miasta Londyn
mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Zamach na polskie rodziny,wysadził dom bo nienawidzi polaków

Postautor: mówcie_mi_255 » 27 wrz 2010 23:59

potrzeba pomoc dla 3 rodzin
w domu mieszkały 3 polskie rodziny i jeden arab, facet wysadził dom w powietrze i poszedł na policje powiedział ze nienawidzi polaków, w tym momencie sprawe sie tuszuje i nawet brytyjska brasa nie napisała ze to polacy są poszkodowani.

dziś rozmawiałem z poszkodowanymi, namówiłem inny portal do współpracy i weryfikacji oraz nadzoru akcji pomocy.

ci ludzie są załamani.
dziś odwiedziłem miejsce gdzie mieszkali
tak to wyglada:
http://www.youtube.com/watch?v=ER0u6PaRkso



na razie jestem w szoku że praktycznie ci ludzie od kilku dni nie dostali praktycznie żadnej sensownej pomocy.
Puki co najwięcej zrobili dla nich znajomi, pracodawcy itp.

Więcej informacji na innym portalu polonijnym, mam nadzieje że redakcja londynka nie potraktuje w tym wypadku tego jako konkurencji bo przecież pomoc jest potrzeba z każdej strony i biznes konczy się tam gdzie jest tragedia i współczucie.

już kiedyś udalo nam się pomóż pewnej dziewczynie która odzyskała możliwość poruszania się o własnych siłach.
teraz mamy inną tragedie, ludzi którzy zostali nago na ulicy o północy oraz bezduszność urzędasów w cancilach.

jutro wieczorem po pracy planuje pojechać do nich i wsiąść aktualną listę tego co potrzebują na teraz, na pewno gdy uda im sie otrzymać dokumenty i wynająć mieszkanie, będą potrzebowali wszystko co do domu
Ale na razie potrzeby są bardziej podstawowe, w sobotę planuje zorganizowanie spotkania z tymi rodzinami, moze uda mi się ich namówić na wystąpienie przed kamerą, by sami wam powiedzieli co potrzebują, nie wiem nigdy tego nie robiłem,
można i tym razem na was liczyć?
Obrazek

Szanowna redakcjo, czy mogę podać link do forum konkurencji, by przepływ informacji był spójny?
pozdarwiam

Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron