Wszystko co dotyczy miasta Londyn
kama15
Emigrant
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2008 20:51

Postautor: kama15 » 19 lip 2009 19:54

Heh, polecaj boksera, tylko jak czlowiek nie ma czasu i za bardzo pojecia, jak rozladowac nadmiar energii u niego, to szybko dostaniesz takie futro w spadku :lol: .
A taki cavalierek to w miare spokojny poduszkowiec, latwiejszy do prowadzenia, mniejszy, mniejsze szkody w domu.

BJ, youtube z "wilkowatym" mi zaniemowilo, sprobuje wieczorem odsluchac, czy naprawde mowia o tych psach jako hybrydach z wilkami :shock: :D ?
A co do czeskich, to pewnie takich szukalas:

http://www.frey.com.pl/wilczak/index.ph ... ak-galeria

I dla milosnikow Psow policyjnych specjalnej troski (moze zadziala):
http://www.youtube.com/watch?v=wN1TeLj1CGA

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 lip 2009 21:30

Kama dzieki, wiem, wiem ;)

A co do czasu dla psa- pisalam wczesniej ze ogrodek to nie wszystko - psie musi chodzic i zwiedzac miejsca... Jak ktos mysli ze ma ogrodek i to psu wystarczy to.. niech sobie lepiej krolika kupi ...

kama15
Emigrant
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2008 20:51

Postautor: kama15 » 19 lip 2009 21:42

BJ, to raczej do Stokesa bylo o ewentualnym nieoczekiwanym (choc polecanym innym) prezencie, szczegolnie po odczekaniu papierologi i 7 m-cy w Pl, coby bide stamtad przygarnac :lol: .
Za to podpowiedz, co gadajom o "polwilkach", bo ciekawosc mnie pozre.
Pecet mi siada juz zupelnie, dzwiek stracil, zassal z netu chyba cale paskudztwo, mam ze 30 dziwnych stronek otwartych, wrrrrrrrrr

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 lip 2009 21:46

A mial przez 2 lata licencje na hodowle a pozniej wiec gdzie mieszka zmienila prawo/legislacja i nagle jego psy (te ktore reportenrke chcialy zalizac na smierc) sa niebezpieczne.....

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 lip 2009 21:50

Ale jaja - policyjne Yorki....

BJ spadla z krzesla na glebe ze smiechu :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 lip 2009 21:53

Kama - widzialas to?

http://forums.londynek.net/viewtopic.php?t=4995

Noz sie w kieszeni otwiera - na filmiku jest wlasciciel "Cos ktos psu musial podrzucic" - taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

A to tak, te wilczaki - dzieki za linka... piekne sa.... :D

A moze bys tak laska zajrzala na www.polacy.co.uk, zalogowala sie, zajrzala kto Cie do znajomych chce dodac, zaakceptowala, napisala na forum tam pare linijek...... :roll:

kama15
Emigrant
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2008 20:51

Postautor: kama15 » 19 lip 2009 22:00

Widzialam, i widzialam takie scenki na zywo w ilosciach, ktore bede do konca zycia pamietac :(.
I mialam durna nadzieje, ze tu jest troche inaczej, a g.... prawda, tacy sami okrutnie bezmyslni idioci...
Okazuje sie, ze w skali roku trafia do schronow ok. 60.000 psow (a jakos przepelnienia nie widac, jest po kilkanascie/kilkadziesiat psow w schronie), wiec jest dosc szybkie "rozwiazanie" problemu...
A w Pl rocznie "tylko" 30.000 wiecej tych psow...

PS. Pewnie, ze zajrze, ino nigdzie na nic nowego sie nie moge zalogowac, wywala po kilku minutach.
Cholera, ratunku, co z tym pudlem zrobic :oops: . Domowy ict manager ;) stwierdzil, ze jak zepsulam, to mam naprawic , buuuu.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 lip 2009 22:04

7 dni jak dog warden zlapie

Chyba mojej extra chipa wszczepie gdzies na wypadek jakby jej sie obecny gdzies przesunal a by zginela.....

Psie moje ma chipa, 2 blaszki przy obrozy - jedna z moimi danymi i jedna z danymi Gosi ktora ja w lunch wyprowadza, na chipie ma dane moje/veta/ubezpieczenia - nigdy sama nigdzie nie jest ale nigdy nic nie wiadomo bo ostatnio jak mi za lisem wyrwala w lesie to jej z 15 minut nie bylo malpy jednej :evil:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 lip 2009 22:14

Mnie z Dogo wywala na zbity pysk... Ze strony forum nie moge sie w ogole zalogowac tylko z glownej moge... bleeeeeeeeeeeeee nie chce mi sie.

kama15
Emigrant
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2008 20:51

Postautor: kama15 » 19 lip 2009 22:19

Bo Dogo zbyt komercyjne chce byc hehe. Same zmiany i raz dziala, trzy razy -nie.
Za to ostatnio tez tam trolle nisko lataja, skad sie takie cudaki biora?
Wymiziaj futerka od nas :)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 lip 2009 22:22

Wymizaj swoje tysz od nas......

Aparat musze kupic bo jak Frytki zdjecia zobaczylam to swoj aparat odeslalam z pissssssssdu bo moje byly w porownaniu cienkie jak dupa weza (nie ublizajac wezom bo mnie 71 z lokcia za to da hehhe)

Polecisz cos?

Frytki zdjecia widzialas na dogo? Krople wody widac jak sie otrzasala..... super :D

A moja jakies uczulenie na brzuchu dostala, przewrocilam dzisiaj do gory lapami a tam czerwono, do veta sie musimy wybrac.. Dobrze ze mi ja Gosia do veta dowiezie na 5 a ja tam dojade po pracy bo inaczej za cholere nie dalalbym rady grrrr

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 lip 2009 22:26

Oo znalazlam Frytki zdjecia hehehe Zara tez na paru jest Lajka (biala) i Wilson (wlasnei spanielek)

http://www.dogomania.pl/forum/f626/oto- ... dex13.html

To mi sie strasznie podoba:
Obrazek

kama15
Emigrant
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2008 20:51

Postautor: kama15 » 19 lip 2009 22:41

Aaa, to po tych fotkach nowej zabawki sie zachcialo :) .
Zaraz pogrzebie i Ci pokaze Kamili zdjecia, moze ja podpytasz, czym robi, mojemu facetowi bardzo sie podobal jej aparat i efekty.
Wiesz, jednak weze swoja droga, wole psy powyzej sredniego i wieksze stwory.

PS. Mam:
http://www.dogomania.pl/forum/f809/popr ... ex233.html
Ostatnio zmieniony 19 lip 2009 22:44 przez kama15, łącznie zmieniany 1 raz.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 lip 2009 22:43

Nie widzialam sie z nia wieki cale chociaz mieszka rzut beretem ode mnie ale pracuje wtedy jak ja jestem w domu.... Aparat miala taki zupelnie malutki cyfrowke wiec mnie jakosc tych zdjec zatkala jak je pozniej zobaczylam.... Wysle jej chyba sms i zapytam bo zanim sie znowu spotkamy to moge juz na emeryturze byc i nie bedzie mnie stac na aparat :D

Ale trzymam kciuki bo jedna Gosia przeprowadza sie 10 minut ode mnie 1 sierpnia to i Gosia frytkowa moze cos w okolicy znajdzie szybko bo wlasnie tez szuka...

Aaaaaaa wydawalo mi sie ze robisz zdjecia o polecenie aparatu mi chodzilo nie weza hehehheeh

No nic - o aparat Blondynka zapytam bo to specjalistka od aparatow.. TYlko one jakies takie ma co sie obiektywem kreci, ja chociaz wlosy na ciemno ufarbowalam to i tak blondynka do aparatow.. jeden guzik dla mnie tylko prosze heheh

kama15
Emigrant
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2008 20:51

Postautor: kama15 » 19 lip 2009 22:46

Nosz kurcze, gdyby nam tak bardzo Londek do mieszkania nie pasowal i mlodej szkola taka fajna nie byla, to hm...., bys miala jeszcze jedno futro do towarzystwa :P .
A Kama calkiem spory ten aparacik miala, nie dam glowy, chya nie lustrzanke, ale efektowna rzecz.


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości