Wszystko co dotyczy miasta Londyn
matej
Emigrant
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2008 15:19

Postautor: matej » 20 lip 2010 18:18

ASIA831 pisze:hiv wogle sie nietrafia brzydkim ludziom, ktorych nikt niechce....
/
......Zycze cio zebys spotkal kogos chorego kto ci niepowie i cie zarazi


No mi k...a jego mać ręce opadły... takie teksty to już totalne chamstwo!
HIV jak i każda inna choroba tego typu trafia się BRZYDKIM i ŁADNYM
i nie pie... już takich farmazonów bo ja tego tolerował nie będe :lol:
Bez chamstwa, ludzie.

a co do drugiego tekstu to też jest CHAMSTWO gdyż NIGDY nie powinno się komuś życzyć takiej choroby czy to wrogowi czy to przyjacielowi.

ASIA831
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2010 18:33

Postautor: ASIA831 » 21 lip 2010 09:55

ty emigrantka wracaj lepiej do polski,a ty bys znienawidzila facetow jakbys sie zarazila?albo jakby cie ktos zdradzil? co za glupie teksty,wez sie zastanow,bop w zyciu takicg glupot nie slyszalam

ASIA831
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2010 18:33

Postautor: ASIA831 » 21 lip 2010 10:03

mam [piii...] na twoje wspulczucie i go niepotrzebuje.Nie czuje sie jakas chora,bo mi nic niedolega.A co mam sie uzalac nad soba i mowic ze nikt mnie niechce? to takie powinnam miec podejscie twoim zdaniem?
ciekawe jakie ty mialbys podejscie? wiadomo jakmoze ktos cos zrozumiec jak sam tego nieprzezyl.ciekawa jestem czy jakbys ty byl na moim miejscu i spotkalabys siebie?chcialbys?

ASIA831
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2010 18:33

Postautor: ASIA831 » 21 lip 2010 23:50

jadem to do ciebie przedeszystkim pluje za to co powiedziales.Wogle mnie nieznasz zeby mowic cos takiego do mnie.Chetnie bym to wyjasnila osobiscie bo zaslugujesz na to zeby dostac po pysku! i skoncz juz do mnie mowic bo naprawde niedlugo cie bede szukac.Niechce mi sie z toba gadac.Nara

ASIA831
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2010 18:33

Postautor: ASIA831 » 21 lip 2010 23:56

Weszlam tu po to zeby znalezc kogos w tej sytuacji co ja dawno temu a nie po to zeby sie uzalac nad soba. Bo juz dawno by mnie na tym swiecie niebylo jakby tak bylo.A teraz to juz nikogo nieszukam,bo mam chlopaka ktory to akceptuje


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron