Wszystko co dotyczy miasta Londyn
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 lis 2007 22:37

bajukaro:

Nasza rozmowa byla o czyms zupelnie innym. Artur raczyl wydalic opinie iz KAZDA kobieta ktora nie chce miec dzieci ma nie po kolei w glowie.

Jak widac na jego przykladzie moze lepiej byloby gdyby niektore kobiety jednak nie chcialy miec dzieci :P

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 20 lis 2007 09:34

juz wiem czemu dziewczyna macfooda nie chce miec dzieci, jedno juz ma w jego prostackiej osobie, po co jej kolejne. jak dziecko sie zachowuje, prymitywne wyzwiska i zawsze musi miec ostatnie zdanie, mimo ze juz pare razy chcialem zakonczyc ta rozwowe. no polansuj sie jeszcze, nie bede sie odzywal bo mam to w dupie, tylko od "niektorych kobiet" sie poprostu odp.ier.dol.

bajukaro: dzieki za poparcie, mimo wszystko radze jednak przeczytac caly temat a nie opierac sie na streszczeniach zakompleksionych i szukajacych zaczepki osobnikow.

bajukaro
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 19 lis 2007 22:15

Postautor: bajukaro » 20 lis 2007 10:53

Wydawalo mi sie ze wyraznie zaznaczylam iz wyrazam swoj stosunek TYLKO do pierwszego maila. Znaczy to zatem ze jestem swiadoma iz rozmowa mogla potoczyc sie w innym kierunku:-).

PS. A najlepszy sposob na przerwanie dyskusji to nie podejmowanie jej. To, ze ktos chce miec ostatnie zdanie - niech ma, to przeciez nie znaczy, ze MADRE.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 20 lis 2007 12:17

bajukaro: alez oczywiscie.

Opinia osoby ktora uwaza ze WSZYSTKIE kobiety nie chcace miec dzieci maja niepoukladane w glowie rowniez do madrych nie nalezy, prawda? :P

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 20 lis 2007 21:21

o rany..........a wy nadal ciagniecie ten temat??? Arti??? Ostrzezenie???
Skonczcie juz prosze w imie naszej londynkowej "przyjazni", zacznijmy inny temat i bardzo prosze innych forumowiczow o niekontynuowanie tego, bo poprostu to nie ma sensu.... :roll:


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron