Anglia i Walia - poza Londynem

skipper76
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 24 paź 2011 19:24

Polacy w Woking/Surray- taniec

Postautor: skipper76 » 20 lis 2011 21:55

Mam pytanie...mieszkam od poltora miesiaca w Woking i wlasciwie nikogo nie znam. Poza tym ze biegam, gram w tenisa z kolega z pracy i w ogole spedzam czas na sportowo i czasem chodze do pabu to wlasciwie nie mam sie nawet z kim spotkac w wiekszym gronie. Ale wlasnie sobie pomyslalem ze niezlym pomyslem bylby kurs tanca towarzyskiego. gdziekolwiek w Surray (jestem mobilny). W czasie poltorarocznego pobytu w Polsce chodzilem kilka miesiecy na taki kurs i bardzo mi sie podobalo. Wiem ze takie kursy odbywaja sie u mnie w Woking i w kilku innych miejscach w Surray i mozna by sie zapisac od stycznia. Ale nie mam partnerki i nie wiem czy tam trzeba przyjsc ze stala partnerka czy tez dziewczyny tez przychodza same. A moze ktoras z dzieczwyn by sie ze mna zapisala? No ciekawe czy ktos odpowie....wlasciwie niczym nie ryzykuje a uwazam ze to dobry sposob na spedzenie wolnego czasu i poznanie wielu ludzi wiec zapytalem.
Pozdrawiam wszystkich w Woking i okolicy

Wróć do „England and Wales”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości

cron