Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
ankasara
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2010 20:17

pomoc

Postautor: ankasara » 22 wrz 2010 11:07

witam wszystkich bardzo serdecznie!zwracam sie do Was z prosba o pomoc.pracowalam jako sprzataczka u jednej Polki,ktora niestety nie wypalcila mi pieniedzy.chcialabym wrocic do Polski a nie mam za co.pilnie szukam pracy,jednak nikt nie chce mnie zatrudnic na krotki okres czasu.jestem w kropce.Czy ktos z Was nie potrzebuje moze pomocy przy domu,opiekunki?jestem licencjowana fizjoterapeutka-moge wykonac takze masaz leczniczy.bardzo pilnie potrzebuje pieniazkow,od pazdziernka kontynuuje nauke na studiach.Z gory dziekuje za wszelka pomoc.Pozdrawiam

matej
Emigrant
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2008 15:19

Postautor: matej » 27 wrz 2010 12:39

nie mów w takim razie nikomu ze na krótki okres :P
Jak zarobisz wystarczajaca wtedy podziekujesz za prace i tyle.

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 27 wrz 2010 13:28

Nie mogę zrozumieć jednego. Wczoraj był telefon od chłopaka, któremu jakiś 'polak' nie zapłacił za miesiąc pracy. Mówił, że dwa tygodnie szuka czegoś i nie może znaleźć. Jak można pozwolić komuś aby cie wyruchał na miesięczną wypłatę? Co tu się k.... wyrabia? Blondynek, napisz im może gdzie w takiej sytuacji mogą się zgłosić. Jest jakaś instytucja, która się zajmuje takimi przypadkami. Nawet jeśli pracują na czarno. Przecież takich osób jest pewnie na pęczki.

deniro
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 17 paź 2010 02:32

Postautor: deniro » 18 paź 2010 00:05

Employment Law Experts-City Employment Experts London 02076324300 www.saunders.co.uk

National Employment Law Experts-www.hewetts.co.uk

pierwsza instytucja ma wieksza wykrywalnosc dochodzeniowa zajmuja sie powaznymi przedsiebiorcami jak i tez pojedynczymi osobnikami pokroju twojej pani ktora ci nie zaplacila zglaszajac sie do nich wyjasnij o co chodzi oni przeprowadza dochodzenie ale to troche potrwa. Jezeli nie chcesz czekac mozesz i powinnas ja pozwac to small claims court pozew kosztuje bodajze 75 funtow ale akcja toczy sie blyskawicznie.

mam nadzieje ze pomoglem i ludzie nie dawajcie sie takim!

POZDRAWIAM 8)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 18 paź 2010 01:56

A jak wartość sporu wynosi 100 funtów, to small claims court od strony zarząda również zwrotu tych 75 ? Jedna firma mi zalazła za skórę i normalnie bym to olał, ale takie bezczelne typy trzeba pomęczyć.
W każdym razie dostali 100 i usługi nie wykonali.
(do banity: nie, nie chodzi o agencje towarzyską ;) )

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 18 paź 2010 08:43

Tak, koszty sadowe sa dodawane do wartosci claim.

Hubabuba
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2010 12:56

Postautor: Hubabuba » 20 paź 2010 19:04

Ważne jest by ogłoszenia o poszukiwaniu pracy kierować w odpowiednie miejsce. Forum nie jest dobrym pomysłem znacznie lepiej będzie jeśli poświęcisz parę grosza i dasz ogłoszenie do gazety bądź zamieścisz ogłoszenie w odpowiednim portalu.

skyhigh2440
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 12 paź 2010 21:34

Postautor: skyhigh2440 » 21 paź 2010 21:08

deniro pisze:Employment Law Experts-City Employment Experts London 02076324300 www.saunders.co.uk

National Employment Law Experts-www.hewetts.co.uk

pierwsza instytucja ma wieksza wykrywalnosc dochodzeniowa zajmuja sie powaznymi przedsiebiorcami jak i tez pojedynczymi osobnikami pokroju twojej pani ktora ci nie zaplacila zglaszajac sie do nich wyjasnij o co chodzi oni przeprowadza dochodzenie ale to troche potrwa. Jezeli nie chcesz czekac mozesz i powinnas ja pozwac to small claims court pozew kosztuje bodajze 75 funtow ale akcja toczy sie blyskawicznie.

mam nadzieje ze pomoglem i ludzie nie dawajcie sie takim!

POZDRAWIAM 8)



taaaaaaaaaa szczegolnie jak robisz na czarno.
trzeba sie liczyc z tym ze jak zarabiasz cos na boku to nie masz zadnych praw. jeszcze cie scigna za nie placenie podatkow. :lol:


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 56 gości