Wszystko co dotyczy miasta Londyn
Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 16 lis 2007 10:13

Niezapomnijcie, ze dzieci maja tendencje do nasladowania rodzicow. Wiec jakby tak takie dziecko zaczelo sie bawic z dziecmi w 'dom', to juz sobie wyobrazam reakcje kolegow na to ze jednego z nich probowalo pocalowac ;)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 16 lis 2007 12:14

Gdzie ja napisalem ze ma nierowno pod sufitem ? he ?
Napisalem ze kobieta ktora nie chce miec nigdy dziecka ma moim zdaniem nie poukladane w glowie


Kasia, powtorz mu ode mnie ze okreslenia "ma niepoukladane w glowie" i "ma nierowno pod sufitem" znacza to samo.
Powtorz rowniez ze to jezeli ktos nie podziela jego XIX wiecznych pogladow to nie znaczy ze ma niepoukladane glowie.

I, prosze powtorz mu Kasiu ze w dalszym ciagu czekam na odszczekanie. Pod stolem. :twisted:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 16 lis 2007 12:42

powtorz mu ode mnie ze okreslenia "ma niepoukladane w glowie" i "ma nierowno pod sufitem" znacza to samo.
Widac tak chcesz to widziec, dla mnie to rozne rzeczy, zreszta napisalem co mialem na mysli, ale kto by tam czytal, lepiej robic zadyme.
Typowa cecha polaka, szukanie sobie wyimaginowanych wrogow, w kazdym slowie doszukiwanie sie osobistych atakow i wszczynanie klotni zamiast rzeczowej dyskusji.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 16 lis 2007 12:54

Kasiu, mozesz mu rowniez powtorzyc ze typowa cecha Polaka to obrazanie i ocenianie ludzi na podstawie wlasnych przesadow. :twisted:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 16 lis 2007 12:58

widze ze odnosisz sie tylko do wyrywkow moich wypowiedzi. ubzdurales sobie ze obrazam twoja dziewczyne i idziesz w zaparte ze tak jest, nie przyjmujac do wiadomosci tego co bylo napisane po tym wyimaginowanym incydencie. przestan robic z siebie ofiare, czytaj wszystko co jest napisane a nie tylko to co jest dla ciebie wygodne. przyjmij do wiadomosci ze ktos moze miec inne poglady niz twoje a pozniej ucz mnie tolerancji.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 16 lis 2007 13:20

Kasiu, popros go rowniez o zrozumienie ze inni moga miec inne zdanie niz pan OCENIAMWSZYSTKICH i nie znaczy to ze maja nierowno pod sufitem. :twisted:

Kasiu, powtorz mu rowniez ze w dalszym ciagu czekam na odszczekanie. Pod stolem. Z podniesiona lapa. :evil:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 16 lis 2007 13:26

Wyczerpalem wszystkie metody wyjasnienia nieporozumienia i nikt mi nie moze zarzucic ze nie probowalem, ale jak widac z betonem, ktory uznaje tylko podobnych sobie, nie da sie rozmawiac.
Nie bede z bogu ducha winnej Kasi robil poslanca, bo sam moge marcflodowi przekazac zeby sie najzwyczajniej w swiecie pi.er.dolil
de end.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 16 lis 2007 20:27

To teraz rowniez bez posrednikow moge ci przekazac: wracaj na drzewo buraku, bo jeszcze z niego dobrze nie zszedles.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 16 lis 2007 22:18

o matko...........ale was p.o.j.e.b.a.l.o...............juz takich slow uzyje choc nie przeklinam....z reguly :lol:
Kazdy z was ma inne zdanie i nic tego nie zmieni, Arti naprawde postaral sie zeby wyjasnic swoje zdanie....i szanuje je choc go nie podzielam. Ja uwazam ze to jednak jest decyzja jaka podejmuje dorosly odpowiedzialny nie tylko za swoje zycie czlowiek, ale nie odebralam jego opinii jako ataku na siebie....
Marc, on nie atakowal twojej dziewczyny......
Uwielbiam was :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 17 lis 2007 09:55

Stwierdzil ze kobiety ktore nie chca miec dzieci maja niepoukladane w glowe (czyli nie sa do konca normalne). Twierdzisz ze jej nie obrazil???

1. Jestes blodynka. Ktos stwierdza "wszystkie blondynki sa glupie". Nie obraza Cie?

2. Jestes czarna. Ktos stwierdza: "czarnuch smierdza". Nie obraza Cie?

3. Jestes Zydowka. Ktos pisze "Zydzi do gazu". Nie chce wysylac cie do gazu?

3. Nie chcesz miec dzieci. Ktos stwierdza ze kobiety ktore nie chca miec dzieci maja nierowno pod sufitem. Nie ma na mysli Ciebie?


Mam powyzej uszu polaczkowatych burakow dla ktorych gej to "pedal", dla ktorych kobieta MUSI miec dziecko, dla ktorych Murzyn to "czarnuch" a Hindus to "ciapak"

Mam powyzej uszu tych wspanialych Aryjczykow z rasy panow, do ktorych ciasnych lbow nie dociera ze zyja w multikulturowym i multi religijnym swiecie, ze ZADNA relgia nie jest lepsza od innych, ze bycie gejem nie jest lepsze ani gorsze od bycia hetero, ze gee maja TAKIE SAME prawa do szczescia, do pobierania sie, do adopcji dzieci jak pary hetero, no bo niby czemu do cholery nie?

Mam powyzej uszu buractwa ktore uwaza ze ma prawo sadzic innych przez pryzmat wlasnych XIX wiecznych zabobonow. Do ich ciasnyc umyslow nie dociera fakt ze swiat jest wielowymiarowy a inne jest inne a nie ZLE. ZLE jest tylko to co krzywdzi druga zywa czujaca istote.

Mam powyzej uszu polaczkowatego (nie polskiego, polaczkowatego) buractwa dzieki ktoremu tamten kraj miedzy Odra a Bugiem jest posmiewiskiem i skansenem Europy.

Nie wszystko co tu pisalem odnosi sie do Artura, natomiast znaczna czesc tak.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 17 lis 2007 10:10

a mial byc de end, eh...
kaslawka zauważyła co miałem do przekazania i że nie było moją intencją nikogo obrażać. bo nie jest betonem do którego nic nie dociera i o dziwo jak na kobiete ;) potrafiła spojrzeć na to bez emocji. Ale podejrzewam że gdyby 77 takich kaslawek napisało to samo to ty i tak wiesz swoje.

3. Nie chcesz miec dzieci. Ktos stwierdza ze kobiety ktore nie chca miec dzieci maja nierowno pod sufitem. Nie ma na mysli Ciebie?
różnice między niepoukładane w głowie(moje okreslenie) a nierówno pod sufitem (macfood uzyl tego okreslenia) wyjaśniałem już 3 razy, ale od pewnego momentu macfood przestał w ogóle czytać to co pisałem. Nie mam nic do takich kobiet, ale ja z taką na stałe nie będe.

ZLE jest tylko to co krzywdzi druga zywa czujaca istote.
Popieram w 100%. Czującą a nie przeczuloną i przewrażliwioną istotę.
W jaki sposób moje preferencje które wyrażam otwarcie, mogą kogoś skrzywdzić ? Mam prawo wybierać z kim się chce zadawać a z kim nie i mówić o tym otwarcie. Moze macfoodowi marzy się prawo gdzie każdy będzie nakazowo musiał raz w życiu zaliczyć czarną, zółtą i hinduskę, feministkę, geja (po jednym w każdym kolorze) oraz kota (łaciate, burki i czarne ma sie rozumiec) żeby nie być posądzonym o dyskryminacje ;)

Nie wszystko co tu pisałem odnosi sie do Artura, natomiast znaczna część tak.
To po co to pisałeś jeśli gadamy o mnie? Żeby stworzyć dramatyczny kontekst ? Kiepska manipulacja.

Cecha polaczkowatego buractwa są tez bezsensowne kłótnie z wyimaginowanych powodów zamiast normalnej dyskusji i zaakceptowania że ktoś może mieć inne przekonania, nawet jeśli nie zgadzają się one z "oficjalną linią partii" :)

kaslawka:Uwielbiam was
spróbowała byś inaczej :)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 17 lis 2007 18:43

Posluchaj, buraku:

Piszac czego nie lubie wyjasnialem Kasi skad bierze sie moja niechec do ciemniactwa - czyli do osob o waskich horyzontach, niezdolnych wyjsc poza swoj maly heteroseksualny, dzieciorobczy swiatek.

Piszac ze wedlug ciebie osoba o kresloncyh cechach ma niepoukladane w glowie obrazach cala grupe osob o tych cechach. Jesli tego nie rozumiesz, to przykro mi, ale nie jestem w stanie ci tego wytlumaczyc bo po prostu oznacza to ze jestes glupi.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 17 lis 2007 19:57

głupotą i stratą czasu by było przeciągać tą rozmowę kiedy tyle fajnych innych ludzi na forum. nie ma szans na porozumienie, marcflodyd przy każdej wypowiedzi mnie obraża. ja ze swojej strony jak widać zrobiłem co się dało ale on widać musi sobie stworzyć wroga żeby mieć na kim prezentować jaki to on jest otwarty i tolerancyjny i prowadzić swoje internetowe krucjaty, które pewnie podbudowują niesamowicie jego ego.
mam nadzieje że tym razem na dobre de end :)

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 17 lis 2007 20:47

i tak was uwielbiam :lol: :lol:

bajukaro
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 19 lis 2007 22:15

Postautor: bajukaro » 19 lis 2007 22:22

Nie sledzilam Waszej rozmowy. Przeczytalam tylko pierwszy mail Artura i chcialam powiedziec, ze tez sie pod nim podpisuje, tyle ze z punktu widzenia kobiety (ktora bardzo chce wracac do kraju).Zapewne jedna z przyczyn tak silnej checi powrotu jest z pewnoscia brak kontaktu z polska inteligencja - przepraszam jezeli ktos sie poczul urazony. Jednak ciagle slysze o tym jak wielu wyksztalconych, wartosciowych i inteligentnych Polakow tu zjechalo. Chyba ja mam pecha - bo nie mam szczescia ich poznac!


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron