Wszystko co dotyczy miasta Londyn
Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 23 cze 2008 17:33

Moniko, a czemu nie doczepisz sie do mojej wypowiedzi, tylko do Cytatu z innego forum (tak Cytatu, co to jest cytat mozesz sprawdzic tutaj).
I czego tu zazdroscic...?

pozdrawiam

Monika333
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2008 15:28

Postautor: Monika333 » 23 cze 2008 19:29

Bo widzisz Ty jestes na poziomie (cokolwiek to oznacza) i wydaje mi sie ze wlasnie nasza kolezanka szuka mniej wiecej takiego typa :lol:
Natomiast twojemu koledze, ktorego stales sie adwokatem( byle nie diabla , pomysl o tym), wydaje sie ze on tez jest na jakims poziomie ( moze pierwsze ,moze drugie pietro :oops: )
Jesli chodzi o prowadzenie sie, to tylez samo mozna powiedziec "dobrego" o Panach ktorzy przyjechali sie zaprezentowac na Wyspach co o Paniach :wink:
Ja spotkalam:
1 grupa PROWADZENIE : NARKOMANI (moja ulubiona nainteligentniejsi tylko 'trawo pozwol zyc)'
2 grupa spozywajaca tej raczej nie darze zadna sympatia :roll:
3 grupa MEZowie :?: :?: :?: ta tez lubie
4 grupa zamykajaca peleton to typ podobny do twojwgo klijenta?!?!
Uwage o cytacie pomine milczeniam :mrgreen:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 23 cze 2008 20:25

Kiepsko z tym poznawaniem :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 23 cze 2008 20:29

Monika333 raczej ty zazdroscisz sadzac po Twoich wypowiedziach - widze ze trafilem w czuly punkt ;)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 23 cze 2008 20:38

gherbid pisze:Kiepsko z tym poznawaniem :)


Dawno temu jak bylem jeszcze mlody... chadzalo sie na roznego rodzaju imprezy grupowego spozywania napojow wyskokowych polaczone z podrygami, nie koniecznie w takt grajacej muzyki. Poznalem tam wiele niewiast, ktore mialy podobne problemy ze znalezieniem "Prawdziwej milosci". Coz miejsce nie sprzyjalo znalezeniu prawdziwej milosci, co najwyzej "One night stand" z naciskiem na "One night". Coz, caly opis listy zalatuje mi wlasnie takim miejscem. Co ciekawe to jedno z bardziej ulubionych miejsc polujacych kobiet, bo i polujaca ma wieksze mozliwosci lansu, i zwierzyna pod wplywem, poszerza granice tolerancji.
Zatem jak wspomnialem w pierwszym poscie problem w 90% stanowi blad zalozen mysliwego.

Co do wmanipulowania mnie w adwokature, proba nie do konca udana. Ktos przytacza wypowiedz za ktora zostaje zganiony w osobie pierwszej nie zas z nawet malusienkim zdankiem " jezeli podzielasz to co zacytowales to ". Prawda jakie proste?

Pozdrawiam...

Monika333
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2008 15:28

Postautor: Monika333 » 23 cze 2008 21:40

gherbid masz calkowita racje cienko z tym poznawaniem moge z cala powaga sytuacji powiedziec KICHA!!

User1814656-mysle ze nawet jakbym stanela na sloncu oswietlona calym jego blaskiem to bys mnie nie 'trafil' troszke jestes za przasny

Brain czy Ty podejrzewasz za ja te wszystkie TYPY spotkalam w jednym miejscu niech mnie Pan Bog obroni NIE?! definitywnie . to jest kilka lat obserwacji PROTOTYPOW UK MADE IN POLAND. jak ja mam zle zzalozenia to NA POMOC podaj reke rodaczce, podpowiedz, gdzie MY POLKI MAMY WAS SZUKAC., JA ZMIENIE ZALOZENIA, NAWET MOGE ZMINIC KOLOR WLOSOW I NIE ZMIENIE MAJTEK JESLI NIE CHODZI WAM tylko O seksik?

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 23 cze 2008 22:10

Nie poradze Ci gdzie masz szukac. Nigdy nie szukalem zadnego prototypu czy to w PL czy w UK. I nie mam zamiaru szukac.
Co Ty zrobisz to Twoja sprawa, jak bedziesz szukac tez Twoja sprawa. I pretensje co znalazlas dzieki temu bedziesz mogla miec tylko do siebie.
Podaje Ci reke mowiac, nie poddawaj sie... Nie taki Polak straszny jak sie upije...
A co do najostatniejszej wypowiedzi, ja rozumiem, <sarkazm> ze jak kazda niewiasta zwracasz uwage na faceta ze wzgledu na palajaca od niego inteligencje, bogactwo wnetrza i niezmierzone poklady mysli, ktore mozna przeobrazic w pasjonujaca dyskusje </sarkazm>. Jak to powiedziala kiedys bardzo madra pra Babcia: Dziecko, to jest zbyt wazne zeby sie nie dopasowac.
Podpowiem takze, iz krolewicze na bialych rumakach istnieja tylko w zasiedmiogorogrodzie.

pozdrawiam

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 23 cze 2008 22:12

ale patologia mam konto z duzej i malej litery... dopiero teraz zauwazylem.

pozdrawiam

Monika333
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2008 15:28

Postautor: Monika333 » 23 cze 2008 22:26

nie wiem jak kazda niewiasta robi ale ja lubie inteligentnych facetow. a dlaczego nie chcesz mi nikogo poszukac :lol: Tylko sie nie denerwuj ZARTOWALAM
Polak pil pije i pic bedzie ale moja druga grupa miala podtytul: co zarobie to przechlam natychmiast. Wsazyscy pija ja tez PIWO Zywiec.
(Masz trzy konta dwa jako nowicjusz z malej litery z duzej litery i zawodowiec trzecie.)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 23 cze 2008 23:01

mam 3 konta userCOSTAM olalem nawet nie pamietam jakie cyferki, z duzej nawet nie wiem kiedy zalozylem i z malej... jak olalem usercostam to z tego tylko pisze... co prawda na koncie usercostam bylo i kupe postow i dwie kupy pochwal ale coz...

szukaj, badz dzielna, zmieniaj bielizne codziennie (czasem nawet 2 razy) i ktos sie napewno znajdzie.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 23 cze 2008 23:14

brain pisze:zmieniaj bielizne codziennie (czasem nawet 2 razy) i ktos sie napewno znajdzie.

Ja bym sugerował również regularne ablucje :)

Monika333. Złotej recepty nie ma. Ja też miałem okres małej wiary, a okazało się, że źle szukałem :)
Wystarczyło pójść nie do pubu, czy klubu, a do pospolitej galerii sztuki. Tam spotkałem moją skośnooką piękność i cieszę się z tego jak diabli 8)
Wiem, że to podłe co powiem, ale tego jak pachną i smakują Azjatki nie da się podrobić :wink:
Moich 151 cm czystego skondensowanego seksapilu nie zamieniłbym za nic w świecie...
Ostatnio zmieniony 23 cze 2008 23:20 przez gherbid, łącznie zmieniany 1 raz.

Monika333
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2008 15:28

Postautor: Monika333 » 23 cze 2008 23:17

dziewczyny SUKCES dostalysmy w koncu jakas wskazowke! :lol: :P :lol:

Pozdrawiam i dobranoc :wink:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 cze 2008 00:00

Jak chcesz kogos komu nie chodzi o seksik to laz sobie do kosciola. W konfesjonale zawsze jakis ksiadz cie wyslucha i nie bedzie mu chodzilo o seksik

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 cze 2008 00:16

user1814656 pisze:Jak chcesz kogos komu nie chodzi o seksik to laz sobie do kosciola.


Nie rozumiem treści przekazu. W związku seksik też jest ważny, ale chyba nie od niego się zaczyna "poważny" związek. Czy może coś się zmieniło? Ja swoją Muzę spotkałem w galerii, tam też nie chodzi się w związku z seksem. A tak do kościelnego tematu nawiązując. Co ma wspólnego chodzenie do kościoła z seksem?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 cze 2008 00:19

No wlasnie nic nie ma. Ona pisze tak jakby miala wyprany mozg dotkryna polsko katolicka ze seksik jest zly i beee.


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości