Wszystko co dotyczy miasta Londyn
doomy
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2008 15:44

Postautor: doomy » 25 gru 2008 14:13

tylko dziwne,ze chcial do mnie wrocic,bo mnie kochal a popelnil blad i teraz jest sam,a rozstalam sie z nim 5 lat temu

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 25 gru 2008 15:15

To tez bardzo proste. Ze sie kocha to mozna sobie mowic, ale dziecka psychika dziala tak, ze jak cos sie kiedys robilo to wydaje sie latwiej do tego wrocic, niz probowac czegos nowego szczegolnie, ze sie to nie udaje.

pharao
Emigrant
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2008 13:01

Postautor: pharao » 25 gru 2008 22:26

doomy pisze:czy w wieku 21 lat mysli sie odpowiedzialnie?


TAK :!: Nawet małe dziecko wie co to jest podstawy odpowiedzialności i nie wkłada ręki do ognia! Ciekawe, czy jakby chodziło o bardzo oczywistą sprawę (np, chodzenie po gzymsie dachu) to też byś popełniła błąd? To, że robisz sobie przyjemność nie oznacza, że możesz w tej chwili tracić rozum.....

No tak, ale teraz to już po ptakach..... więc przede wszystkim myśl pozytywnie, a wiele spraw wyjdzie po Twojej myśli - wyciągnij też wnioski odnośnie własnej odpowiedzialności i staraj się pomóc ludziom którzy myślą tak jak Ty kiedyś.

doomy
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2008 15:44

Postautor: doomy » 07 sty 2009 17:57

a skad ty wiesz jak ja myslalam? poprostu nietrafialam na tych facetów co trzeba,i to nie bylo tak,ze chcialam sie bawic,bo chcialam miec chlopaka tylko poprostu zle ich wybieralam. A tobie pogratulowac,ze twoje zycie potoczylo sie inaczej,bo ja mam pecha.A tak poza tym to jestes strasznie przemadrzaly,ile ty masz lat?

doomy
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2008 15:44

Postautor: doomy » 07 sty 2009 18:07

mowisz ucercostam,ze faceci zdradzaja jiedy partnerka zaniedbuje lozkowe sprawy,a co robi kobieta jak facet je zaniedbuje.Moim zdaniem to nie chodzi o to,ze niektorzy jezeli by nawet mieli wszystko dalej byloby im malo.Poznalam ostatnio kogos kto ma atrakcyjna kobiete i dziecko z nia i i tak ja zdradza i watpie czy to z powodu zaniedbywania

pharao
Emigrant
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2008 13:01

Postautor: pharao » 07 sty 2009 19:40

doomy pisze:a skad ty wiesz jak ja myslalam?


Nie wiem jak myślałaś, bo nie siedzę w twojej głowie. Wiem jednak co potrafią tutaj dziewczyny robić - 0 zahamowań! Może z kimś byłaś od jakiegoś czasu, zabezpieczaliście się, on ciebie później namówił na inne metody uniknięcia ciąży... a zwyczajnie ciebie okłamał i doprowadził do tego, co teraz masz - takie coś jest karalne i powinnaś go pozwać.

Jednak jeśli poczułaś (jak ktoś nazwał) "światła, muzykę, klimat..." i chciałaś sobie poużywać w kibelku z pierwszym lepszym i to bez gumki, no to ..... nic więcej dodać.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 12 sty 2009 09:46

nie bylo mnie chwile na londynku, widze ze niewiele stracilem. wypowiadaja sie swietoszki które same by chcialy pouzywac ale nikt im nie da dupy/fiuta wiec wyzywaja sie na lasce która poprostu miala pecha, dajcie luz bo ona juz wystarczajaco dostala od zycia po dupie, nie trzeba jej jeszcze waszych pseudomoralizatorkich i pseudofilozoficznych "porad", narazie bylo zbiorowo, jak sie nie odpie... to bedzie indywidualnie :P

Jasmen
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2008 19:22

Postautor: Jasmen » 12 sty 2009 09:55

Wolność słowa i wyznania,więc za co chcesz nas Artur79 bić? Chyba każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii???

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 12 sty 2009 10:05

Jasmen, jestem jak najbardziej za wolnoscia slowa, ale takie osobiste wycieczki wobec kogos kogo dotknelo nieszczescie to zwykle chamstwo jest, nic wiecej.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 12 sty 2009 10:15

Jasmen pisze:Wolność słowa i wyznania,więc za co chcesz nas Artur79 bić? Chyba każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii???



najlepsza polska zabawa to skopac lezacego, frajda nieprzecietna :?

Witaj Arti :wink:

pharao
Emigrant
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2008 13:01

Postautor: pharao » 12 sty 2009 18:21

Porady się zawsze przydadzą, może ktoś się nauczy....

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 13 sty 2009 09:15

z tego co zauwazylem autorka postu nie pytala o porady, pozatym kazdy z nas tu wie jak rozprzestrzeniaja sie choroby, tak samo jak kazdy wie ze alkochol czy nikotyna sa szkodliwe, a jednak.
siema kaslawka ;)

Jasmen
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2008 19:22

Postautor: Jasmen » 14 sty 2009 09:49

No cóż...Nie chcę się tu z nikim kłócić,bo nie taki jest cel tego forum.Ale nie uważam również bym była chamska wobec autorki postu,a teraz za to obrywam...
Miłego dnia.

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 15 sty 2009 08:05

Witaj!
Proponuje abys znalazla grupe wsparcia na pewno w klinice w ktorej sie leczysz wiedza cos na ten temat. Spotkasz tam ludzi z podobnym problemem a kto wie moze jedna z tych osob przypadnie Ci do gustu i zaprzyjaznicie sie bardziej. :D

ASIA831
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2010 18:33

Postautor: ASIA831 » 16 lip 2010 18:46

to jeszcze raz doomy,chcialam tylko powiedziec ze zycze wszystkim przemadrzalym chamskim debilom,ktorzY udaja swietych,zeby sie zarazili przez to ze ktos im niepowie ze ma hiv,bo tak wlasnie sie zarazilam
A prawda jest sie taka ze
"NAWET 300STU ROZBOJNIKOM DALA BY DUPY NIEJEDNA Z DAM"
i wszyscy ci swieci ktorych nikt niechce nawet ruchac dopiero by pokazali co potrafia gdyby mieli wieksze powodzenie.
Szkoda,ze ktos niema napisane na czole i niepowie ci wczesniej ze ma hiv.
Wyobrazcie sobie gdybyscie wy swietoszki spotkalibyscie mnie na swojej drodze i bym niepowiedziala o tym ze mam hiv.Wiem,ze sami chcielibyscie sie ze mna umowic,bo ja niemoge sie opedzic od facetow,musze ich odganiac lapka na muchy. :!: zawsze mialam duze powodzenie stety lub niestety


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości

cron