Wszystko co dotyczy miasta Londyn
miastolondyn
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2008 21:40

Polscy mężczyzni sa żałośni

Postautor: miastolondyn » 11 kwie 2008 22:00

Jestem w Londynie od 3 lat i moge powidziec tylko jedno-
Zal mi tych wszystkich wspanialych zon w Polsce, gdyz nie widza o tym, ze ich cudowni i cieko pracujacy mezowie maja tutaj niezla zabawe.
Poczatkowo nie znajac angielskiego poluja na rodaczki- wpajajac im, ze ich zony sa okropne i mysla o rozwodzie- albo ze sa stanu wolngo. Nastepnie po kilku miesiacach pobytu, gdy klamstwa nie dzialaja na rodaczki- lapial sie za murzynki- oczywiscie kupujac im kosztowne upominki.
Jak wroca do Polski to nie badzcie zdziwione jesli w prezencie otrzymacie hiv albo aids.

Ps. Zrobcie im niespodzianke i przyjedzcie do londynu. To moze sie opamietaja. Kiedy ich kumple zaczna ich pytac- skoro masz taka urocza zone czemu zadajesz sie z ta czarna szmata.

Zycze powodzenia[/b]

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 12 kwie 2008 12:35

zaraz z 'czarna szmata'... to co, lepiej z 'biala szmata'?

Bo juz nie raz mi koledzy mowili - Polacy - ze byli w pubie, panny sie kleja, oni mowia 'przepraszam, ale ja mam kogos', a one 'i co z tego?'

rownouprawnienie jest, wcale nie uwazam ze tylko faceci sa tutaj zli - kobietki nie sa lepsze - to zalezy od charakteru, nie od plci. Poza tym, jak partner Cie zdradzil przy pierwszej okazji, to wiadomo, ze doopa, nie partner i lepiej Ci bedzie bez niego/niej.

BTW: facet Cie rzucil dla 'szmaty' czy po protu masz misje?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 12 kwie 2008 13:20

miastolondyn: mam rozumieć że wolą "czarne szmaty" od ciebie ? to przykre, urzekła mnie twoja historia :D
Proszę dyżurnych obrońców tolerancji i wolności o obronę naszych ciężko pracujących rodaków, tylko bez seksizmu podobno jesteśmy równi :)

petronelka
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2008 13:20

Postautor: petronelka » 18 kwie 2008 13:25

sa szmaty i szmatlawcy i nikt tego nie zmieni a ja nie wiem jaka jest niby roznica czy zdradzi cie z czarna biala czy zielona? :twisted:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 18 kwie 2008 13:28

petronelka witam na forum, czemu akurat wybralas ten temat jako swój dziwiczy post ?:)

petronelka
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2008 13:20

Postautor: petronelka » 18 kwie 2008 22:00

a nie wiem wkurza mnie takie gadanie glupie ze to winna laska czy cos jak facet ma babke to albo jest jej wierny bo ja kocha albo nie i wtedy musi spadac co dziala w obie strony oczywiscie obwinianie jakis pobocznych osob jest beznadziejne

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 18 kwie 2008 23:20

Chodzi o to czy partnerka zaspokaja potrzeby swojego partnera i odwrotnie...
Jesli jest noga w lozku to milosc nie ma tyle sily by chociazby uchronic przed pojsciem do burdelu...
Bycie mezczyzna jest wtedy rozstanie sie zanim to sie stanie. Chyba, ze ktos lubi sie podbudowac dzialajac na kilka frontow...

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 19 kwie 2008 13:15

user1814656 pisze:Bycie mezczyzna jest wtedy rozstanie sie zanim to sie stanie. Chyba, ze ktos lubi sie podbudowac dzialajac na kilka frontow...


lub czuje sie niepewnie i chce mieć zabezpiecznie jakby nie wyszlo.

petronelka
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2008 13:20

Postautor: petronelka » 19 kwie 2008 15:16

user1814656 pisze:Chodzi o to czy partnerka zaspokaja potrzeby swojego partnera i odwrotnie...
Jesli jest noga w lozku to milosc nie ma tyle sily by chociazby uchronic przed pojsciem do burdelu...
Bycie mezczyzna jest wtedy rozstanie sie zanim to sie stanie. Chyba, ze ktos lubi sie podbudowac dzialajac na kilka frontow...

no nie! to rzeba ze soba rozmawic chyba ze ktos uwaza ze jestesmy zwierzetami a nasze zycie sprowadza sie do zaspokajania popedu seksualnego i rozmnazania sie trzeba jeszcze troche myslec wpolczuje dziewczynom ktore spotykaja pustych facetow na swojej drodze ktorzy mysla tylko o seksie

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 19 kwie 2008 19:53

lub czuje sie niepewnie i chce mieć zabezpiecznie jakby nie wyszlo.


No to jest taki syndrom braku mamusi u boku, to na pewno nie jest meskie.
Co to za facet co boi sie ze bedzie sam ;)

to rzeba ze soba rozmawic


Oczywiscie, ze tak - mowic o swoich potrzebach... ale jesli to nic nie daje, to lepiej sie rozstac. Uczucia uczuciami, ale brak zaspokojenia seksualnego powoduje narastanie frustracji i predzej czy pozniej konczy sie zle.

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 20 kwie 2008 11:32

He, nie wiem co to za facet. Jednak z moich obserwacji paru gości tak robiło. Tu związek w Polsce żona i dziecie. Żona z makaronem na uszach, dziewczyna wie o żonie. Jeden prosto z mostu wali: "Jak będę wracał to musze mieć gdzie"

A czy ja powiedziałem, że to męskie?


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości