Wszystko co dotyczy miasta Londyn
Tompass
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2012 03:52

KŁOPOTY TURYSTY (PRAWIE) ROWEROWEGO ...Z POLSKI

Postautor: Tompass » 12 lis 2012 05:21

Szanowni forumowicze! W ostatnich dniach grudnia mam być autokarem z grupą polskich turystów. Mój problem polega na tym, ze ja będę miał w swoim bagażu… rower, gdyż chcę się „zrywać” od grupy i samodzielnie „pogonić” po Londynie w którym byłem już jeden raz, ale 30-ci lat temu!
W związku z powyższym, mam takie pytanie:
Czy w przypadku „zapędzenia się” i w momencie gdy braknie mi czasu na przyjazd do… autobusu, to mogę skorzystać z metra (mając przy sobie rower – jako bagaż!) i ile za niego się płaci (tak samo jak za przejazd, czy też jest jakaś inna dodatkowa opłata)?

Pozdrawiam wszystkich a za udzieloną
informację serdecznie dziękuję.
Tompass (Tomek P. ….
z Krakofffkowa – „stolycy” (po „warsiaaasku”) Małopolski

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 12 lis 2012 08:45

Nie mam pojecia jesli chodzi o rower w metrze, ale w Londynie sa rowery do wypozyczenia...

Tompass
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2012 03:52

Postautor: Tompass » 12 lis 2012 09:22

MarcFloyd pisze:Nie mam pojecia jesli chodzi o rower w metrze, ale w Londynie sa rowery do wypozyczenia...


Przykro mi, ale JA i mój ROWER - to nierozłączna para na sylwestrowych spotkaniach z Nowym Rokiem już od ponad 10-ciu lat W tym czasie "byliśmy" (Ja i mój ROWER) w Berlinie, 2 x w Wiedniu, 2 x w Pradze n/Wełtawą, Rzymie i 5 (pięć) razy w Paryżu. Poza tym, w Kłaju pod Krakowem też mają wypożyczalnie rowerów, ale ..... mnie interesuje tylko jeden (tzn ten którego już posiadam) i warunki jego przewiezienia w londyńskim "M"!

Ponadto, posiadam plan Londynu z roku 1979 z siatką jego "undergroundu".Czy bardzo się "ona" zdezaktualizowała?

marcerator
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 28 kwie 2013 00:04

Postautor: marcerator » 12 lis 2012 09:36

Temat przenioslem, tu masz wieksze szanse na odpowiedz.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 12 lis 2012 10:13

Nie na wszystkich stacjach można wsiadać z rowerem (takim nieskładanym)

Więcej info i mapa ze stacjami gdzie możesz wsiadać:

http://www.tfl.gov.uk/roadusers/cycling/11701.aspx

Tompass
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2012 03:52

PROSZĘ O USUNIECIE MOJEGO KONTA

Postautor: Tompass » 09 gru 2012 02:44

Marcerator pisze:Temat przenioslem, tu masz wieksze szanse na odpowiedz.
Przykro mi, ze moje pytanie przerosło w.s.z.y.s.t.k.i.c.h... ale za to miałem okazję poznać bardzo rezolutne to (nasze?) "środowisko". Dlatego PROSZĘ O USUNIĘCIE MOJEGO NICK'A Z WASZEGO ZESTAWU DANYCH OSOBOWYCH.

Trzymajcie się ciepło, bo idzie zima....
Tompass (Kraków, dnia 09.12.2012 r)

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 09 gru 2012 08:48

Hmm... wydawało mi się, że udzieliłam Ci odpowiedzi na Twoje pytanie :shock:


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości