Wszystko co dotyczy miasta Londyn
blekione
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 29 paź 2007 17:07

Baby London

Postautor: blekione » 06 lis 2007 08:27

Wiem, że jest temat o tym co warto zobaczyc w Londynie, ale ja troche z innej beczki.
Gdzie warto sie wybrac z 2,5 rocznym szkrabem za niewielkie pieniadze??
Ze swojej strony mogę polecić Muzeum Historii Natury (free), London Zoo, Horniman Museum (free) dla dzieci lubiących naturę, zwierzaki itd. Ciekawe są też spacery nad Tamizą, my zwiedzilismy replike starego statku - Golden Hinde.
I co jeszcze?? Bede wdzieczny za wszelkie wpisy.

loona
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 07 gru 2007 16:53

Postautor: loona » 07 gru 2007 17:06

Ja ze swojej strony polecam Deen City Farm. http://www.deencityfarm.co.uk/
wejście jest za darmo i przy odrobinie szczęscia można załapać się na karmienie zwierząt. Jak dla maluchów to niezła frajda zobaczyć owcę czy konia z bliska:)
pozdrawiam

blekione
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 29 paź 2007 17:07

Postautor: blekione » 14 gru 2007 06:11

loona pisze:Ja ze swojej strony polecam Deen City Farm. http://www.deencityfarm.co.uk/
wejście jest za darmo i przy odrobinie szczęscia można załapać się na karmienie zwierząt. Jak dla maluchów to niezła frajda zobaczyć owcę czy konia z bliska:)
pozdrawiam

Zgadzam sie. Dobre miejsce, zwlaszcza dla "mieszczuchow", ktorzy mysla, ze mleko mamy ze sklepu. Ale watpie aby to bylo na tyle atrakcyjne miejsce, aby ktos z polnocnego Londynu chcial zajrzec. Choc musze przyznac, ze ta farma nalezy do tych "najulubienszych" mojej corki. Juz pare razy ja odwiedzila.
Ci osobiscie moge polecic darmowe, srodowe spotkania w przedszkolu przy Lavender Avenue od 11 do 1. Przychodzi kilka polskich mam z dziecmi

loona
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 07 gru 2007 16:53

Postautor: loona » 14 gru 2007 15:16

dziękuję bardzo przedszkole na lavender jest bardzo blisko mnie wiec na pewno tam się pojawię:)

user2103901
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 17 gru 2007 12:09

Re: Baby London

Postautor: user2103901 » 03 sty 2008 14:58

blekione pisze:Muzeum Historii Natury

chyba chodziło Ci o Muzeum Historii Naturalnej??


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości