Wszystko co dotyczy miasta Londyn
londynwarszawka
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2009 00:20

Postautor: londynwarszawka » 30 lis 2009 22:57

Babciu Jadzio i Blondynek nie spamujcie na tym forum bo te forum to jedyny punkt zaczepienia dla innych a wy piszecie o wlasnych problemach.


wracajac do tematu.

EAGLETRANS dla mnie świetni.

a inni mogą używać sobie np. DHL

robertomadre7
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2011 11:59

Re: Solidna firma kurierska - szukam

Postautor: robertomadre7 » 30 kwie 2011 12:02

BUS KATOWICA-ta Firma, jaka tam firma-banda oszolomow.Przesylki przychodza z duzym opoznieniem,czasami pomylone lub co gorsza uszkodzone.Ceny za usulge rosna w miare zblizania sie paczki do adresata np. u mnie ze 100 funtow wzroslo do 180! Bus Kotwica posiada wszystkie negatywne cechy jakich firma kurierska miec nie powinna,takze nazwa-firma przewozowa jest daleka od prawdy, pasowalaby tu bardziej nazwa: " zlec nam przewoz paczki a my Ci ja tak dostarczymi ze pozal sie Boze!!!!!!!" Wystawiam tak negatywna opinie bo poprostu zostalem oszukany i chcialbym przestrzec innych przed takimi wlasnie "samozwanczymi" firmami przewozowymi.Zle opinie,niezadowolenie i mega rozczarowanie nie pochodza tylko ode mnie ale conajmniej od kilkunastu osob ktore zaufaly BUS KATOWICA a finalnie zostaly poprostu zwyczajne oszukane!!!
NIE!!!BUS KATOWICA!!!NIE!!!

robertomadre7
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2011 11:59

Postautor: robertomadre7 » 30 kwie 2011 12:04

BUS KATOWICA-ta Firma, jaka tam firma-banda oszolomow.Przesylki przychodza z duzym opoznieniem,czasami pomylone lub co gorsza uszkodzone.Ceny za usulge rosna w miare zblizania sie paczki do adresata np. u mnie ze 100 funtow wzroslo do 180! Bus Kotwica posiada wszystkie negatywne cechy jakich firma kurierska miec nie powinna,takze nazwa-firma przewozowa jest daleka od prawdy, pasowalaby tu bardziej nazwa: " zlec nam przewoz paczki a my Ci ja tak dostarczymi ze pozal sie Boze!!!!!!!" Wystawiam tak negatywna opinie bo poprostu zostalem oszukany i chcialbym przestrzec innych przed takimi wlasnie "samozwanczymi" firmami przewozowymi.Zle opinie,niezadowolenie i mega rozczarowanie nie pochodza tylko ode mnie ale conajmniej od kilkunastu osob ktore zaufaly BUS KATOWICA a finalnie zostaly poprostu zwyczajne oszukane!!!
NIE!!!BUS KATOWICA!!!NIE!!!

dareqlondon
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2011 19:39

Postautor: dareqlondon » 01 maja 2011 19:46

Witam. Przez kilka lat wysyłałem paczki przez delta parcel, było ok do 7 dni średni. ale nawalili raz i zmieniłem ich na bus kotwica, tez było ok 3 razy ,za czwartym wysłałem desktopa , zabezpieczyłem bardzo dobrze , jak również opisałem a pomimo tego po rozpakowaniu miał pękniętą obudowę i w środku procek się wysunął. :(

desperados
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2011 21:48

Postautor: desperados » 08 cze 2011 22:14

Chcesz wysłać BUS_Kotwicą ???zapakój paczkę ,napisz adres i wystaw na ulicę !!! dojdzie? albo nie dojdzie !!! Moja nie doszła od 15 grudnia2010 -do 7 czerwca 2011. inne uszkodzone uszczuplone np:szampon do włosów i odżywka-ale doszły ! ZERO reakcji na reklamacje ,na żądanie zwotu wartości .telefonicznie odsyłają-nic nie załatwisz nie ma odpowiedzialnego 30-kg się rozpłyneło !!!-to nie jest gołosłowne- mam dokumenty i zamierzam pozwać ich do sądu-ale kosztuje dużo czasu i zdrowia-tak lekceważą ludzi- nie ryzykuj !!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieję, że może teraz się odezwą-a może pozostanie bez ECHA ???

takeiteasy
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2011 09:37

Postautor: takeiteasy » 21 wrz 2011 09:48

Ja wybieram firmę kurierską LEX SYSTEM jeśli chodzi o wysyłanie paczek. Jeszcze się nie zdarzyło aby szła dłużej niż w wyznaczonym terminie (dobra lub 5 dni w zależności od tego jaką opcję wybiorę) lub żeby została uszkodzona. Oby tak zostało cały czas. Pozdrawiam

Mathew2010
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2011 17:50

Postautor: Mathew2010 » 16 paź 2011 17:58

A ja uczciwie powiem tak ..

Nie bede podawal sie zadowolnego klienta i opisywal niewiadomo co reklamujac swoja firme :)..

Jedynie co mogę powiedzieć to to że sam korzystałem z usług kurierskich .Nazw nie będe wymienial gdyz w tym momencie jest to niestosowne ale przez przemyt jednej z firm musialem uiścić mandat w wysokości 140 euro w niemczech .Ale to już nie istotne ...

Ale od pewnego czasu sam zajmuje się przeprowadzkami oraz przewozem paczek z POLSKI do ANGLI .

Paczki u mnie nie giną , nie są potłuczone itp. Dlaczego ?
Między innymi dlatego że ładunki nie są przepakowywane , przerzucane i tak dalej .Termin dostawy również podawany jest uczciwie według fizycznych możliwości .

Paczki nie są przepakowywane , przerzucane itp.Dlatego po prostu nie giną i nie są zniszczone !!
Ceny również nie wzrastają w trakcie drogi ;)..


Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub chcą skorzystać z moich usług to zapraszam .

Nasza strona : www.anglia-polska.manifo.com ( tam są wszystkie dane kontaktowe )

przemo1448
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2012 22:25

Postautor: przemo1448 » 15 mar 2012 22:32

Witam częto podaje paczki do polski (podawałem już nie jedną rzecz typu szkło ,tv , ogulnie rzeczy wartościowe)

Sprawdziłem już nie jedną firme dla mnie najlepszą firmą jest firma MBUS
Firma bardzo solidna

towar szybko dociera do polski
a co najważniejsze w stanie takim jak został podany czyli nie zniszczony

Polecam wszystkim ta firme jest to najlepsza firma jaką znam
tel 691983226 lub ang 07535737523 ten mają chyba tylko czynny w sobote i niedziele

wandzia16
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2014 19:07

Postautor: wandzia16 » 06 lis 2014 19:13

Jasmen pisze:Ja sie przejechalam na firmie BUS KOTWICA. Wiezli mi moje rzeczy z Polski do Londynu.Wsrod pobitych szklanek i innych tym podobnych rzeczy znalazl sie tez uszkodzony ekran telewizora,caly porysowany i nieprzydatny do uzytku.Co ja sie z nimi wyklocilam to moje,ale w koncu wymienili mi ekran tegoz nieszczesnego telewizora.
Pozdrawiam


Ja rowniez chcialabym dolaczyc do grona osob niepolecajacych firmy Kotwica Herdzik.
Paczka, ktora wyslalam do Polski dotarla tylko czesciowo. Gdy zadzwonilam do firmy poinformowano mnie, ze "przeciez nic sie nie stalo i co ja tak panikuje jakby niewiadomo co zaginelo. " Az trudko uwierzyc, ze taka obsluga klienta ma miejsce w 21 wieku. ;/

ad88
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2015 11:10

Re: Solidna firma kurierska - szukam

Postautor: ad88 » 07 maja 2015 11:10

Wybieram się za 2 tygodnie do Holandii, a że nie mogę latać, postanowiłem wybrać się busem. Szukałem w necie i wydaję się, że ten przewoźnik http://www.przewozydoholandii.com/ ma wygodne busy. Czy ktoś korzystał z jego usług?


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron