Anglia i Walia - poza Londynem

margaret5
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2010 14:46

Swingerzy....gdzie się bawicie ?

Postautor: margaret5 » 21 sty 2010 14:51

jestem od niedawna w liverpoolu i mam ochotę zorganizować coś w stylu "swinger club" czy znaleźli by się chętni na takie spotkania ? a może znajcie jakieś miejsca warte rekomendacji ?


Swing to nie tylko seksik, ale też fajne znajomości, ciekawi ludzie, ciekawe rozmowy. Bez tych rzeczy spotkania byłyby po prostu wybrakowane i puste. Ludzi, których do tej pory ja poznałam, darzę wielkim szacunkiem. Spotykamy się czasem na piwie, porozmawiać, jak znajomi. Nie zawsze też dochodzi do zbliżenia, ale to nie oznacza, że trzeba zrezygnować ze znajomości. Po prostu, różnie w życiu bywa.
Błędem jest więc myślenie, że swingerzy to napaleńcy, erotomani i ludzie uzależnieni tylko od seksu z innymi. To sympatyczne osoby ze specyficznym podejściem do seksu. Odważnym, ale w dobrym smaku

artui
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2010 18:41

Moge cie zabrac

Postautor: artui » 01 kwie 2010 18:43

Witam
Jesli zainteresowana zapraszam na mila kawe i porozmawiamy. Mieszkam w tym samym miescie. Odeslij Pw a zaproszam na mila imprezke.

ArturAurelia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2010 21:19

Postautor: ArturAurelia » 18 lip 2010 21:20

Witaj, jesteśmy dwojgiem młodych ludzi szukających przygód :) mamy małe doświadczenia w swingu i z dziką chęcią poznalibyśmy innych miłośników tego lifestyle'u. Czekamy na odpowiedź, pozdrawiamy! Artur i Aurelia

lucabrassi
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2012 22:04

Postautor: lucabrassi » 20 kwie 2012 19:03

Swing wydaje mi sie ze takie miejsce moglo by ruszyc ale Ale w Londynie raczej


Wróć do „England and Wales”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron