Wszystko co dotyczy miasta Londyn
meikihh
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2016 21:37

Australia - UK czyli z krainy OZ do miasta wiecznych deszczow...

Postautor: meikihh » 10 lut 2016 21:59

Witam wszystkich zarowno optymistow jak i pesymistow, patriotow jak i komunistow :)

Mam na imie Michael i mieszkam w Adelaide, tutaj studiuje i staram sie zyc normalnie, staram bo jednak jest wielka tesknota za rodzina. Mam w Europie cala rodzine a co najwazniejsze syna a tutaj mnostwo slonca i przyjaciol. Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad przyjazdem do Londynu, nie mowie o emigracji bo to zbyt ,, powazne slowo,, ale moze wpierw przyjezdzie na jakis czas, aby sprawdzic czy taki uklad by mi bardziej odpowiadal. A wiec mam kilka pytan- jakie papiery trzeba zalatwic ,,z kopyta,, tzn. numer podatkowy, itd. aby zaczac szukac pracy? Mam dwa paszporty takze pozwolenia nie potrzebuje, konto w banku postaram sie przeniesc z Westpac(musze sie poinformowac czy jest to mozliwe), no i moze znacie jakies stronki gdzie najlepiej szukac pokoju,pracy(jezyk nie ma znaczenia (polski,angielski a moze nawet niemiecki:P ). Cieszylbym sie za kilka porad i jezeli macie jakies pytania na temat Australii chetnie odpowiem. Moze mozna byloby sie spotkac w Londynie na kawe,piwo i pogadac:) Nie wiem jak w Londynie ale tutaj polska spolecznosc trzyma sie blisko i mozna na nas liczyc:)) pozdrawiam Michael

Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości