Strona 1 z 1

Polska Restauracja Made In Poland

: 13 sie 2014 00:04
autor: madziaborucka
Dopiero co otworzyliśmy i zapraszamy serdecznie do nas na śniadania i obiady, w szczególności zależy nam na nawiązaniu współpracy z firmami, oferujemy obiady abonamentowe, codziennie coś innego, zawsze zupa i drugie danie za 6.80L. Dowóz na razie mamy jedynie przy zamówieniach do firm w pobliżu naszej restauracji, jednak z czasem zamierzamy wprowadzić także dowóz do osób prywatnych. Pracują u nas wykwalifikowani kucharze z wieloletnim doświadczeniem dzięki czemu możemy zaoferować pyszne polskie dania. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej restauracji i liczymy na komentarze pod postem z uwagami.

Adres: 24 Sunbeam Rd
NW10 6JI
W pobliżu stacja metra North Acton.

Numer kontaktowy: +44 7443 294765

: 14 sie 2014 01:37
autor: aina24
nie wiem jak inni to odbieraja, ale jak ja zobaczylam post z trescia restauracja (...) Made in Poland to od razu skojarzylo mi, sie, ze jedzenie musi byc malo swieze skoro dania sa robione w Polsce i wiezione i sprzedawane tutaj, bo na to wskazuje nazwa, chyba troche sensu nie ma?..

: 08 wrz 2014 12:45
autor: Maryanna
polecam bardzo - jedzenie wysmietnite i taniej w porownaniu z innymi polskimi restauracjami

polecam

: 02 lis 2014 21:07
autor: madziaborucka
aina24 - Fakt, że nazwa jest taka, a nie inna ma wskazywać, iż jest to polska kuchnia. Każdy to może odbierać na swój sposób, jednak pragnę poinformować, że dania są przygotowywane na miejscu przez polskich kucharzy, którzy są "made in poland", więc interpretacji może być wiele. :)

Maryanna- Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. :)

Niedługo otwieramy drugi lokal w lepszej lokalizacji gdzie będzie więcej miejsc, po remoncie napiszemy gdzie się znajduje.[/list]