Wszystko co dotyczy miasta Londyn
agusja
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2007 12:42

gdzie do klubu

Postautor: agusja » 21 wrz 2007 12:43

jutro rano jade do Londynu z dziury w ktorej mieszkam czyli Aberdeen.Chcemy pojsc na jakas imprezke ale tyle tych klubow i nie wiem co wybrac.Czy ktos moze poradzic gdzie sie udac do jakiegos milego klubu z muzyka house?Chetnie klub dla gejow.

dzieki!

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 21 wrz 2007 23:34

fajny organizator to The Poison, ale cóż spóźniłeś się o jeden tydzień, natomiast jak szukasz klubów dla geyow bardzo dużo tego towarzystwa widuje Vauxhall nawet raz trafiliśmy z moją kobietką na imprezkę pokręć się tam, na pewno wieżowiec hotelu, klub Coloseum, w którym w zeszłym tygodniu była wielka impreza The poison, na necie znajdziesz mase fotek. Niektóre kluby pod torami też organizują Geye, jest tam tego wpierany, ale ciągle zmieniają miejsca po prostu idź i pytaj ludzi pod imprezkami co jest w środku hihi :)

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 24 wrz 2007 17:15

dziury :shock: mieszkalem pare miesiecy w Wick - to troszku na polnoc od Aberdeen . To dopiero dziura :lol: Aberdeen to milutkie miasteczko :wink:


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości