Wszystko co dotyczy miasta Londyn
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 17 lip 2010 18:57

jasmin72 pisze:W.Wiem o czym pisze,jestem polozna i pracuje w jednym z londynskich szpitali.

.........Zawsze uprawialam bezpieczny seksik,z guma,wiec o HIV akurat sie nie martwilam.


... to moze troche sie doksztalc polozna z angielskiego szpitala poniewaz "guma" nie zabezpiecza w 100% przed HIV

ASIA831
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2010 18:33

Postautor: ASIA831 » 17 lip 2010 21:17

a z mezem czy chlopakiem tez robilas to z guma? a wiadomo gdzie chodzi?moza zdradza,nigdy niewiadomo.Wilele osob zarazilo sie wlasnie w taki sposob,ze facet chodzil na bok.
A poza tym co za bzdura ze guma niechroni 100% przed hiv,jezeli sie jej uzywa tak jak pisze w instrukcji i niepeknie to jest 100%.
A czy slyszalas o tym,ze jak ktos ma niewykrywalny poziom wirusa we krwi biarac leki to niemozna zarazic? bo poziom wirusa jest zywkle podobny do tego w wydzielinach pochwy,
Troche wiecej wiem na ten temat bo sie tym interesuje

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 lip 2010 10:50

ASIA831 pisze:.
A poza tym co za bzdura ze guma niechroni 100% przed hiv,jezeli sie jej uzywa tak jak pisze w instrukcji i niepeknie to jest 100%.


Uhum....

:roll:

ASIA831
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2010 18:33

Postautor: ASIA831 » 18 lip 2010 20:35

to ze mam powodzenie mowi o tym ile mialam facetow?to co myslisz ciemniaku ze jak ma sie powodzenie to sie kazdemu daje? glupota i chamstwo niezna granic!
myslisz ze ktos kto ma powodzenie to znaczy ze daje kazdemu?
co za debilizm!
niewidac zeby ci bylo przykro po tym co napisales?jestes zwyklym chamem bez uczuc!
a ty co najpierw buzie otwierasz? ty obciagaczu!

ze hiv nie trafia sie tylko brzydkim ludziom? hiv wogle sie nietrafia brzydkim ludziom,ktorych nikt niechce.Zaloze sie ze jestes brzydki frajerze z blond wlosami!
a powodzenie masz?ktos wogle chce z toba rozmawiac? bo to raczej dla mnie jest powodzenie tepaku
.Zycze cio zebys spotkal kogos chorego kto ci niepowie i cie zarazi

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 lip 2010 22:24

blondynek pisze:z powodu choroby mozna wspolczuc, ale z powodu charakteru to tylko rece zalamac :roll:


Watek zalozyla "doomy"

Ta wyzej piejaca jadem to nie to ktos inny...

Blondynek, przyzeluj grzywke i nie stresuj.....


;)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 lip 2010 05:33

acha, to 2 zarazone na jednym watku

jedna jakas normalna i wzbudza wspolczucie (doomy) a druga az prosi zeby jeszcze zoltaczka ktos w nia rzucil.....

hmmmmm

no coz...

*****************

Blondynek - slyszalam zes Ty pedal i tylko ciapatym obciagasz? Bo leca na twoja blond grzywke?

:lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 lip 2010 05:37

Lo kuzwa, teraz doiero zalapalam - polozna z HIV?

Daj znac slonce w ktorym szpitalu pracujesz.... bo na morde powinnas wyleciec....

Czy rodzace tam kobiety wiedza ze jestes/na co jestes chora?

Bo ze pie... ze guma 100% zabezpiecza przed HIV (szczyt ignorancji) mnie z nog powalilo jezeli naprawde jestes olozna ( w co watpie) a to ze w tym zawodzie masz HIV i pracujesz... to juz zupelnie masakra...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 lip 2010 13:39

:lol:

a skaj ja wiem czy skoro doomy=asia to i tez nie

doomy=asia=jasmen=polozna

huh?

ide sie przespac....

:roll:

ASIA831
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2010 18:33

Postautor: ASIA831 » 20 lip 2010 11:20

no masz racje blond pedale idz sie przespac lepiej.Jak sie obudzisz bedziesz tak samo glupi.
Tak masz racje nienawidze cie za twoje slowa!
bo to nie jest wspolczucie tylko skurwysynstwo.Jak mozna wogle powiedziec cos takiego komus kto jest chory.
Ja mialam 21 lat jak sie zarazilam,wiesz co to znaczy?nawet niezdawalam sobie sprawy,ze swiat taki jest.I niemyslalam ze mnie to spotka!niewierzylam w to jak sie dowiedzialam,nawet swoje dane podalam.
a moze to spotkac kazdego,niekoniecznie tych co maja wiele partnerow,troche sie zmienilo w tym temacie.
nigdy niemialam normalnego zycia, a ty smiesz mi powiedziec zebym najpierw buzie otworzyla?
:shock:
W anglii pelno takich jak ty polakow,A ja odpowiadam chamstwen na chamstwo.
I niejestem typem co niema nic do powiedzenia tak jak powiedziales
ZE POWINNAM NAJPIERW BUZIE OTWORZYC,jak lubisz to otwieraj
:lol: i mow o sobie i zostaw w spokoju ludzi ktorych zycie wiecej nauczylo
:?
chyba widzisz ze sie pomyliles? :!: ktos z takim charakterem nic niemowi?to bybylo chyba dziwne.
i nienawidze wszystkich pedalow z blond wlosami i wszystkich facetow! jestem feministka!
Koncze juz ta pusta rozmowe.I TAK NIEZROZUMIESZ ,TEN TEKST DLA CIEBIE JEST ZA DLUGI! :roll:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 20 lip 2010 17:45

i nienawidze.....wszystkich facetow! jestem feministka!


w lesbijskim zwiazku sie zarazilas?

:roll:


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 42 gości