Wszystko co dotyczy miasta Londyn
Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 07 paź 2007 22:01

ewazraju: skąd byś tych danych nie wyssała, ciesze sie że jest ktoś kto odróżnia kolory :wink:
uwielbiam muze ska czy ragga, podziwiam Tysona, wiem że nie wszyscy czarni to przestepcy i konsumenci zasiłków ale na tej samej zasadzie można komuś zaproponować skok z 3go piętra, myślę że jakieś 10% osób przeżyje, ale to nie znaczy że trzeba próbować. takie same mam podejscie do czarnych, tak jestem uprzedzony i ostrożny ale ich ziomkowie na to pracują cały czas.
Ale po co ta gadka skoro MarcFloyd ze swoją czarno-białą wizją świata (siedzący pewnie w jakimś bielutkim angielskim miasteczku) za pomocą wyzwisk będzie mi udowadniał że ziemia jest płaska :)

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 07 paź 2007 22:08

bo takie sa fakty

a polityczna poprawnosc to jedna wielka bzdura
ktora od niedawna wychodzi na swiatlo dzienne

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 08 paź 2007 09:23

Artur79 pisze:MarcFloyd: ty nie jesteś z Londynu mam rozumieć ? Można wiedzieć skąd ?
#

Wejdz sobie na profil i sprawdz. Ale mieszkalem w Londynie przez osiem miesiecy, na poczatku.

A rasizm to nie poglad, to schorzenie psychiczne. Czy na podstawie 10 leniwych Polakow wysnuwasz wnisek ze wszyscy BIALI to lenie?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 08 paź 2007 10:56

nawet jesli to co z tego, len jeszcze nikogo nie zabil. nie ma sensu ta dyskusja zreszta, ja wiem swoje ty swoje.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 08 paź 2007 13:34

Polacy nie sa leniwi.
Wrecz przeciwnie.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 08 paź 2007 13:57

ewazraju pisze:Polacy nie sa leniwi.
Wrecz przeciwnie.


Alez ja nie pisze ze sa. To byl przyklad jak kretynsko konczy sie UOGOLNIANIE.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 08 paź 2007 14:19

Ja podaje fakty a ty sie bawisz pseudologika czy pseudofilozofia.
Pijak i nierób np. z Polski w UK dlugo nie pociagnie i albo wroci do kraju albo skonczy na ulicy, w kazdym razie szkodzi raczej sam sobie tylko, ewentualnie razi twoje poczucie estetyki gdy kiwa sie z puszka browara pod Lidlem.
Czarnych natomiast krolowa trzyma przy cycku i rozleniwia jak tylko sie da. Nie oplaca im sie szukac dobrej pracy czy ksztalcic sie bo nie dostana socjalu, beda miec zbyt wysokie dochody. Rozumiem ze panstwo powinno ludziom pomagac, zafundowac edukacje, sluzbe zdrowia darmowa, na poczatek jakies mieszkanie itp, ale na tym powinna sie konczyc pomoc, nie chcesz pracowac - zdychaj z glodu. Nie rozumiem tutejszej polityki, moze ktos mi wyjasni co Anglia ma z tego ?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 08 paź 2007 14:25

1. Chlopie, czego nie zrozumiales w moim poprzednim poscie???

"Czarni" to dziesiatki narodow. Uogolnianie rasowe na podstawie przykladow to taki sam idiotyzm jak rozumowanie "widze pijanego Polaka - wniosek - wszyscy biali to alkoholicy"

2. Gloszenie pogladow rasistowskich jest karalne, tak ci tylko przypominam.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 08 paź 2007 14:31

1. tu nie chodzi o zrozumienie, to co piszesz kupy sie nie trzyma

jak brakuje argumentów to sie zaczyna straszenie :)

przeciez nie bede pisal "czarnoskory mieszkaniec Londynu, bez pracy i bez checi jej podjecia zyjacy na socjalach, ktorego ulubionym sportem jest plodzenie dzieci bujajacych sie w rytmie gloryfikujacej przemoc muzy, z gunem za paskiem"

od teraz jesli mowie czarnuch to chodzi mi o wymienionego wyzej, moze byc ?
tak samo jesli mowie dresiarz to nie chodzi mi fana joggingu :)
a rasizmu to sie mozna od nich uczyc

rafnie
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2007 13:35

Prawda

Postautor: rafnie » 08 paź 2007 16:45

Kiedy przyjechałem do Londynu też nie miałem w sobie za grosz rasizmu. Mam bardzo niewiele styczności z ludźmi ciemnoskórymi, ale moje zdanie o nich bardzo się zmieniło na gorsze. Moja żona pracuje w placówce dyplomatycznej jednego z państw arabskich. Wydawać by się mogło, że tam powinna stykać się z ludźmi na pewnym poziomie. Kiedy jednak słucham jej opowieści jak prymitywni, tępi, złośliwi, głupi i (uwaga) rasistowscy są prawie wszyscy jej koledzy z pracy to nie sposób traktować ich tak jak traktuje się normalnych ludzi.

user542680
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 09 paź 2007 07:13

Postautor: user542680 » 09 paź 2007 07:36

Dyskusja czy wszyscy, czy kilku lub jaki % czarnych jest kaki jest nie ma sensu. Ja tez znam kilku milych i ciezko pracujacych, lecz statystyki sa bezlitosne. Zdecydowana wiekszosc czarnych jest tepa, leniwa i rasistowska. Nienawidza sie miedzy soba, a obecnie trwa atak na "nowych Europejczykow" a w szczegolnosci na Polakow. Wynika to z prostego faktu, ze nagle trzeba wiecej i lepiej pracowac. Ja pracuje w sredniej wielkosci firmie prywatnej gdzie przewazaja specjalisci a praca jest wyczerpujaca, wiec pracuje tylko dwoje czarnych, Jeden jest moim kolega i czesto rozmawiamy o drugim, ktury nas obu przesladuje, Jest to typowy sk.. z afryki z ktorym zawsze sa problemy. Ostatnio na zabojstwo Polki: "chlopcy sie troche postrzelali i przy okazji zabili lokalna kurewke, ale nic nie szkodzi bo jest ich (Polek) jeszcze milion". Ja raportowalem go juz dwa razy, lecz sprawa jest beznadziejna bo szef nie przedluzyl ostatnio kontraktu czarnej z biura. Kobitka byla durna, dziwila sie ze tu nie po francuzku gadaja, i pyskowala do kazdego. Nie sprawdzila sie na okresie probnym a teraz szef posrany do sadu biega a my podwyzki mamy z glowy na najblizsze 2 lata. Jakby nie bylo z czego zaplacic to fifma by padla. I to wszystko w firmie prywatnej sobie wlasciciel sam zafundowal, stawiam duze pieniadze ze wielu czarnych juz tu pracy nie znajdzie. Co sie wyprawia w duzych firmach, a w szczegulnosci panstwowych, wiem z opowiadan znajomych, to sie do paranoicznej komedi nadaje.
Troche ponudzilem ale jak czytam rozowe posty kochajacych paranoje "marcfloydow i innych" to mi sie scyzoryk trzezwego myslenia w kieszeni otwiera.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 09 paź 2007 09:33

user542680 pisze: jak czytam rozowe posty kochajacych paranoje "marcfloydow i innych" to mi sie scyzoryk trzezwego myslenia w kieszeni otwiera.


Posluchaj buraku i reszto rasistow:
Zyjecie w multikulturowym spoleczenstwie UK, gdzie ludzie roznych kultur, religii, kolorow skory, pogladow, nosow, oczu i wlosow sa rzecza normalna.

Jesli sie wam nie podoba - nikt was tu nie trzyma. Spoleczenstwo homogeniczne, zaklamane i monoreligijne jest miedzy Bugiem a Odra.

rafnie
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2007 13:35

Postautor: rafnie » 09 paź 2007 10:53

To akurat miedzy Bugiem a Odrą bardzo mi się podoba. Multikulturowość, heterogeniczność wszystko ślicznie i ładnie. Ale jeśli element niehomogeniczny sprawia problemy (czytaj nie pracuje tylko rości sobie prawa do nie wiadomo czego, nie zachowuje norm prawnych i kulturowych społeczeństwa w którym żyje itp) to powinno się go pozbyć jak najszybciej. I to właśnie jest błąd rządu Jej Królewskiej Mości, że pozwala darmozjadom (i to nie tylko czarnoskórym, ale również białym - w tym niektórym Polakom niestety) okradać swoich ciężko pracujących obywateli i nieobywateli. Nie jest błędem zezwalanie na imigrację, ale brak kontroli tego co imigranci robią - niezależnie od koloru skóry. Szlag mnie trafia jak słyszę o naszych rodakach, którzy mają (jeszcze) tak dobrą opinię ludzi uczciwie pracujących, którzy dopytują się jak sobie załatwić zasiłek (nazywany z angielska 'benefitem' bo tak ładniej i nie kojarzy się z żebraniem) albo mieszkanie komunalne. To jest robienie dokładnie tego co robią ludzie, o których traktuje ten wątek i to jest powód do wstydu dla kogokolwiek kto to robi.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 09 paź 2007 11:10

Szkoda ze nie piszecie juz na temat...

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 09 paź 2007 11:20

user1814656 pisze:Szkoda ze nie piszecie juz na temat...


http://uk.youtube.com/watch?v=Prf3Q6ICF90


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 31 gości

cron