Wszystko co dotyczy miasta Londyn
ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Re: Brak życia poza pracą mnie dobija

Postautor: ironick » 14 mar 2014 02:02

usercostam pisze:
Większośći osób nie stać wyjechać poza Londyn. A jak już ma kase, to w tej samej cenie można się udać w ciekawsze miejsca w Europie niż w UK.


aina jest przeciez zawsze chetna do pomocy,
czyli baza wypadowa juz jest, przeciez nie zostawi blizniego w potrzebie ;)

EwelinaWojnowska
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 04 kwie 2013 09:28

Postautor: EwelinaWojnowska » 01 kwie 2014 18:35

Kochana, nie martw się. Jak tylko będziesz na to gotowa możesz odmienić swój los - zacznij od zmiany myślenia, bo ciągłe narzekanie raczej nie pomoże. Otwórz się na ludzi - jak nie masz odwagi to spróbuj choćby przez internet. Są portale dla osób na emigracji, polishsouls.co.uk czy wiele innych. Tam są osoby podobne do ciebie - niemające czasu lub odwagi na poznawanie ludzi. Poza tym zacznij się rozwijać - postaw na swoje pasje, zacznij uprawiac sport - od razu bedziesz szcześliwsza, a to przyciąga ludzi. :) Powodzenia!

allka123
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2015 12:45

Re: Brak życia poza pracą mnie dobija

Postautor: allka123 » 15 mar 2015 12:48

Zyrafa81 pisze:Witam wszystkich,
czy jest tu ktoś taki, kto jest tu samotny?
ja jestem tu 4 miesiące, rodzina, znajomi zostali w Polsce, mam kilku znajomych, ale wiadomo, praca, dom, praca, dom, chciałabym prowadzić normalne życie, wychodzić z domu, zwiedzać, jest tyle rzeczy do zobaczenia i zrobienia w Londynie, tylko potrzebna jest druga osoba, nie chcę prowadzić życia typowego emigranta, praca, pokój, piwo albo tv, choć nie mam nawet z kim piwa pić a lubię w knajpie, czekam no samotników takich jak ja:)



Hello Zyrafa81, ja jestem w Londynie 2 miesiące i mam podobnie jak Ty. Tylko praca i praca, chętnie wyskocze na piwko z Tobą na ploty :) Ala

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Re: Brak życia poza pracą mnie dobija

Postautor: bananowyjoe » 15 mar 2015 13:12

Golden Shovel Award...

dorato0o
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2015 14:29

Re: Brak życia poza pracą mnie dobija

Postautor: dorato0o » 25 mar 2015 14:23

Hi, ja też mieszkam obecnie w Londynie. Mogę się z Wami spotkać. Dajcie znać :)


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości