Anglia i Walia - poza Londynem

RavexPSN
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2012 22:03

Szukam klub muzyczny/taneczny

Postautor: RavexPSN » 15 kwie 2012 22:20

Witam,

Aktualnie trenuje karate od kilku lat. Lekcje sa darmowe, ale teraz chcialbym zaczac uczyc sie czegos nowego.

mam szerokie zainteresowanie i poszukuje takich klubow jak:

-klubu muzycznego gdzie ucza spiewac lub grac na instrumentach (gitarra, skrzypki, pianino, orygany etc.)
- klubu tanecznego gdzie ucza tanczyc :) glownie interesuja mnie street dance oraz taniec w parze (chyba mowia na to walec wiedenski czy jakos tak)
- moglbym takze zaczac trenowac inna sztuka walki takie jak kick boxing, taekwondo, kung-fu lub boks
- w ostatecznosci moge isc do klubu sportowego gdzie graja w tenis :)

wiem, ze w sumie to latwo znalezc dowolny klub taneczny czy muzyczny ale jest pewien haczyk. Wiele klubow sa drogie wiec szukam jakiegos miejsca gdzie ucza za darmo lub gdzies w granicach £20-£30 na miesiac gdyz nie stac mnie na wiecej. Moi rodzice dostaja zapomogi (child benefit itp.) oraz mam 17 lat i jestem w trakcie pelno etatowej edukacji.

Interesuja mnie kluby na terenie Essex (ilford i okolice), Newham oraz okolice nie dalego od tych miejsc.

Szukam juz od pewnego czasu i jak znajduje cos to kaza mi placic po 6-10 funtow za lekcje.

Nie moge isc do klubow z mojej szkoly poniewaz wiekszosc z nich organizuja zajecia kiedy ja musze byc na lekcjach szkolnych.

Przepraszam ze nie uzywam polskich znakow ale pisze w komputera kolegi i nie chce mu nic zmieniac w ustawieniach klawiatory.

Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam,
Michal

Wróć do „England and Wales”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości