Wszystko co dotyczy miasta Londyn
Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 24 cze 2008 10:22

1 grupa PROWADZENIE : NARKOMANI (moja ulubiona nainteligentniejsi tylko 'trawo pozwol zyc)


hah, tez ich uwielbiam, zauwazyliscie ze jaracze zawsze maja mnostwo pomyslow i planow, wizje szybkiego zarobku, zawsze gdzies sie spiesza i maja cos do zalatwienia a mimo wszystko jada czesto na dlugach :) . maja jakas niesamowita ideologie i wizje swiata, ktora chetnie sie dziela. przy duzym stazu staja sie kurwsko marudni i nieznosni, niesolidni i nieslowni, omijac a zwlaszcza nie robic zadnych interesów.

A tak do kościelnego tematu nawiązując. Co ma wspólnego chodzenie do kościoła z seksem?


Nic, user1814656 poprostu lubi uzywac tego slowa :lol:

Nie rozumiem treści przekazu. W związku seksik też jest ważny, ale chyba nie od niego się zaczyna "poważny" związek. Czy może coś się zmieniło? :wink:

Moim zdaniem to nie ma znaczenia, jesli zaiskrzy to moga strzelic numerek zanim poznaja swoje imiona. Odczekanie z seksem wcale nie gwarantuje "powaznosci" zwiazku, wiec mysle ze odchyl w druga strone tez mu nie zaszkodzi bardzo :P

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 cze 2008 11:51

Jak to mowia 'milosc od pierwszego wlozenia' :)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 24 cze 2008 12:23

w/g mnie trzeba byc otwartym i wywazyc, co jest wazniejsze seksik czy inteligencja, lub czy uczucie? jest to pytanie rownie powazne jak dywagacja nad wyzszoscia swiat Bozego Narodzenia nad swientami Wielkiej Nocy...
Jedno bez drugiego nie przetrwa, i hipokryzja jest tylko twierdzenie inaczej.

pozdrawiam

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 cze 2008 12:48

Wiec oczywiscie trzeba zaczac od tego co ciekawsze :)
Inteligencja, kreatywnosc itd i kobiety to sprawa dyskusyjna - glupio sie usmiechac, powtorzyc pare tekstow z gazety, cos ugotowac, pracowac w sklepie to kazdy potrafi, wiec niech juz przynajmniej nie lezy jak kloda w lozku i to najlepiej sprawdzic od razu. A rozmawiac sie chodzi z kolegami do pubu. Taka jest prawda

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 24 cze 2008 12:56

inteligencje u kobiet wychwalaja czesto faceci ktorzy sa z niezbyt ladnymi kobietami lub wiedza ze tylko takie uda im sie poderwac. swoje niepowodzenia probuja racjonalizowac tekstami typu "nie interesuja mnie te puste panienki, ktore ubieraja sie jak dziwki, dobre dla dresiarzy pustaków" taaaa, jaaaaaasne :) (zeby wygladalo to jakby to oni selekcjonowali a nie zostali splawieni)
facet zawsze bedzie patrzyl najpierw na cycki/buzie/tylek (kolejnosc dowolna) a pozniej ewentualnie na IQ, kto twierdzi inaczej jest wstretnym transwestyta podszywajacym sie pod faceta ;)
Byle nie robila wstydu jak usta otworzy (w celach rozmowy, zboczency Wy :P) i jest ok ;)
Zartuje ma sie rozumiec, we lbie costam byc musi, ale nikt sie tym nie zainteresuje jesli wczesniej nie zaiskrzy na plaszczyznie cielesnej ze tak powiem :)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 24 cze 2008 13:17

No coz, cos w tym jest, mezczyzni to wzrokowcy. Tyle ze fascynacja powierzchownoscia to warunek konieczny ale jeszcze niewystarczajacy :P

Monika333
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2008 15:28

Postautor: Monika333 » 24 cze 2008 17:28

Macie racje ZGADZAM sie ja tez najpierw patrze na 'OFIARE' i oczy musza byc "niebieskie", zanim otworzy usta i blysnie mi w oczy 100% inteligencja , a czasami niestety tylko jednym zebem :shock: siekaczem, w sumie to na kaszkach dla dzieci mozna dlugo pozostac pieknym i mlodym ja tam wole czasami cos ugryzc ale o gustach kulinarnych sie nie dyskutuje.
User 18.... cos tam , Ona wierzy w to co chce i kwestie wiary radzilabym zostawic JEJ bo nie wyjdziemy z tego tematu, a jest bardzo nudny i do porzygania. Jesli jestes zainteresowany jej zdaniem na temat kosciola to ONA jest zwolennikiem calkowitego rozdzialu panstwa polskiego od Kosciola i to jak najszybciej ale wiare ONA szanuje tak jak prawo wyboru tego w co ludzie wierza. Jesli chodzi o ksiezy to nie radzilabym ci tam chodzic bo zachodni sludzy Bozy wola raczej takich grzecznych, milych , dobrze ulozonych , wcale nie wulgarnych, lubiacych sie bawic i gawedzic w gronie kolegow w pub'ie mlodziencow jak TY. Wiec nie chodz tam bo jeszcze znajdziesz cos dla siebie.
Nie widze tematu do dyskusji o seksie. Jasne ze jest tak samo wazny jak milosc ale ja bym tego raczej nie dzielila bo nie ma zwiazku bez seksu.
O czym ta gadka PANOWIE :? NIE BADZMY ZAKLAMANI I WY TO WIECIE I MY KOBIETY TO WIEMY :lol:
Co do Azjatek to chyba tu bym poszukala odpowiedzi na pytanie glowne.
Wszem i wobec wiadomo ze sa one pokorne , wychowywane w kulcie mezczyzny i sluzenia mu. Ja tez poznalam Chinke, Koreanke, Japonke i dziewczyne z Malawi. W porownaniu z nami 'PYSKATYMI' Polkami so uosobieniem i oaza spokoju i pokory. Rozumiem dlaczego Ci sie podoba Twoja kobieta.
No coz dziewczyny musimy ruszyc na podboj swiata, byle nie trzeciego :lol: :roll:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 cze 2008 17:45

Monika333 pisze:[...]Wszem i wobec wiadomo ze sa one pokorne , wychowywane w kulcie mezczyzny i sluzenia mu.

Że co? :shock:

Monika333 pisze:W porownaniu z nami 'PYSKATYMI' Polkami so uosobieniem i oaza spokoju i pokory.

Hmmm... Chyba o innych Azjatkach mówimy :lol:

Moja jak się wścieknie, to przypomina skrzyżowanie huraganu Katrina z trzęsieniem ziemi Loma Prieta, przyprawione odrobiną prób nuklearnych na atolu Muruora :twisted:
Szczerze mówiąc, uwielbiam patrzeć na ten malutki twister miotający się po mieszkaniu i miotający chińskimi bluzgami, niczym kulami z Kałasznikowa :lol:
Jest wtedy taka słodka...
A jeszcze większego amoku dostaje, bo nie udaje się jej wyprowadzić mnie z równowagi :wink:

Monika333
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2008 15:28

Postautor: Monika333 » 24 cze 2008 17:59

wiem , wiem, wiem niczego nie mozna uogulniac a w szczegolnosci charakterow ludzi. Ale w tej dyskusji nic KOLEDZY NIE ROBICIE tylko pakujecie wszystkie kobity do jednego wora. Tak jak my sie roznimy tak i wy nie jestescie jednakowi. Dlatego czasami ciezko sie spotkac i potrzeba wskazowek:
1. Co was wku...ia najbardziej?( pytanie do usera17...cos tam) :lol:
2. Co lubicie najbardziej?(pytanie do reszty PANOW) 8)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 24 cze 2008 18:04

Poprostu nie rozumiesz co mowi dla tego przyjmujesz to ze spokojem :P

pozdrawiam
ps. to jest krudki dzouk

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 cze 2008 18:06

Brain, wyobraź sobie, że w Chińskim znam już naprawdę sporo bluzgów :) Zaczynając od "waighuo guizi", poprzez odmiany "pihonghua", a na groźbach, że wieczorem będę "liuguhuan" kończąc :D
Monika333 pisze:2. Co lubicie najbardziej?(pytanie do reszty PANOW) 8)

Szczerość i prawdomówność - rzadki ostatnio, a jakże cenny towar :D

Monika333
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2008 15:28

Postautor: Monika333 » 24 cze 2008 18:21

Gherbid prosze Cie nie gadaj ze jakis facet chce usluszec SZCZERA PRAWDE ze przypuscmy( TO TYLKO TEZA, ZALOZENIE , JA TEGO NIE ZROBIE ALE KTORAS Z pan moze te rade wziac sobie o serca :?: :wink: ), i zechce byc szczera i porownac ma.... jej potencjalnego przyszlego narzeczonego do m... jej bylego narzeczonego. I CO :shock:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 cze 2008 18:24

Monika333 pisze:1. Co was wku...ia najbardziej?( pytanie do usera17...cos tam) :lol:


Jesli przyjac to co poprzednio napisalem, to w zasadzie nic mnie nie wku...wia.
Ja sie lubie klocic :)

Monika333 pisze:2. Co lubicie najbardziej?


Tu musze powiedziec, ze jeszcze zadnej tu w uk nawet nie lubilem :)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 24 cze 2008 18:48

Ja mam kilka rzeczy ktore lubie najbardziej... niestety zadna z nich nie nadaje sie do publicznego opisania na forum.

pozdrawiam

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 cze 2008 18:48

Monika333 pisze:[...]zechce byc szczera i porownac ma.... jej potencjalnego przyszlego narzeczonego do m... jej bylego narzeczonego. I CO :shock:

No to nie mówisz o szczerości, tylko o braku wychowania i kultury. To dość poważna różnica.


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości