Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
Goodies1
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2010 11:54

Problem z kartą startową T-mobile

Postautor: Goodies1 » 20 maja 2010 12:23

Kupiłam w Polsce karte startową t mobile i nie mogą się do mnie dodzwonić z polski i z Anglii też próbowali co mam zrobić próbowałam aktywować kartę top up jestem załamana niedługo mam jechać na wyspy i niewiem jak mam dobić sobie kartę jak dobija się kartę top up czy wogule proszę pomocy szukałam na rużnych forach i niema !!! :oops: :oops: ( niewiem jak aktywować roaming )

Goodies1
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2010 11:54

Dziękuje blondynku jesteś super

Postautor: Goodies1 » 20 maja 2010 14:45

Kartę kupiłam za 5 na alegro Top up prubowałam uaktywnić za pomocą swojej visy elektron na stronie t mobile (ale udało się zarejestrować ) Kochany a nie powiedział byś mnie ludzkimi słowami jak to wygląda bo ja słabiutko po angielsku ?

Goodies1
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2010 11:54

Help my

Postautor: Goodies1 » 20 maja 2010 14:50

A mam pytanko czy można w Aglii normalnie iść do sklepu i kupić kartę doładowującą i tak jak w polsce za pomocą smsu wpisać kodzik i dobić kartę proszę podpowiedz !!

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 20 maja 2010 21:04

W UK idziesz do sklepu i drukuja ci doladowanie z kasy , nie ma kart doladowawczych . Druga opcja to plastikowa dyskietka ktora dajesz w sklepie i na nia laduja ci zadana sume , trzecia to w bankomacie z karty bankomatowej mozesz zaladowac telefon , jeszcze mozna zapisac karte bankomatowa w swoim koncie danej sieci i potem z poziomu telefonu kupywac doladowywania ...


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 27 gości