Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
joly102
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2011 13:32

Paczka do Tarnowa

Postautor: joly102 » 28 kwie 2011 18:10

Witam! chciałam podać kuchenkę mikrofalową do Tarnowa ,czy ktoś wie o rzetelnej firmie wysyłkowej tylko nie EAGLE TRANSPORT są bardzo drodzy,może jest jeszcze jakaś uczciwa firma ,ale nie tak droga jak w/w ? Bardzo dziekuję,jeżeli ktos zechce mi pomoc.

schock
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 03 sie 2008 02:44

Postautor: schock » 28 kwie 2011 19:10

To w Polsce nie ma kuchenek mikrofalowych? Cena zakupu + przesylka przekroczy wartosc za jaka kupilabys w kraju. Jak chcesz zrobic komus prezent to kup przez internet z wysylka do Polski(lub w Polsce)
2. Eagle Transport nie sa drodzy tylko inni, niesolidni przewoznicy(ktorzy grzebia w paczkach albo ich nie dowoza) sa tani.

PS: Znajdz chociaz jednego niezadowlonego klienta Eagle Transport(mowa oczywiscie o stalych bywalcach forum a nie o trolach/konkurencji z iloscia postow=1)

schock
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 03 sie 2008 02:44

Postautor: schock » 28 kwie 2011 19:44

joly102 pisze:Wyslałam paczkę firmą kurierską Packar 23 marca przez p. Bartka i jeszce nie doszła podobno właściciel fimy nie odbiera tel. od kierowców którzy wożą paczki ,pan Bartek mnie już przygotował w rozmowie tel. że jeżeli do 30 dni paczka nie zostanie dostarczona to uważa się za zaginiona co mam zrobić teraz jak dzwonię nikt nie odbiera tel. wartość paczek 9oo funtów.


joly102 pisze:Paczka dotarła przed upływem miesiąca ,ale tyle nerwów mnie to kosztowało,że już nigdy przez ta firmę nie podam przesyłki.


Zadnych wnioskow? Nadal szukasz byle jakiej firmy kurierskiej?
:D

Monia2603
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2011 19:22

Postautor: Monia2603 » 01 maja 2011 19:14

OSTRZEGAM przed firma PACKAR.PL zabieraja paczki lecz nie kazda trafia pod wskazany adresi nie wiadomo co sie z nimi dzieje.Telefonow nie odbieraja...poprostu koszmar!!!
Firma PIORUN rowniez wysylalam i nie polecam!!!Umawiaja sie i nie przyjezdzaja! Zabieraja paczki tak jak im sie chce dwa razy wystawili mnie do wiatru i to przed swietami i nawet nie zadzwonili i nie przeprosili !!!!

Rowniez bardzo polecam EAGLE TRANSPORT solidna i uczciwa firma :))


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości