Wszystko co dotyczy miasta Londyn

Gram czy nie gram ?

Na 90% bym grał cyklicznie
1
25%
Raz mogę zagrać
0
Brak głosów
Tak tylko wpadłem zobaczyć co napisane
3
75%
 
Liczba głosów: 4

yourij
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2008 09:07

Futsal/Futbol - F.C.Londynczycy

Postautor: yourij » 16 gru 2008 09:18

Witam,
Nie ma na forum działu sportowego to się wbijam tutaj, jako że i tak dotyczy to Londynu i okolic.

Szukamy chętnych do grania w piłkę.. obie opcje, halowa i boiskowa wchodzą w grę z tym, że znając życie łatwiej będzie skompletować ludzi do gry w piątki niż po 11 osób :wink:

Całość miałaby odbywać się cyklicznie, z tym że liczymy tylko na poważnych ludzi a nie na takich co się zadeklarują - spoko to ja przyjdę... a potem się okazuje że połowy składu nie ma i nie można pograć.
Żadne umiejętności nie są wymagane a jedynie chęć do gry !!


chętnych zapraszam wieczorami na chata - PRV do SepulCinka lub mnie..
lub na majl (yourij@wp.pl)

Zaczynamy jak się uzbiera odpowiednia ilość osób, co pewnie w styczniu jako że okres przed świętami mamy i wiele osób ma albo dużo pracy albo właśnie zbiera się do wyjazdu do Polski na święta :lol:

Pozdrawiam,
yourij

yourij
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2008 09:07

Postautor: yourij » 15 sty 2009 10:13

temat mimo ze sie nieco wlecze jest dalej aktualny..
udalo sie kilka osob chetnych znalesc.. w tej chwili planowany jest mecz - powtorka z '73 :)
Planowana data to poczatki lutego, w ktorys z weekendow (7, 14).
Takze chetnych dokopania Anglikom zapraszam na moj majl.. albo na czat w godzinach wieczornych - tam pytac o mnie lub SepulCinka


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 47 gości